PDA

View Full Version : za priqtelstvoto



miss_survivor
06-30-2007, 20:31
Ot 1vi klas sqdam s edno momi4e s koeto sme nai-dobri friendki i do dnes sled 7mi klas zaminah dau4a v dryg grad i tq si nameri drygi friendove i dokato men me nqma te se sblijava s mn drygi hora ima si priqtel i vse pove4e se otdale4ava ot men vse po rqdko se sre6tame ne sme izlizali dvete ot nqkolko meseca vinagi sme s neinata taifa ot neiniq klas i vinagi e s neinie fr men malko me pozarqzva dali mi e istinska fr 6tom postypva taka a dali se yse6ta 4e me prenebragva?!

find_m3
06-30-2007, 20:41
Мила и аз съм така(или по скоро бях защото го преодолях и монах напред) При мен обаче е по различно,зашото уча в друг град и сега не се виждам с бившата си най-добра приятелка.Бяхме все заедно от първи клас а сега тя си има нейна тайфа както ти се изрази.Аз също си имам така че не ми пречи но като се връщам назад в спомените си се чувствам самотна и ми става много тъжно.Искам да ти кажа да не се забавяш и да продължаваш напред защото сте обречени с това момиче освен ако не живеете поне близо една до друга за да може да прекарвате поне малко време заедно ,но в никакъв случай няма да е същото.Иска неиска тя със сигурност те пренебрегва.И ти би я позарязвала .....повярвай ми :roll:

belerofone
07-05-2007, 17:44
Ако критерии да приягелство ти е излизането...значи не ти е...Но ти какво си очаквала...Теб те няма...Тогава какво следва....

07-05-2007, 17:45
Ако критерии да приягелство ти е излизането...значи не ти е...Но ти какво си очаквала...Теб те няма...Тогава какво следва....
Е все пак трябва да излизаш с този човек, какво само в училище ли да са си приятели?