PDA

View Full Version : LUBOF po skype ..



OMFG :(
06-30-2007, 23:12
Zna4i ot 1 mesec da ne kaja i pove4e si pi6a s edin s koito igraem edna igra ... i taka da go kaja ---. dnes toi mi kazva 4e e vluben v men ;( kaza mi 4e nqmalo nujda da me poznava ..du6evnata krasota bila vajna i tq go bila plenqvala ot vsqkade..az skoro 6te hodq do negoviqt grad za da se sre6tnem priqtelski ..vseki den si pi6em neznaeh 4e ne6tata sa tolkova seriozni 4e toi da e vluben v men ..PLS kajete mi kakvo da pravq az ne izpitvam ni6to kam nego a puk i ne go poznavam ;( da se sre6na li s nego ili ;( PLS pomognete kakfo da napravq !!

cherinka
06-30-2007, 23:16
и ATAKABG твърди, че е влюбен в мен :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

НОооооооооооооооо, разстоянието, бе, мамка му.
И аз го обичам. Обожавам го. Не минава ден, в който да не му пиша в скайп, ден, в който да не си мисля за него, ден, в който да не тръпна в очакване какво ще си пишем. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


( :smt005 )


А ти, мила ми авторке на темата - ТОЯ ТЕ ЛЪЖЕ. БАС ДЪРЖА.

Как така някой ще е влюбен в теб, без да те познава...
хах.

:smt005

loving_you_
06-30-2007, 23:19
Не знам как може да си влюбен в някого без да го познаваш или без поне малко да си общувал с него ЛИЧНО... Поне аз не мога да си представя такова "влюбване".

Dead`Paladin
06-30-2007, 23:21
moje i da e vqrno zashtoto sum svidetel na takiva slu4ai i zavurshvat s dobyr krai ;]]]]]

OMFG :(
06-30-2007, 23:27
Ama nie daje si govorim sqka ve4er po skype a toi sega mi pi6e 4e bil po seriozen ot vsqkoga .. a i razlikata v godinite ni e 7 ..Az si misleh 4e se bazika a to si4ko e bilo seriozno .. E f kraina smetka kfo da pravq ?!

LilitoO
07-01-2007, 06:48
Вижте се защото ина4е ще ти е много любопитно как е изглеждал...пък ако не ти хареса...никой не може да те накара на сила да ходиш с него...все пак отивате на приятелска среща както ти написа :)

lady_kiss
07-01-2007, 06:54
spored men te balamosva kazvam ti otidi vijte se i krai ako se xaresate i na jivo np

bungle
07-01-2007, 07:00
Може да си влюбен в някой, който не познаваш/не си виждал.
Но пък това става единствено, когато имаш солидна кореспонденция. Вашето 1 месец не е нищо.

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-01-2007, 07:41
i az mislq 4e te luje... prejivqla sum go sushtata situaciq :) tva sa luji na koito ne trqbva da vqrvash... kude vi otide cqla ta dushevnost be hora :( .. po skype da si namirate nqkoi 4e ne mojete da se zapoznaete... :-#

miss_survivor
07-01-2007, 08:12
spored men e pedofil 6tom kazva 4e e vluben pitai go dali e detsven ako ne e zna4i iska samo S*X

Reed
07-01-2007, 08:17
^А от къде знаеш,че той няма да я излъже? :-s

gPa3HuTeJl
07-01-2007, 08:21
Това просто е лудост..Как може един човек да те обича преди даже да те е видял и опознал... просто това са некви измишлиотини....пича не е влюбен в теб, а в начина ти на игра ' в тази игра, която играете '

07-01-2007, 08:35
Ot pro4etenoto imam strannoto 4ustvo 4e avtora e pedal i priqtel4eto mu iska da se natiskat :smt117

sladi4ka_qni4ka
07-01-2007, 09:24
emm 4ak kato go opoznaesh togava 6te vidish dali izpitvash ne6ty kum nego ili ne ....

Maiden`Fenka
07-01-2007, 09:34
Zna4i ot 1 mesec da ne kaja i pove4e si pi6a s edin s koito igraem edna igra ... i taka da go kaja ---. dnes toi mi kazva 4e e vluben v men ;( kaza mi 4e nqmalo nujda da me poznava ..du6evnata krasota bila vajna i tq go bila plenqvala ot vsqkade..az skoro 6te hodq do negoviqt grad za da se sre6tnem priqtelski ..vseki den si pi6em neznaeh 4e ne6tata sa tolkova seriozni 4e toi da e vluben v men ..PLS kajete mi kakvo da pravq az ne izpitvam ni6to kam nego a puk i ne go poznavam ;( da se sre6na li s nego ili ;( PLS pomognete kakfo da napravq !!

ами да то сички твърдят че душевната красота нямало значение -дрън , дрън не казвам че те лъже обаче трява да имаш едно на ум защото има големи идиоти ,пък може и да е свестен нз ](*,) Ама така както ти ги говови на теб може и да ги говори и на друга
а замисляла ми си се кво праи като не е в скайпа може да си има приятелка и и на нея да и казва че е единстена и тн....нз ама тва любов по чата няма не може да има просто го знам от личен отит
когато не е в чата знайш ли го кво прай и с кой
Запознайте се а след това ще видиш как ще тръгнат нещата :-({|=

Nymph
07-01-2007, 10:26
Аз винаги съм се разочаровала от такива срещи.. Едно е, че наживо човека си изглежда по съвсем друг начин, отколкото на снимките, друго, че и се държи по друг начин.. Според мен не са реални тези неща, но може и да се случи любов по скайп, защо не. Макар и рядко според мен. Важното е след като се видите как ще се развият нещата между вас. Ама си мисля, че винаги има разочарование, защото си представяш едва ли не идеалния човек и при срещата ви виждаш, че съвсем не е така.

neverand
07-01-2007, 10:34
Любов по скайп няма,има любов след срещата,какво пречи да се влюбиш в другия след като се срещнете ;)

IceCold{Frozen`Heart}
07-01-2007, 10:45
mislq 4e nqma da ti navredi da se sra6nete, no ne smqtam 4e trqbva da se zadalbo4avate. pak i dori da si dopadnete, vse pak ste v razli4ni gradove. kakvo o4akva6 da stane? :|

G-BaBy-InLoW
07-01-2007, 15:33
~* Оууу за Мене такова ВлюбваНе не същЕствува .. Еее НЕМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА .. незНам НезНам .. :-#

tedinkata_
07-01-2007, 16:20
mislq 4e nishto ne pre4i da se vidite..moje da si dopadnete.. ;) ako ne lubov to pone priateli moje da ostanete ;)

gabrielka@a
07-01-2007, 16:30
След като сте играли само игрички едва ли сте си говорили много,от което следва,че не сте научили много за себе си.Как ще е влюбен в теб или в "душевната ти красота" (както казва) след като не те познава?Има много такива типове.Много пъти ми се е случвало да ми пресичат крачката и да ми се обясняват в любов,хора,които не познавам-откачалки!Така,че не приемай насериозно всичко,което ти казват!

koalka
07-01-2007, 17:31
Доста тъпи изказвания.
Това за душевната красота е така, но той не те познава. :D От къде ще знае каква си по харатер, като нищо можеш да го лъжеш и какво...
Не вярвай много на такива, които ти казват, че са влюбени в теб преди да са те видяли.Това са глупости. :wink:

VerryBerry
07-01-2007, 18:04
ne mu vqrvai..otvad ekrana 4ovek moje da govori kvo li ne..ako se poznavahte najivo-da,no taka online....malko me samnqva