PDA

View Full Version : Сваляне на музика от игра



quench
06-30-2007, 19:38
Я кажете некоя делваер, имам ли как по-терикатски да сваля музиката от една-две игри? Например от Homewrld 2 - кара ме да изпадам в транс направо...

mails_
06-30-2007, 21:26
Ако сам разбрал правилно искаш определена песен от игра значи влизаш в папката на играта и там тарсиш sound или music и там ги отваряш едно по едно докато си намериш песента която ти трябва ....

elf4o
06-30-2007, 21:29
друг вариянт да потърсиш из нета дали някои е рипнал свалил саундтрака и да си го дръпнеш :) щото понякога е кодирано аудиото и не става да се зема щото го няма с друго разширение е.

mails_
06-30-2007, 21:31
Да в много игри са кодирани но ако искаш по тарикатската .... пробваш от самата игра и ако не оспееш тогава прибягваш до интернет и тарсене ....

mails_
06-30-2007, 21:31
Да в много игри са кодирани но ако искаш по тарикатската .... пробваш от самата игра и ако не оспееш тогава прибягваш до интернет и тарсене ....

elf4o
06-30-2007, 21:33
трети вариянт инсталираш си програма която записва звуците на пц-то ти си записваш така песничката ама това е мисля по сложничко защото после тряа и качеството да и настроиш и така :)

quench
06-30-2007, 21:34
именно
в Data папката има само кдирани файлове, а няма рип никъде, ей хора, търсил съм, докато съм имал нерви

дали някъде мога да направя рекуест за това?

mails_
06-30-2007, 21:35
С програма самото качество найстина се намалява на самата песен или мелодия и не си струва самата играчка ....

mails_
06-30-2007, 21:38
Ако имаш DC++ можеш да потарсиш там ... има много потребители там които имат саундтраците на доста игри ...

elf4o
06-30-2007, 21:47
именно
в Data папката има само кдирани файлове, а няма рип никъде, ей хора, търсил съм, докато съм имал нерви

дали някъде мога да направя рекуест за това?
Потърси в демоноид замунда арена както и в пиратската зона...... се някъде може да има,както и казаа,shareaza ,bearshare,emule.

quench
07-03-2007, 07:43
хакере сте сите, да ва е-а ;) ще почерпя райдера бира, а той ще ми свърши мръсната работа - кат се показа знаещ

а иначе, елфчо, тоя саундтрак е еднааааа огромна цикльорска песен, която никой на тея сайтове не е качвал - проверявал съм

по-лесно е да си анмеря саундтрака на неад фур спеад, дето е с 300+ сийд, и чието музикално съдържание е с една идея под това на ОСТ-а на фест хунд дех фюриос, което значи = :smt010