PDA

View Full Version : Пътят не е лесен



нищо няма смисъл
07-01-2007, 10:27
Преди много време се влюбих лудо в едно момиче,тя ме скъса(бе ми първа любов) и оттогава почна всички,бях непрестанно в депресия,карах се с приятелите си,родителите,училището вървеше зле,търсех утехата някъде,къде и аз не знам,утешавах се с мисълта "И това ще мине,и това ще мине" Чувствах се ужасно,чувствах се грозен,задръстен,че никой не ме иска,живота се едно ме дърпаше в някаква яма,а аз се пак си казвах "И това ще мине" И така по пътя по който се пропадах,аз се мъчех да гледам напреде и чаках мига в който ще се усмихна,характереа ми се промени много,станах нов човек,имах много проблеми,в всяко едно отношение,някой сериозни,други не...И ето,дойде преди 1 месец този миг,толкова очакван,запознах се с едно,леко казано,невероятно момиче,тръгнахме(се още ходим) тя се държи адски мило като е с мене,за пръв път получих такова внимение от момиче,това за което мечтаех,и ето сега,виждам как леко по леко я изпускам...почна да се държи много студено в чата поне(за разлика отпреди)като се видим е съвсем различна,но рядко се виждаме,все няма време,ето днеска исках да се видиме,тя каза,че ще се разбереме,пращах й смс,писах й в скайп(инкогнито е) но нея все така я няма,не ми пише,може би ме хваща страха,но никой не може да ме убеди че има човек който не може да отдели 1 час за приятеля си през ваканцията,за цяла седмица :) и така...виждам пак края,за свъжаление,не ме е страх от края...страх ме е оттова което следва след него..страх ме е че пак ще се върнат онези дни...и сега...как да тръгна напреде,като нещо ме дърпа назад и как да посрещна мъката,като знам че дори да я победя,тя пак ще дойде....знам че в момента не се е случило нищо лошо,но все пак....дано аз да греша,дано...

Maiden`Fenka
07-01-2007, 10:34
историята ти ме е много позната
яя кажи от къде си :roll:

нищо няма смисъл
07-01-2007, 10:36
Не съм единствения човек на планетата,че това да не се е случвало на други :) от София,макар,че няма значение това.

Maiden`Fenka
07-01-2007, 10:41
явно приемаш нещата твърде навътре
трябва да гледаш по ведро на нещата вярно имал си връзка бил си влюбен тя те е скъсала случва се но тва минава и не трява да се тормозиш постоянно заради нея а да я забравиш
а за сегашната ти приятелка поговори с нея и разбери защо се държи така с теб

07-01-2007, 10:45
Не ги приемам навътре,а просто виждам нещата които се случват около мене и те са трагични,чуждата болка,никой не може да изпита,за бившата не ми дреме вече,просто исках да кажа,че оттогава почна всичко,така казано,душевното ми пропадане.
Със сегашната ми не ми пречи да поговорим,но както казах...СТРАХ ме е ...от това което ще ми каже и това което ще се случи,и явно самия аз предпочитам да съм в болка,и да знам,че съм с нея,отколкото да ме боли и да съм без нея.

CraZy_K1LlErR
07-01-2007, 10:47
E nie kvo moa da napraim po too povod

нищо няма смисъл
07-01-2007, 10:48
Не ги приемам навътре,а просто виждам нещата които се случват около мене и те са трагични,чуждата болка,никой не може да изпита,за бившата не ми дреме вече,просто исках да кажа,че оттогава почна всичко,така казано,душевното ми пропадане.
Със сегашната ми не ми пречи да поговорим,но както казах...СТРАХ ме е ...от това което ще ми каже и това което ще се случи,и явно самия аз предпочитам да съм в болка,и да знам,че съм с нея,отколкото да ме боли и да съм без нея.

07-01-2007, 10:49
E nie kvo moa da napraim po too povod
примерно щом си задръстен,да не го показваш,щом не можеш да кажеш нищо :) :wink:

07-01-2007, 10:51
pi4 kak ti e skype ?

нищо няма смисъл
07-01-2007, 10:53
Не бих го казал тука :) ако се регнеш и кажеш ще ти го пратя на Лс

Maiden`Fenka
07-01-2007, 10:58
Не бих го казал тука :) ако се регнеш и кажеш ще ти го пратя на Лс
ще ми го пратиш ли на мен

DeviL_AsS
07-01-2007, 14:10
E nie kvo moa da napraim po too povod


ем представи си момчето просто споделя...пфуу баси идиотите...

нищо няма смисъл
07-04-2007, 14:49
свърши :| :(

tedinkata_
07-04-2007, 15:15
tova chuvstvo mi e mn poznato :( straxa ot lubovta e mn losho neshto..zaradi edna izgubena lubov gubish nqkoi moje bi istinski.. ;( ne se otchaivai-ako mislish 4e ima smisul bori se za neq oshte..ako-zani zanapred 4e ne biva da se zatvarqsh v sebe si zaradi minali neshta zashtoto taka izpuskash shansa si..znam che ti e trydno no se opitai da ne mislish tolkova za kraq a se naslajdavai na momentite koito izjivqvate zaedno.e vse pak tr i da ne zabravqsh 4e vsi4ko xybavo si ima krai za da ne letish v oblacite zabravil realnostta i da ti e mn po tejko sled razdqlata-opitai se da namerish granicata!!!yspex i gore glavata :roll: