PDA

View Full Version : Как беше онова..



cherinka
07-01-2007, 12:22
Как беше онова.. където в една стая имало едно нищо и едно нещо.
И нещото излиза (или май нищото излиза) и какво остава в стаята?

П.П. И аз не знам отговора..

shadow4e
07-01-2007, 13:17
И аз не го помня добре, но беше нещо от рода на " Ведна стая си стояли нещо и нищо, но нещото решило да излезне от стаята какво ще остане в нея тогава?" Въпросът явно не го помня...
Отговорът беше "И-то"


Но имаше още едно. Колко тикви се получават, ако събереш тиква и половина и тиква и половина?

Отговор: 2 тикви, защото двете половинки не може да ги залепи.

AFT
07-01-2007, 13:21
Т'ва да не е като:"А и Б отишли в библиотека,А излязла,Б излязла.Кой останал?".Отговор:"И-то". :smt005

Presley
07-01-2007, 14:06
Т'ва да не е като:"А и Б отишли в библиотека,А излязла,Б излязла.Кой останал?".Отговор:"И-то". :smt005
:smt005 :smt005

RAWRRR
07-01-2007, 14:10
И аз не го помня добре, но беше нещо от рода на " Ведна стая си стояли нещо и нищо, но нещото решило да излезне от стаята какво ще остане в нея тогава?" Въпросът явно не го помня...
Отговорът беше "И-то"

Ако те чуе госпожата ти по философия как разсъждаваш над такива екзитенциални въпроси .. :twisted: :twisted: :twisted:

Muse_of_Madness
07-01-2007, 14:26
Хъм... моят учител по философия го беше пуснал това в един форум и и-то се оказа верният отгово и там.

_donna_
07-01-2007, 14:26
добрем..

един каубой препуска през прерията и знае,че наоколо има две племена.членовете на едното винаги лъжат,а на другото-винаги казват истината*.нашият човек стига до един разклон,където стои един човек от едно от двете племена/само,че нашият човек не знае от кое/.какво ще го попита,за да разбере как да стигне до племето на онези,които винаги казват истината/другите ще го убият/.

*тя е дълбоко субективно понятие и в случая няма особено отношение към разказа ни.хората от двете племена биха могли да се различават по хиляди други неща!

Muse_of_Madness
07-01-2007, 14:32
добрем..

един каубой препуска през прерията и знае,че наоколо има две племена.членовете на едното винаги лъжат,а на другото-винаги казват истината*.нашият човек стига до един разклон,където стои един човек от едно от двете племена/само,че нашият човек не знае от кое/.какво ще го попита,за да разбере как да стигне до племето на онези,които винаги казват истината/другите ще го убият/.

*тя е дълбоко субективно понятие и в случая няма особено отношение към разказа ни.хората от двете племена биха могли да се различават по хиляди други неща!
Как да стигна до вашето племе?

07-01-2007, 14:46
Ако го пипита как да стигне до неговото племе и човека се окаже от лъжците, той просто няма да му посочи верния път до своето племе, но не е казано, че непременно ще му посочи пътя до другото племе.

Muse_of_Madness
07-01-2007, 15:08
Всъщност пътят на колко се разклонява? Ако е само на две, отговорът ми излиза верен, но не е казано.

shadow4e
07-01-2007, 15:26
И аз не го помня добре, но беше нещо от рода на " Ведна стая си стояли нещо и нищо, но нещото решило да излезне от стаята какво ще остане в нея тогава?" Въпросът явно не го помня...
Отговорът беше "И-то"

Ако те чуе госпожата ти по философия как разсъждаваш над такива екзитенциални въпроси .. :twisted: :twisted: :twisted:

Написах въпроса както мислех, че е, но естествено, че не е така и съм написала, че въпросът не го помня, но за отговорът съм сигурна.
Гледай си кефа, а не се заяждай с другите :wink:


Черинка, вече ти го написа AFT, но с "нищо" и "нещо" е по-объркващо. И двете излизат от стаята.

machoka
07-01-2007, 16:18
:?