PDA

View Full Version : обезкосмяване и сърбеж



ballerinka__
07-01-2007, 11:46
Изкам да попитам с какво най-ефикасно и безболезнено си обезкосмявате интимните части - депилатор(крем), кола маска, епилатор, самобрасначка и т.н. Аз по принцип се брасна, но мн барзо ми израстват пак косми, пък и получавам лек сърбеж и обрив.Кажете вие какво използвате?! Благодаря предварително.

hmm..
07-02-2007, 09:29
em az su6to se brasna 6tot nqmam epilator i su6to polu4avam surbej i obriv no... turpq :)

07-03-2007, 11:30
в друг форум пи6е 4е някой ги махат с пинсети

`Death`Whore``
07-03-2007, 11:44
Не се научихте да не се бръснете на сухо. #-o

07-03-2007, 15:03
purvo s sapun"bebe"hubavo si naturkvate hulm4eto taka dobre kosmite da omeknat i s samoubrusna4ka:)))az taka pravq! :cry: nqmam epilator!

ThePainIsReaL
07-05-2007, 16:56
Пробвала съм с кола маска, епилатор, кремче, самобръсначка. Най съм доволна от кола маската, после от епилатора. В момента ползвам епилатор, защото не мога да ги чакам да ми пораснат. Кофтито е, че се получават точици и изглеждат странно, но поне ефектът е за дълго време.
Иначе мисля, че е най-добре с кола маса.
Никакви кремчета и никаква самобръсначка.

gabrielka@a
07-05-2007, 19:16
Пробвала съм с кола маска, епилатор, кремче, самобръсначка. Най съм доволна от кола маската, после от епилатора. В момента ползвам епилатор, защото не мога да ги чакам да ми пораснат. Кофтито е, че се получават точици и изглеждат странно, но поне ефектът е за дълго време.
Иначе мисля, че е най-добре с кола маса.
Никакви кремчета и никаква самобръсначка.
С кола маската не те ли боли много?