PDA

View Full Version : Приятел в нужда се познава?



ne e vajno :)
06-30-2007, 18:06
Тук става дума за така наречените Friends with benefit, или, преведено свободно от свещения английски : "Приятели, които в свободното си време са си и сексуални партньори".
Без обвързване и такива драми. Привличане, страст - ок, има ги. Защо да се правят някакви официални неща като признаване, че ходиш с някого, след като можеш да извлечеш всичките облаги от ситуацията и по друг начин?
Имам два въпроса :-D
1. Вие бихте ли се захванали с такова нещо? Не говорим за коя да е приятелка и кой да е приятел, а човек, на когото много държите и с когото сте си доказали, че сте ужасно близки. Приятел и познат тук не са едно и също.
2. Има ли въобще някаква разлика между така наречената любов и това? Огромното привличане между двама души, които са си и най-близки?

WaKo
06-30-2007, 18:12
1. Захващал съм се - готино е.
2. Има разлика, ама неминуемо на единия му се приисква да станете нещо повече от това и тогава всичко се преебава :wink:

136179
06-30-2007, 18:27
xax FuckFriends ....
1) moje bi nqkoi den ... za6to ne
2) sus sigurnost ima ogromna razlika ;)

edna
06-30-2007, 18:58
az imam takuv taka kato se zamislq veche 10 meseca i vsichko e ok. S nega sme si blizki priqteli, vupreki che moje da se vidim vednuj mesechno ili po-chesto nqma znachenie.Moje bi i ot horata si zavisi.

mishonche
06-30-2007, 19:21
Хах :) :) Ами аз до преди по-малко от месец не мислих,че някога ще го направя,защото ако правя нещо,ще го правя само с човек с който съм,ноооооо ... Ето че нещата се обърнаха. :) Така наречения човек ( с който сме само приятели) започнахме ... Мда..Точно така :) И мога да кажа,че си има някаква тръпка... :) На мен ми харесва и не се оплаквам (за сега).Ние не сме си много близки,но предполагам,че това ще ни сближи повече с времето :) Но щом го правя само с него,значи смятам,че това момче е правилното за мен :) И най-важното е че ми харесва :)

bungle
06-30-2007, 19:40
Не, аз разделям хората така.
1. Приятели.
2. Хора за ебане. ( така де, човека, с който съм)
3. Хора, с които веднъж на 6 месеца да си губя времето.

06-30-2007, 19:41
pri men situaciqta e podobna...xodixme e edno mom4e,no skasaxme.sled tova se zdobrixme i sega se vijdame ot vreme na vreme za da popaluvame no ne xodim(makar 4e az vse o6te izpitvam 4uvstva kam nego no ne go tormozq za seriozna vraska otnovo)

Levane
06-30-2007, 19:44
1: Захващал съм се беше хубаво беше и случайно...
2: Има голяма разлика...

MiMiLoTaAaA
06-30-2007, 20:15
1. Mi az bqh do predi 1 mesec taka , bqh hodila s nego , sexa vinagi beshe strahoten i iskahme da opitame kak shte e kakto ne hodim veche nqmame takiva chustva kato predi . Ako iskate vqrvaite sexa beshe 785876 pyti po priqten s po golqmo udovolstvie :) ai i nqma nishto losho vyv tova
2.Razlikata e golqma ! Kogato e liubov vlagash chustva dokato v sluchainiqt sex ima poveche strast ot kolkoto kogato si s nqkogo :) a tova e lichno moe mnenie :PpP

mishonche
06-30-2007, 20:18
Напълно съм съгласна с теб :)

slan4evo_momi4e
06-30-2007, 20:19
аз никога не бих се захванала с подобен вид взаимоотношения ... особено щом говорим за много близък приятел. На мнение съм, че сексът разваля приятелствата, защото кара хората да се привързв3ат и да гледат по друг начин на отношенията с човека срещу тях ... а не си заслужава да загубиш приятел само заради едното чукане .... винаги можеш да си намериш с кого да спиш, но много рядко ще срещнеш човек, на който да можеш да разчиташ безрезервно ....

kaka0155
06-30-2007, 20:22
1. Да и беше хубаво
2. Имаше разлика, преди да започне да говори за чувства
пс: от 2 год сме заедно и това е Голямата ми Любов!

Devilka
06-30-2007, 20:27
Тук става дума за така наречените Friends with benefit, или, преведено свободно от свещения английски : "Приятели, които в свободното си време са си и сексуални партньори".
Без обвързване и такива драми. Привличане, страст - ок, има ги. Защо да се правят някакви официални неща като признаване, че ходиш с някого, след като можеш да извлечеш всичките облаги от ситуацията и по друг начин?
Имам два въпроса :-D
1. Вие бихте ли се захванали с такова нещо? Не говорим за коя да е приятелка и кой да е приятел, а човек, на когото много държите и с когото сте си доказали, че сте ужасно близки. Приятел и познат тук не са едно и също.
2. Има ли въобще някаква разлика между така наречената любов и това? Огромното привличане между двама души, които са си и най-близки?

Friends with benefit...
Хахаха,това от OTH ли го научи? :lol:

ODB36
06-30-2007, 20:28
аз в момента имам такава връзка и бих казал,че е много яко :) от 5 месеца се виждаме и досега нито 1 път не сме се карали :D и ми е перфе,мога да си кръшкам колкото си искам и няма да ми направи проблем никъв както и аз на нея,какво по хубаво от тва