PDA

View Full Version : Възможно ли е?



Просто наминавам
07-01-2007, 11:23
Така, влюбена съм в един младеж, с когото имаме малко странни отношения. Познаваме се от доста време, близки сме, чуваме се всеки ден, често излизаме заедно - сами или с компания, - но около година той имаше много сериозна приятелка, в която беше влюбен. Въпреки всичко знаехме, че той не е безразличен и към мен през цялото време, в което те бяха заедно. Когато се запознахме с него, се получи нещо като електричество (ако щете - смейте се :-D ), което за мен се превърна в огромно влечение. За него сигурно е чисто сексуално харесване, знам ли го...
Та - докато той беше с нея, на няколко пъти се е случвало да сме на косъм от това да направим нещо "нередно", но това така и не се случваше. Аз се дърпах, главно...нравствени подбуди...
За това време се опознахме доста добре, имаме много близки разбирания за доста неща, общи интереси и пристрастия ( а интересите ни не са масови), разбираме си чувството за хумор...и много други неща. Добре де, но той беше с нея и си я обичаше. Аз не показвах никакви "чувства" - просто приятели.
По едно време те скъсаха по някаква причина, която и сега не знам. Не искам и да питам. Той изчезна за няколко месеца (разбирайте - нямах никакъв контакт с него, не че съм го и търсела толкова настоятелно). После се върна и всичко продължи "както преди". С една разлика - че се държи ужасно странно...Един ден говорим за някакви сериозни неща, лични откровения и така нататък (все неща, които не споделяш на разни познати), на другия той почва да говори за секс, любов и така нататък - в смисъл, говори за нас двамата и секса, ако ме разбирате. По Интернет това - когато се видим е нервен, мълчи (преди не можех да му затворя устата), страни от всякакви двусмислици...
Аз съм на 19, той е на 20. Харесван тип, да кажеш, че е срамежлив - малко трудно...
Като знам, че преди 5 месеца се е разделил с момичето, което обичаше безумно (въпреки че още от преди това съм "част от живота му", като близка приятелка) - какво може да иска? По принцип не бих си и помислила да питам във форум като този, но този човек, когото за други неща познавам толкова добре, тук ми е пълна мъгла. Направо ме убива с това увъртане - поне да го знам дали ме иска за "приятелче за секс", та да знам дали да го отпиша...Въпреки че меко казано го искам за себе си...

cherinka
07-01-2007, 11:27
Ами, прочетох цялата тема, и никъде не видях вие да сте излезли заедно, да се видите и да говорите относно това какво ще правите заедно.
Да се изслушате, да видите другия какво иска от вас, и какво смятате и ще правите за напред..

Просто наминавам
07-01-2007, 11:34
Ами, прочетох цялата тема, и никъде не видях вие да сте излезли заедно, да се видите и да говорите относно това какво ще правите заедно.
Да се изслушате, да видите другия какво иска от вас, и какво смятате и ще правите за напред..

Така е, не сме говорили. Искам, преди да говоря, да си изясня някои неща. За мое голямо съжаление (или радост) съм наистина много силно впечатлена от него, но не бих тръгнала да го споделям, ако си проличи, че съм само някакъв си сексуален обект за въпросния човек.
Де да знам...всичко това прилича ли на приятелско държание? Може пък аз нещо да си въобразявам...

07-01-2007, 16:17
Добре, никаква идея? Никой? :lol:
По принцип не съм толкова предпазлива в отношенията си с хората, но него не искам да загубя с нещо необмислено. Поради каква причина може човек да се държи така двойствено? Днес почна да се заплесва в някакви романтични неща, на другия ден не спира да говори за необвързващия секс, а на третия ден вдига вежда въпросително, ако почнеш да говориш по тия теми :roll:
Става дума за съвсем уравновесен човек... :lol: