PDA

View Full Version : За вибриращия колан!



cherinka
06-30-2007, 18:59
Сещате ли се за вибриращите колани, дето ги рекламират по телевизията?

та, оня ден жъткам си такава из вкъщи и тате вика "исля да купя онзи вибриращия колан дето се отслабва от него", и аз почнах да го критикувам, че не може да изяжда по две чиний манджа и половин хляб на едно ядене и да очаква, че ще отслабне.
Също му казах, че тези колани, които правят пара на проблемните части, съм чувала, че от пара не се отслабва, а се изкарват вредните токсини от организма.
Та, разубедих го.

Обаче, сега аз си поддържам един режим на хранене и тренировки, та се зачудих дали да не го нахъсам да вземе един такъв колан, пък аз и без тва си правя каквото трябва, ама току-виж колана подействал.

Та, искам да ви питам вас какво ви е мнението за тези колани?

(Пък и аз нищо не губя ако накарам тате да го вземе, и без това парите са негови..)
..

06-30-2007, 19:10
mi predi vreme tate vze edin ot tezi vibrira6ti kolani (ama na6iq e bez para) ta toi kaza 4e ne e otslabnal mn mn ama az zabelqzah 4e mi diestva malko na korem4eto smisal malko mi se pouformiha plo4kite taka4e ne e zle da si vzeme6 :wink:

Ниго
06-30-2007, 19:17
Тези вибриращи колани се ползват неправилно от 90% от хората. Слагат ги на кръста. Това е много хитро. След две седмици имат камъни в бъбреците. Тези вибрации са супер вредни за вътрешните органи.

Иначе ефекта от вибиращите и термоколаните е почти нулев. Термоколаните имат краткотраен ефект, заради загубената вода от мястото, където е ползван. Обаче това се възстановява след като приемете някакви течности. Някои са убедени в ползата от тези колани. Според мен вредите, които нанасят на вътрешните органи и на кожата не си заслужават.

lilito70
06-28-2009, 18:02
Здеавейте,аз съм чувала ,че от този колан на момиче на 14 години са му изжадили яйчника те наистина тези колани не с епрепоручват за деца.Наскоро си къпихме такъв колан но се чудя дали да го пробвам аз съм на 14 незнам. Вие какво ще ме посъветвате?

Romance
06-28-2009, 18:13
^ айде гледай бе!

billytalent
06-28-2009, 18:19
Аз имам такъв колан,има ефект само ако се съчетае с диета

terawatt
06-28-2009, 18:24
Аз мисля, че с "друго" вибриращо повече ефект ще има :D

SuperBadSuperFresh
06-28-2009, 19:41
Така ако си седиш-нулев ефект.
Обаче съчетано с движение,увеличава многократно ефекта.От личен опит го казвам

sTiLLyt0
06-29-2009, 17:20
Аз нз дали има ефект, ама съм чувала, че се получава преплитане на червата от тия вибриращи колани.... :(

zai4ety13
06-29-2009, 19:22
Вкъщи има един колан, севан оунипонес ли беше не помня,но нещо от този вид.Един такъв зелен,често го дават по телевизията. Майка ми си го беше купила преди 1-2 години, но така и не го използва.
Виждам, че някои казват, че се преплитали червата и др. лоши неща. Според вас мога ли да го използвам? И той все пак е за 7 части.Ако го ползваш за крака няма да ти стане нищо, нали?

YakUZa777
06-29-2009, 20:30
Имаме такъв, пробвал съм го, изпотява те верно, но ефекта ако питате мен е не от колана, а от диетата която е на книжката към него :)

brokeninside13
06-29-2009, 20:56
Имаме такъв, пробвал съм го, изпотява те верно, но ефекта ако питате мен е не от колана, а от диетата която е на книжката към него :)

ninny
06-30-2009, 06:38
ехоооо темата е от 2007г.

zai4ety13
07-01-2009, 09:49
моля ви напишете нещо за това seven omnipotence. Вярно ли е, че има такива странични ефекти :-o

LovEsIckk
07-01-2009, 10:12
Имаме такъв, пробвал съм го, изпотява те верно, но ефекта ако питате мен е не от колана, а от диетата която е на книжката към него :)
+
и много сърби от него!

goosebumps
07-01-2009, 15:48
Имаме такъв, пробвал съм го, изпотява те верно, но ефекта ако питате мен е не от колана, а от диетата която е на книжката към него :)
+
и много сърби от него!

О, да, супер много сърби. Аз като си го сложа търпя 2 минути, но на третата [вече цялата почервеняла и чешаща се като крастава], го свалям :smt093 . Не мога да издържам на сърбежа, който причинява. Това си е мъчение за мен направо. Тва дето е към него за изпотяване го имам …и хич не помага, а само загрява там леко (сауна ефект my аss, абе важното е повече пара да се дава естествено $.$). Не го знам дали има ефект колана , защото съм го ползвала едва 4-5-6 пъти мах. Причината за ограниченото му ползване е не само, защото не ми се занимаваше, а и защото последният път когато го ползвах (което беше преди 2,3 месеца) бях решила “уж” да съм сериозна и да си го слагам редовно. Обаче желанието ми се изпари, тъй като след 40 минутното му използване в/у различните части от тялото ми, не знам кво се случи, но започна да бръмчи супер силно и спря да вибрира :smt046 . Така и не успях да го включа отново, но и не съм опитвала повече. Извода май е да не си давате парите за, подобни на този уреди, ами за нещо, което има ефект [примерно карта за 8 посещения на плуване, фитнес и тн..] :) Иначе моя колан е Seven Omnipotence.

LovEsIckk
07-01-2009, 16:03
На книжката към него пише , че не трябва да се ползва повече от 10 минути.Слагаш го за 10 , оставяш го 10 да почине и пак .. ;) Нормално щом си го ползвала без почивка да се е счупил.
Мене ми бяха дали един ,сложих го 5 пъти и го заебах.

sTiLLyt0
07-11-2009, 07:58
Вкъщи има един колан, севан оунипонес ли беше не помня,но нещо от този вид.Един такъв зелен,често го дават по телевизията. Майка ми си го беше купила преди 1-2 години, но така и не го използва.
Виждам, че някои казват, че се преплитали червата и др. лоши неща. Според вас мога ли да го използвам? И той все пак е за 7 части.Ако го ползваш за крака няма да ти стане нищо, нали?



Ами сложи си го на краката (примерно) и виж ако те тресе цялата е възможно при честа употреба да се получи някакъв страничен ефект :)

decode
07-11-2009, 13:58
преди няколко месеца го пробвах и освен сърбенето на мен ми прилоша...(беше ми на корема)

bebeeeeee
07-11-2009, 14:26
) миналата година мама си го купи но аз започнах да го ползвам от феврурари за крака дупе корем и съчетано с някакви огарничения в храната (газирано, тестяно) и фитнес (ходя по 4 пъти сседмично) мисля 1е има ефект а и другите забелязват а за странични ефекти освен сърбежа който е само първите дни (докато свикнеш не се забелязва нататъка :D :D ) няма май :-D :-) ами доволна съм лично аз

mimsssssss
07-11-2009, 14:31
искам и аз такова коланче

gabri3lla
07-11-2009, 19:00
На скоро една приятелка си взе, ама не виждам ефект. :D

LittleFashionista
07-11-2009, 19:46
) миналата година мама си го купи но аз започнах да го ползвам от феврурари за крака дупе корем и съчетано с някакви огарничения в храната (газирано, тестяно) и фитнес (ходя по 4 пъти сседмично) мисля 1е има ефект а и другите забелязват а за странични ефекти освен сърбежа който е само първите дни (докато свикнеш не се забелязва нататъка :D :D ) няма май :-D :-) ами доволна съм лично аз Отслабнала си от ограниченията и фитнеса мила :wink: не се лъжи, че е от колана. Цялата работа е в примерната диета която са написали на книжката :wink:

Cookie_
07-12-2009, 12:52
Баща ми го ползва и свали 8 кг. за един месец..само от колана. Водете си изводи .

ivonka11
04-06-2010, 17:37
) миналата година мама си го купи но аз започнах да го ползвам от феврурари за крака дупе корем и съчетано с някакви огарничения в храната (газирано, тестяно) и фитнес (ходя по 4 пъти сседмично) мисля 1е има ефект а и другите забелязват а за странични ефекти освен сърбежа който е само първите дни (докато свикнеш не се забелязва нататъка :D :D ) няма май :-D :-) ами доволна съм лично аз
Оф и се научете, че е тестено, а не тестяно :?

nicolepcd
04-06-2010, 17:53
) миналата година мама си го купи но аз започнах да го ползвам от феврурари за крака дупе корем и съчетано с някакви огарничения в храната (газирано, тестяно) и фитнес (ходя по 4 пъти сседмично) мисля 1е има ефект а и другите забелязват а за странични ефекти освен сърбежа който е само първите дни (докато свикнеш не се забелязва нататъка :D :D ) няма май :-D :-) ами доволна съм лично аз
Оф и се научете, че е тестено, а не тестяно :?
И заради едната грешка реши да върнеш тема от 2007ма :lol:

ivonka11
04-07-2010, 11:46
Еп не просто разглеждах тези теми и направо..отначало си мислех, че от бързането тестяно пишат,а то и ми стана смешно за това го написах
P.S Не съм гледала от коя година е темата
Sorry :-k

Galinaaa1
07-26-2013, 15:13
Относно вибриращите колани ще ти кажа ,че и на мен ми купиха и не е кой знае какво! Честно казано ми писва да го ползвам но все пак и аз искам за сваля някой кг :))!... Искам да попитам след като използвате колана случвало ли ви се да ви боли корема???