PDA

View Full Version : eroti4no



06-30-2007, 19:33
koe e nai romanti4noto i eroti4no poslanie koeto ste pisali na va6iq lubim?napi6ete koeto si spomnqte

sexy_for_you
06-30-2007, 19:35
Обичам те толкова,колкото струва сълзата на един славей.Ако ти се струва малко,знай,че когато славеят плаче,умира.Така и аз умирам,когато не си до мен :(

Dead`Paladin
06-30-2007, 20:22
eroti4no i romanti4no spored men ne stavat zaedno :-k :-k :-k

kofti_nick
06-30-2007, 20:24
Ти си роза , ти си крем , айде с теб да се е*ем #-o

A_Loving_Girl
07-01-2007, 00:01
Цигарите намаляват живота с 15 минути,
а сексът го увеличава с 20 минути!
Аз пуша много,но искам да живея!
Ще ми помогнеш ли? :smt008 :smt049

FelisDirus
07-01-2007, 08:27
"Кучко, ще те чукам.." (аз на него, де..) :twisted:

Няма романтикааа...

PlayBoy_
07-01-2007, 10:09
Ми на моята сладуранка съм и писал доста спомени но не е работа с тях щото някакси да го копираш и да го изпратиш не е много от сърце според мен именно затова си мисля,че моето най-романтично послание е: Обичам те ужастно много патенце,много ми липсваш,изкам те,изкам да усещам твоето тяло,да те цункам,да те гушкам,ти си всичко за мен, ти си моят живот, немога без теб... нещо от сорта но по разбъркано можеби незнам ние постоянно когато не сме заедно си говорим и пишем такива работи такаче като най-романтично не бих определил никое послание защото всичките са от сърце и са романтични. :smt049

07-01-2007, 10:45
Ми на моята сладуранка съм и писал доста спомени но не е работа с тях щото някакси да го копираш и да го изпратиш не е много от сърце според мен именно затова си мисля,че моето най-романтично послание е: Обичам те ужастно много патенце,много ми липсваш,изкам те,изкам да усещам твоето тяло,да те цункам,да те гушкам,ти си всичко за мен, ти си моят живот, немога без теб... нещо от сорта но по разбъркано можеби незнам ние постоянно когато не сме заедно си говорим и пишем такива работи такаче като най-романтично не бих определил никое послание защото всичките са от сърце и са романтични. :smt049 да а тя си е казала кво па иЗка тоя?да измисли нов български ли? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

FelisDirus
07-01-2007, 11:07
Ми на моята сладуранка съм и писал доста спомени но не е работа с тях щото някакси да го копираш и да го изпратиш не е много от сърце според мен именно затова си мисля,че моето най-романтично послание е: Обичам те ужастно много патенце,много ми липсваш,изкам те,изкам да усещам твоето тяло,да те цункам,да те гушкам,ти си всичко за мен, ти си моят живот, немога без теб... нещо от сорта но по разбъркано можеби незнам ние постоянно когато не сме заедно си говорим и пишем такива работи такаче като най-романтично не бих определил никое послание защото всичките са от сърце и са романтични. :smt049 да а тя си е казала кво па иЗка тоя?да измисли нов български ли? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


:smt082
Това беше добро, Госте. И аз започвам да се питам същото... :-k

mid_get
07-01-2007, 11:12
Ми на моята сладуранка съм и писал доста спомени но не е работа с тях щото някакси да го копираш и да го изпратиш не е много от сърце според мен именно затова си мисля,че моето най-романтично послание е: Обичам те ужастно много патенце,много ми липсваш,изкам те,изкам да усещам твоето тяло,да те цункам,да те гушкам,ти си всичко за мен, ти си моят живот, немога без теб... нещо от сорта но по разбъркано можеби незнам ние постоянно когато не сме заедно си говорим и пишем такива работи такаче като най-романтично не бих определил никое послание защото всичките са от сърце и са романтични. :smt049 да а тя си е казала кво па иЗка тоя?да измисли нов български ли? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
:smt005 Абе, то верно, че е по-готино да измислиш нещо сам, вместо да използваш разни изтъркани и клиширани спомени, ама това е един от рисковете-правописа :smt005 И наистина не е много приятно да получиш един такъв смс, написан толкова неграмотно :smt011
PlayBoy_, нищо лично към теб :wink: Просто казвам :mrgreen:
А иначе :-k аз много много не съм писала такива послания на моя любим, защото и на двама ни е достатъчно просто едно "Обичам те!" ;-) Пък и е по-добре да доказваш любовта си на дела, отколкото на приказки :mrgreen: Но иначе...понякога не са излишни :smt016

megi_sweet
07-01-2007, 11:36
[/wink] nikoga ne sam bila romanti4na ili palava s biv6iq si(toi ne go zaslujava6e)

krem4et0
07-01-2007, 11:41
Писала съм еротични смс-и когато той беше в казармата. Писала съм еротични писма, а и съм получавала такива. Ама лигави-той не обича. А най-романтичното беше, когато той ми написа, че неговото сърце винаги ще е мое, а още не ми беше казал, че ме обича.

Sam90
07-01-2007, 13:03
Обичам те...

alkobalko
07-01-2007, 13:24
Романтично:
"И преди да те срещна...пак теб обичах!
И дори един ден да не съм до теб...пак теб ще обичам!"

Еротичното е прекалено лично.

`Death`Whore``
07-01-2007, 13:29
Пиша това, което ми е на сърцето и ума. Писала съм му и еротични, и любовни неща.

foxaaa
07-01-2007, 14:01
Цигарите намаляват живота с 15 минути,
а сексът го увеличава с 20 минути!
Аз пуша много,но искам да живея!
Ще ми помогнеш ли? :smt008 :smt049

YES 6te jiveq ve4no xaaxaxax \:D/ \:D/ \:D/

jjjjjj6363
07-01-2007, 14:16
za da napishesh neshto s koeto da i barnesh surceto ili na nego nemojesh da go namerish po forumite ili po 4atovite ili neznam kade si, trqbva da go svurshesh s nqkoi vash spomen nkoe preklu4enie i neshto takova sam trqbva da se setish ti q poznavash , ni voubshte ne q poznvame