PDA

View Full Version : Moderated: Вече за втора година ми излиза нещо като пъпка...



06-30-2007, 20:43
знаи искам да видя дали някой дрруг има подобен проблем та за да си помогнеме....значи така да се каже вече за втора гоина ми излиза нещо като пъпка на носа,точно на върха и не се маха с месеци...последния път стоя окло 6 месеца и сега все още имам петно (белег).....и през цялото време я мажех със сякакви мазила,и при дерматолога ходих,но нищо не помагаше...та ако някой е имал подобен проблем и знае как да го разреша или поне при повторна поява как да я спра..да помогне че ми писна...благодаря предварително....и ако темата ви се струва тъпа не ми отговаряйте със злобни коментари...просто не пишете нищо :wink:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Mimka_sweet
06-30-2007, 20:54
Ами щом се появява все на едно и също място,явно там имаш някфо по-силно "производство" на мазнинка там.
И на мен ми се случва често на едно и също място да ми никне периодично някфа пъпчица,ама не предприемам нищо по въпроса.

cherinka
06-30-2007, 22:44
:smt005

Дерматолога не ти помогнал..
И как очакваш някой от тук да ти помогне.. :mrgreen: :smt005

06-30-2007, 22:52
:smt005

Дерматолога не ти помогнал..
И как очакваш някой от тук да ти помогне.. :mrgreen: :smt005
:-D знам че звучи смешно и си е така ама исках да вида ако някой друг има подобен проблем дали може да посъветва нещо......даммм ианяе дерматолога си казваше че ще си мине с времето ама то едно време-6месеца :|

cherinka
06-30-2007, 23:10
:smt005

Дерматолога не ти помогнал..
И как очакваш някой от тук да ти помогне.. :mrgreen: :smt005
:-D знам че звучи смешно и си е така ама исках да вида ако някой друг има подобен проблем дали може да посъветва нещо......даммм ианяе дерматолога си казваше че ще си мине с времето ама то едно време-6месеца :|
Ми, на мен периодично ми излизат на едно и също място на лицето едни като мехурчета и събират гной.
И както каза Mimka_sweet
Ами щом се появява все на едно и също място,явно там имаш някфо по-силно "производство" на мазнинка там.
По-скоро - щом е на едно и също място, значинего трябва го третираш с нещо (ама не знам с какво нещо) И на дерматолога му е работата да ти каже с какво.
Че той с нищо ли не ти е помогнала?
Защо не отидеш при друг?

Няма файда някой от форума да ти каже с какво да се мажеш, защото нито ти познава структурата на лицето, нито ти зне кожата каква ти е и прочие, и би трябвало дерматолог да ти каже........


П.П хах, отново с нищо не помогнах..

BiBeRoN
07-01-2007, 05:52
Дано не ти прозвучи "злобно"...
Отиди на нормален дерматолог, защото (според мен) медицината ( и по - специално дерматологията) не познава такива чудовищни пъпки, за които няма лек...Престани да си мажеш пудра или каквото и да е било, поддържай висока хигиена на лицето (и по-специално на носа) и малко по малко ще мине...Съмнявам се дерматолога да не може да ти помогне, отиди при друг! :-k