PDA

View Full Version : Защо все попадам на приятели използвачи?



06-30-2007, 19:27
До 6 клас включинелно имах малко приятели, но затова пък - стойностни. Също се разбирах и с целия клас. В 7 обаче, попаднах в един клас на псевдо художници и скинари. Там ми се подиграваха. Станах приятел с един аутсайдер - Л., който беше от провинцията - Перник. Той после забрави, че аз съм му приятел и стана част от антуража на едно от най-популярните момчета в класа. Един вид ме използваше за носна кърпичка, после забрави от къде е тръгнал и стана популярен. Същото се случи с много други хора, които мислих за приятели, а ме занимаваха с тяхните проблеми, натоварваха ме с тях. И като вече ме бяха "употребили" като човек, който им изслушва проблемите, те сякаш започваха да ме итнорират и от аутсайдери се превръщаха в най-готините. Да престана ли да дружа с тихи води? дали те наистина са най-дълбоки? Защото аз се уверих в това. И странното е, че до 6 клас в 3 ми паралелки нямаше аутсайдери и популярни, всички бяха еднакво приемани. Защо от 7 до 12 клас имаше такова селско разделение? Защо все попадам на приятели използвачи? Дали е защото вече не си ги подбирам? Защо е така? Аз смятам да спра да дружа с тези хора, и вече го направих. А повече с такива неблагодарници няма да се движа. Явно тихите води са най-дълбоки. Шумните се оказва, че ако ги опознаеш са много готини хора.

LecheR_DeViL
06-30-2007, 19:38
това е най-гадното нещо, което може да ти се случи- да нямаш истински приятели. Гадно е...

06-30-2007, 19:42
Просто не разбрах как в малките класове (1 до 6) нямахме такива разделения по групички и да се правят на high class. Просто хората бяха свестни. Но сега, като завърших и няма да видя свинете (защото те не са хора) и не чувствам онази тежест в гърдите и нямам главоболие.

LecheR_DeViL
06-30-2007, 19:45
и ние от първи до четвърти клас бяхме мн задружни, но в пети-мамо мила. Побоища, глупости, работи. После биваше. Сега не чак толкова зле, Верно, на групички сме, но не се караме постоянно. Само( в кавички) си говорим зад гърбовете...жалко е :roll:

find_m3
06-30-2007, 20:42
Неминуемо се получава така.Почнеш ли да мислиш сам те блъскат хормоните със страшна сила в още гледкия мозък ](*,)

Дарина
06-30-2007, 21:21
Неминуемо се получава така.Почнеш ли да мислиш сам те блъскат хормоните със страшна сила в още гледкия мозък ](*,)
Ъ, това какво общо има с темата.

06-30-2007, 21:24
Просто повече няма да гледам да дружа със смотаните тихи води, явно са най-дълбоки.

krasivata_luvica
07-01-2007, 20:36
аз имам няколка ИСТИНСКИ ПРИЯТЕЛИ които знам че мога по всяко време да разчитам на тях. :)

07-03-2007, 15:31
До 6 клас включинелно имах малко приятели, но затова пък - стойностни. Също се разбирах и с целия клас. В 7 обаче, попаднах в един клас на псевдо художници и скинари. Там ми се подиграваха. Станах приятел с един аутсайдер - Л., който беше от провинцията - Перник. Той после забрави, че аз съм му приятел и стана част от антуража на едно от най-популярните момчета в класа. Един вид ме използваше за носна кърпичка, после забрави от къде е тръгнал и стана популярен. Същото се случи с много други хора, които мислих за приятели, а ме занимаваха с тяхните проблеми, натоварваха ме с тях. И като вече ме бяха "употребили" като човек, който им изслушва проблемите, те сякаш започваха да ме итнорират и от аутсайдери се превръщаха в най-готините. Да престана ли да дружа с тихи води? дали те наистина са най-дълбоки? Защото аз се уверих в това. И странното е, че до 6 клас в 3 ми паралелки нямаше аутсайдери и популярни, всички бяха еднакво приемани. Защо от 7 до 12 клас имаше такова селско разделение? Защо все попадам на приятели използвачи? Дали е защото вече не си ги подбирам? Защо е така? Аз смятам да спра да дружа с тези хора, и вече го направих. А повече с такива неблагодарници няма да се движа. Явно тихите води са най-дълбоки. Шумните се оказва, че ако ги опознаеш са много готини хора. Дали проблемът не е, че вече съм на почти 19, а не ми се живее като знам какво ме чака? Защото знам, че да си възрастен не е хубаво. Аз от 7 клас не съм много щастлив, но сега идва наистина лошото. Помогнете ми моля!

07-03-2007, 16:26
Чакам отговори.

07-03-2007, 17:14
Никой ли не може да ми помогне?