PDA

View Full Version : Oburkana



MiSityy
07-01-2007, 11:12
mmm... Neznam ot kude da zapo4na.Predi vreme v edin sait se zapoznah s mom4e ot moqt grad ii toi me kani na kafeta ala bala..no az mu otkazah neznam za6to...moje bi za6toto haresvah drygo mom4e.NO predi den tova mom4e(koeto me kaneshe na kafeta) zamina za Italiq i 6te se vyrne 4ak sled 1 mesec i 4ak v4era osuznah 4e sum vlubena v nego.... ve4e iskam da se vry6ta ...no ima i dryg problem mom4eto koeto haresvah predi e priqtel s tfa mom4e i te se dvijat zaedno.6te mi e mn kofti s dvamata .....

cherinka
07-01-2007, 11:29
Ами, прецени си добре кого желаеш повече и към кого изпитваш по-силни чувства.
Няма какво да ги мислиш.. важното е, че това момче, което харесваш не те харесва, защото ако те харесваше, а ти се колебаеш относно този, дето е заминал за Италия, тогава вече ще трябваше да се замислиш дали по някакъв начин не би могла без да искаш да развалиш отношенията им.

Като гледам, май май повече си падаш по The Italiano boy :mrgreen:

Presley
07-01-2007, 12:45
Хаха не ми се вярва да си влюбена в момоче,което дори не си виждала.недей толкова да се вживяваш.По-добре иэчакай тоя един месец да мине и се вижте,пък тогава говори че си влюбена..

sexy_for_you
07-01-2007, 13:06
Хаха не ми се вярва да си влюбена в момоче,което дори не си виждала.недей толкова да се вживяваш.По-добре иэчакай тоя един месец да мине и се вижте,пък тогава говори че си влюбена..

sasha_90
07-01-2007, 14:40
Не можеш да имаш 2-мата едновременно.Или единият или никой.Решавай.

MiSityy
07-01-2007, 15:09
emiii taka si e ne moga da imam i dvamata ...no izvednuj osuznah 4e si padam po Italiano boy xaxaxa

Presley
07-01-2007, 15:15
emiii taka si e ne moga da imam i dvamata ...no izvednuj osuznah 4e si padam po Italiano boy xaxaxa
Има раэлика мужду `падам си` и `влюбена съм`.
А и какво повече очакваш от нас?

MiSityy
07-01-2007, 19:30
emii ne 4e si padam a sum flubena napray ...

mil4eto_
07-01-2007, 22:43
Аз май не схванах много ....Първо ми е интресно как без да сте излязли си остановила,че си влюбена в него
:shock:
Дори и да си влюбена той заминава след 1 месец за Италия и незнам дали има смисъл да почваш такава връзка,при положение,че скоро ще се наложи да се разделите,но ти си знаеш най-добре

07-01-2007, 22:45
zemi gi navii i dvamkata da te scepqt u gazo pak ako ti haresa go napraite navik \:D/

Sunarry
07-02-2007, 17:05
Ох мамооо и ти си се оплела здраво.... Много внимателно трябва да прецениш кого и какво искаш. Не си струва заради прищявките на някой да се разваря приятелството м/у двамата да се разбиват сърца и тн. да не говорим че може и ти да зилезеш най - наранена от цялата работа. И все пак ако наистина си се "влюбила" действай!