PDA

View Full Version : Защо все попадам на приятели използвачи?



06-30-2007, 19:25
До 6 клас включинелно имах малко приятели, но затова пък - стойностни. Също се разбирах и с целия клас. В 7 обаче, попаднах в един клас на псевдо художници и скинари. Там ми се подиграваха. Станах приятел с един аутсайдер - Л., който беше от провинцията - Перник. Той после забрави, че аз съм му приятел и стана част от антуража на едно от най-популярните момчета в класа. Един вид ме използваше за носна кърпичка, после забрави от къде е тръгнал и стана популярен. Същото се случи с много други хора, които мислих за приятели, а ме занимаваха с тяхните проблеми, натоварваха ме с тях. И като вече ме бяха "употребили" като човек, който им изслушва проблемите, те сякаш започваха да ме итнорират и от аутсайдери се превръщаха в най-готините. Да престана ли да дружа с тихи води? дали те наистина са най-дълбоки? Защото аз се уверих в това. И странното е, че до 6 клас в 3 ми паралелки нямаше аутсайдери и популярни, всички бяха еднакво приемани. Защо от 7 до 12 клас имаше такова селско разделение? Защо все попадам на приятели използвачи?

06-30-2007, 19:30
Упс, объркал съм и съм писал темата два пъти. Заключете тази тема. Не пишете в нея, а в другата!