PDA

View Full Version : ...ne si gubete cennoto vreme s taq prostotiq



prosto edna neshtastnica
06-30-2007, 19:02
Dori ne znam kakvo da napisha....prosto iskam da spodelq s nqkoi,ne izdurjam veche nqmam priqteli,zagubih gi i dori ne znam zashto,ne znam kak stana....zagubih dvete si nai dobri priqtelki zagubih dvama priqtelq i gadjeto si zagubih....nqmam nishto,osven edni roditeli koito ne me razbirat,ne iskam da jiveq tozi jivot,prekaleno truden e za men,az sum bokluk,za nishto ne stavam,nishto nqma da postigna na tozi svqt,nqma smisul ot men,na nikoi ne sum nujna,na nikoi nqma da lipsvam utre....zasjtoto veche nqma da me ima.....a moje bi nikoi nqma da zabeleji....sujelqvam che trqbvashe da chetete tezi nezvurzani i glupavi izrecheniq,sujelqvam che si zagubihte vremeto....

06-30-2007, 19:26
vseki edni jen na sveta..a za6to si zagubila svoite priqteli..kakvo e stanalo..ako te gre6at..ne si ti ne6tastnicata..?

06-30-2007, 19:29
Към авторката - ти Доротея ли се казваш?

prosto edna neshtastnica
06-30-2007, 19:34
Към авторката - ти Доротея ли се казваш?

Kazvam se Margarita

LecheR_DeViL
06-30-2007, 19:40
басииии..тфа го зн ..гадно #-o

gabrielka@a
07-01-2007, 06:43
Как ги загуби?Убедена ли си,че проблема е в теб?Това е найстина много гадно,но трябва да намериш причината за това и занапред да не допускаш тези грешки,които са те провалили ....

sherry
07-01-2007, 08:49
Минала съм през същото.
Не само аз, не само ти. Всеки има трудно моменти, въпросът е дали ще склониш глава, или ще продължиш напред и ще се опиташ да оправиш живота си! Всяка секунда на тоя свят е важна, шансът да си щастлива е в твоите ръце, недей да го захвърляш заради препядствията, които срещаш по пътя си...
Разкажи повече, може да ти помогнем със съвет!

free_cool_GirL
07-01-2007, 09:13
s1glasna s1m s sherry, vsi4ki sme minali prez tova...kolkoto i da ne ti se vqrva vseki ima tak1v period....nqkak si si samA....bezcelena...spokoino 6te vidi6 do mesec vsi4ko 6te se opravi 99% s1m sig se ne6ty hubavo 6te se slu4i 6te ti se opravi nastroenieto....tva za priqtelkite ti...nikoi ne e kazal 4e ti si vinovna...skoro ili 6e si nameri6 novi priqteli ili starite 6te se v1rnat...prosto vqrvai ni 4e vsi4ki sme go prejiveli i nakraq vinagi vs se opravq...vajnoto e da pokaje6 na vseta 4e si silna i moje6 da pobedi6 vsqk1v problem...tva e ne6ty kato izpitanie za da stane6 ve4e istinski golqma...ako se predade6...6te zagubi6 ti....taka 4e ne se predavai gore glavata....nameri si nqkvo zanimanie koeto te pravi 6tastliva...sq e lqto otidi nqk1de na gosti na nqkoq rodnina....v nqkoi dr grad...idei mnogo...stiga ti da ima6 jelanie...uspeh :wink:

Presley
07-01-2007, 11:48
А как ги иэгуби?В теб ли е вината?Эащото ако е в теб,опитай да поправиш нещата.Всъщност кажи малко повече-какво стана,кога и т.н?
Иначе не мога да те посъветвам нищо......!Не се подценявай така сама...!От теэи думи,които си иэрекла тук,а може би и не само тук,100% те боли.Не си причинявай мъка сама,остави таэи работа на другите.А и в никакъв случай не се оставяй на отчаянието да те повлече,эащото трудно ще те пусне,много трудно.Найстина може би е доста тежко да си сам,но пък стискай эъби!Ако се предадеш на цяло,ще ти е още по-трудно!Постарай се да намериш нови приятели или пък ако имаш шанс-опитай да си върнеш старите!А эа гаджето(и него си споменала),не се тревожи.Не един път се обедих ,че приятелите са десетки пъти по-важни от гаджето...поне эа мен е така.Много трудни ситуации ме накараха да го проумея.А и теэи родители,които така подциняваш според мен също са много важни-това е семейството ти!Би трябвало семейството да е на първо място...радвай се ,че имаш поне тях!эащото има и друга опция-абсолютната самота...не ти го пожелавам.Това,че не се раэбирате до някъде е нормално.Повечето хора не са в добри отношения с родителите си.Но въпреки всичко те са ти родители,предполагам те обичат и държат на теб.Опитай да го оцениш.Отново ще намеся себе си...!Наскоро се скарах эверски с нашите..!Аэ бях виновна..!Тогава осъэнах,че семейството е много ценно нещо,роднините,блиэките,и най-вече родителите са на първо място и така е редно...!Та мисълта ми е ,че понякога не съэнаваме какво имаме ,преди да го иэгубим-колкото и клиширано да эвучи!
Та стига съм философствала.Ако искаш ми отговори на въпросите по-горе.А и ако имаш желание да поговориш с някого-остави Скайп.

kuber
07-01-2007, 12:28
Животат е едно голямо колело - ако си горе не се радвай, защото е дойде долу, ако си долу не тъжи, защото ще дойде горе!

Presley
07-01-2007, 12:55
Животат е едно голямо колело - ако си горе не се радвай, защото е дойде долу, ако си долу не тъжи, защото ще дойде горе!
Като прочетох това,доста се эамислих.Много е хубаво и правилно :)

belerofone
07-01-2007, 18:26
Отчаянието е дно от най-силните чувства...за съжаление дори да ти кажа НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ няма ди те помогна...
Ти си споменала едни от най-тъжните случки в живота на едни тийн...загубите на приятели , гадже , разбирателство...Но пък в това аз виждам нещо...ти си способна да печелиш хората , защото за да загубиш нещо или някого трябва първо да го спечелиш...Просто започни нова страница ако не можеш да поправиш това което се е случило...Започни да създаваш нови спомени върху старите...Времето отнася всичко... хубаво и лошо....Вярвам , че това да се почувстваш отново жив е трудно но не и непостижимо...

Егзюпери в книгата си малкия принц е казал нещо което си струва да запомниш...То много допре пресъздава идеята която се опитвам да ти предам...
ЗА ДА ВИДЯ ПЕПЕРУДИ ТРЯБВА ДА ИЗТЪРПЯ НЯКОЯ И ДРУГА ГЪСЕНИЦА...
Ако искаш да си поговориш ние сме насреща ...а и винаги има Скайп...