PDA

View Full Version : depilirasht krem...:|



Gostenka92
07-01-2007, 10:56
Zdraveite. Horaa kajete kakvo da pravq.
Zna4i az sum momi4e na 15. i skoro mislim sas priqtelq mi da pravim sex.zaedno sme ot 1 godina i 7 meseca i toi veche napira da go napravim.
Problema mi e obezkosmqvaneto:(. Probvah sas samobrazna4ka - ne stava. Poqvqvat se podkojni kosum4eta i se obrinam i e mn grozno. na kozmetik nemoga da otida, otpada tozi variant. I se 4udq za depilirashtiq krem. Dali shte svarshi rabota. Obache predpolagam, 4e i tam shte se poqvqt podkojni kosum4eta:(. I ima li speacialen depilirasht krem za genetaliite ili moje i takuv, koito izpolzvam za rucete naprimer?

Posuvetvaite me, molq vi:(

P.S: Blagodarq predvaritelno.

A_JoLiE
07-01-2007, 11:08
Ima specialni deepilira6ti intimni gelove. Edna fr izpolzva, ama az hodq na kola maska i ne sam zapoznata sas ceni i t.n. Otidi i pitai v nekoi apteka :) ...

`Death`Whore``
07-01-2007, 11:12
Бръсни се в банята. Първо си миеш тялото и косата - топлата вода отпуска порите. После се бръсни леко и спокойно ПОД ВОДНАТА СТРУЯ. Може и без крем за бръснене или сапун. Ако се обриваш от самобръсначка...депилиращи т крем няма да постигне по-добър резултат според мен - той е химия.

Адриана
07-01-2007, 12:56
Депилиращия крем не ти го препоръчвам много-много. Понякога върши работа, но вече отдавна не ползвам, за мен има далеч по-добри варианти за обезкосмяване.
Това, което ползвам в момента е епилатор (моя е от тези, по-скъпите, които уж не причиняват болка - не е вярно, но боли значително по-малко от обикновена епилация) и евентуално на козметик.
Според мен потърси друг вариант - крема не е най-доброто решение.

gabrielka@a
07-01-2007, 15:27
Резултата на депилиращото кремче съвпада с резултата от самобръсначката,защото не маха косъма от корена му,затова не ти го препоръчвам,а и може да получиш елергия.Опитай с епилатор!

07-03-2007, 10:24
преди време си махах космите от краката то4но с такъв крем :( и сега не мога да ги изруся с кислородна вода :smt009 за това мисля да си взема епилатор :-k