PDA

View Full Version : баща ми май ме забрави!



teenage_girl
07-01-2007, 11:23
знам че тук едва ли мога да разреша този проблем но все пак ви моля за помощ.родителите ми се разделиха когато бях на седем,мъчно ми беше исках да се съберат но с времето го преодолях за6тото ходих при баща ми неделите и лятото и така прекарвах време и с двамата.От една година и половина баща ми изобщо не ме търси не ми се е обадил да ме пита за изпитите след 7 клас а вече даже и 8 зажарших,не се обажда за рождените ми дни или за каквото и да е било друго вече дори незнам каде живее :smt010 вазможно ли е да не иска да има нищо общо с мен вече? как да направя нещата както педи? знам че това не са вапроси на които не е лесно а можеби дори невазможно да се отговори но ще сам ви благодарна ако ми дадете поне насока мерси предварително

Presley
07-01-2007, 11:58
Ужасно неприятно...
А майка ти подържа ли някаква връэка с него,поне чуват ли се?Ако има информация,попитай я къде е,кво става с него и т.н.!Иначе неэнам.Ако на мен се беше случило ,сигурно щях да съм му много обидена...!Колкото и да е неприятно-може найстина да не желае да те вижда,ноо много се съмнявам.Все пак,когато са се раэделили е проявявал желание да се грижи эа теб,да се виждате...!А и първите 7 години от живота ти е бил до теб.Това покаэва ,че те обича..!Кажи какви бяха отношенията ви?
Да не му си и случило нещо?.....

lookatme
07-01-2007, 11:59
не се тревожи .... бих ти разказала моята история ,която много наподобява твоята ,но е много лична. при мен баща ми се оказа аре####т :oops: . аз толкова много плаках ,но ако наистина е нещо,което те тормози проучи нещата.аз така разбрах за баща си {от един вестник} тъй ,че незнам как да ти помогна освен с този съвет .... опитай се да не се мъчиш и на финала ще видиш - всичко се оправя! ;-)

teenage_girl
07-01-2007, 12:08
otno6eniqta ni bqha napalno normalni idva6e da me vzima ot nas i hodihme na resturant razkazvah mu za u4ili6te priqteli vsi4ko si be6e nared ponqkkoga me pritesnqva6e za maika mi govore6e mi nepriqtni ne6ta za neq no az go spirah i mu kazvah 4e tq e tazi koqto e do men vseki den i 4e neiskam da q ubijda.edin den s nego se skarahme s meika mi imaha delo za izdrajka ta sled kato se skarahme toi ne napravi kakavto i da e opit da se zdobrim...

lookatme
07-01-2007, 12:20
ми сигурно е нещо свързано с делото . колкото и да размишлявам все една и съща идея ми идва на ум... ми когато я няма майкати у вас ,поразрови се из документите {ама гледай да ги върнеш по същият начин както са си били} и ако "послучайност" намериш нещо свързано с издръжката прелисти и ще откриеш отговора,ако е свързано нещо с това . и преди всичко сори ,че ти дадох тази идея ,защото винаги ,когато правя така, откривам неща ,които не бих искала да зная. тъи че сама си прецени какво да направиш ....

Presley
07-01-2007, 12:28
Както и да сте се скарали,все пак ти е баща.доста реэотговорно от негова страна,ако само эаради някаква караница те е эаряэал.все пак е иэпуснал доста важни моменти от живота ти-иэпитите след 7 клас (иэобщо неэнам как може да не се е пойнтересувал),рожденните ти дни....!Много се съмнявам да е само эаради караницата ви...!Обади му се ти по-добре,поне да раэбереш какво става.Да не би да му се е случило нещо?

teenage_girl
07-01-2007, 12:46
със сигурност нищо не му се е случило щях да съм предопредена от адвукатката му а не мога да му се обадя защото незнам къде се е преместил и номера му... благодаря ви за помощта знам,както още в началото казах,този въпрос няма отговор можеби просто исках да излея мъката си не е нужно да обръщате внимание на въпроса ми повече мерси отново :)

Maiden`Fenka
07-01-2007, 19:21
позната история и много неприятна
моите родители се разведаха когато бях 2 ри клас
от тогава баща ми не ме е търсил само веднъж си спомням че ми се обади и то преди около 5 години .правила съм опити да се виждаме обаче удрях на камък и на края реших че като той не се сеща няма кво да се натискам аз да го търся.даже имам един случай в който се бяхме засекли на улицата и той вървеше срещу мен и като ме видя и се обърна и почна да върви на др страна само и само да не ме види ](*,) Баси аз съм му дъщеря все пак !!!
квото и да е станало между него и майка ми си е тяхна работа но да забравя мен та аз съм негова кръв и квото и да прави не може да го промени
обаче аз съм сигурна че както и твоя баща ще поиска да те вижда по често след време обаче аз няма да му простя! защото тва е най-голямата му грешка в целия му живот - че не иска да види ДЪЩЕРЯ СИ
И съм сигурна че както твоя така и моя баща ще съжаляват НО ще е прекалено късно !!!!

krasivata_luvica
07-01-2007, 20:16
знам че тук едва ли мога да разреша този проблем но все пак ви моля за помощ.родителите ми се разделиха когато бях на седем,мъчно ми беше исках да се съберат но с времето го преодолях за6тото ходих при баща ми неделите и лятото и така прекарвах време и с двамата.От една година и половина баща ми изобщо не ме търси не ми се е обадил да ме пита за изпитите след 7 клас а вече даже и 8 зажарших,не се обажда за рождените ми дни или за каквото и да е било друго вече дори незнам каде живее :smt010 вазможно ли е да не иска да има нищо общо с мен вече? как да направя нещата както педи? знам че това не са вапроси на които не е лесно а можеби дори невазможно да се отговори но ще сам ви благодарна ако ми дадете поне насока мерси предварително


ако му знаеш номера просто му се обади :wink:

shadow4e
07-01-2007, 20:44
със сигурност нищо не му се е случило щях да съм предопредена от адвукатката му а не мога да му се обадя защото незнам къде се е преместил и номера му... благодаря ви за помощта знам,както още в началото казах,този въпрос няма отговор можеби просто исках да излея мъката си не е нужно да обръщате внимание на въпроса ми повече мерси отново :)
Свържи се с адвокатката му и тя да ти помогне! Нищо не губиш, а ще си се изясните дали иска да се виждате и тн. В противен случай ще се чудиш и измъчваш с всеки месец още повече. Ако не иска да се виждате, се дръж на ниво! Ще страдаш, ще те боли, но след време, ще го преодолееш, но ще знаеш, че си направила опит. Защото ако сега нищо не направиш, винаги ще се чудиш какво би станало, ако си му се обадила и ще се измъчваш от угризения.

krasivata_luvica
07-01-2007, 21:55
със сигурност нищо не му се е случило щях да съм предопредена от адвукатката му а не мога да му се обадя защото незнам къде се е преместил и номера му... благодаря ви за помощта знам,както още в началото казах,този въпрос няма отговор можеби просто исках да излея мъката си не е нужно да обръщате внимание на въпроса ми повече мерси отново :)
Свържи се с адвокатката му и тя да ти помогне! Нищо не губиш, а ще си се изясните дали иска да се виждате и тн. В противен случай ще се чудиш и измъчваш с всеки месец още повече. Ако не иска да се виждате, се дръж на ниво! Ще страдаш, ще те боли, но след време, ще го преодолееш, но ще знаеш, че си направила опит. Защото ако сега нищо не направиш, винаги ще се чудиш какво би станало, ако си му се обадила и ще се измъчваш от угризения.










=D>

sladkata_presi
07-20-2007, 04:33
Майка ти потдържа ли някаква връзка с него?Питай я!
Не искам да се обидиш,но сега той може да не иска да сте заедно-за което май няма такава причина.
Може просто да си му омръзнала,съобразявай се и с него. =;

MimityYy
07-20-2007, 11:24
mi obadi mu se ti.ne vqrvam da e tolkova koravosard4en 4e kato te 4ue i da ne mu stane ma4no a teb ...

07-20-2007, 16:32
Майка ти потдържа ли някаква връзка с него?Питай я!
Не искам да се обидиш,но сега той може да не иска да сте заедно-за което май няма такава причина.
Може просто да си му омръзнала,съобразявай се и с него. =;
Ti ne6to normalna li si pro6tavai :D kvo zna4i " ne6to si mu omruznala" toi i e ba6ta kvo ima da mu omruzva. da mu e mislil navremeto kato ne e polzval prezervativ. napravi6 li dete nqma opciq " omruzva mi".
a ina4e kum avtorkata. az sum na 19 ba6tata ne sum go vijdala ot....mnooogo vreme. kum 10 god. 6tom toi ne se interesuva ot men i az ne mislq da se interesuvam ot nego da go tursq i t.n. edinstvenoto koeto mislq da napravq e kato zavur6a ( u4a pravo) prosto da go sudq za6toto ne mi e pla6tal nikoga izdrujkata koqto mu e bila opredelena sled razvoda na na6te :D ne 4e sum zakusala za tiq pari ama 6to puk da ne mu go vkaram qko :D

Presley
07-21-2007, 15:37
Може просто да си му омръзнала,съобразявай се и с него. =;
Ти си много тъпа ,сериоэно #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

EmeLLin
07-28-2007, 20:08
Майка ти потдържа ли някаква връзка с него?Питай я!
Не искам да се обидиш,но сега той може да не иска да сте заедно-за което май няма такава причина.
Може просто да си му омръзнала,съобразявай се и с него. =;
bahti prostata ovca det si...

dark_player
07-29-2007, 07:20
Майка ти потдържа ли някаква връзка с него?Питай я!
Не искам да се обидиш,но сега той може да не иска да сте заедно-за което май няма такава причина.
Може просто да си му омръзнала,съобразявай се и с него. =;
Ti ne6to normalna li si pro6tavai :D kvo zna4i " ne6to si mu omruznala" toi i e ba6ta kvo ima da mu omruzva. da mu e mislil navremeto kato ne e polzval prezervativ. napravi6 li dete nqma opciq " omruzva mi".
a ina4e kum avtorkata. az sum na 19 ba6tata ne sum go vijdala ot....mnooogo vreme. kum 10 god. 6tom toi ne se interesuva ot men i az ne mislq da se interesuvam ot nego da go tursq i t.n. edinstvenoto koeto mislq da napravq e kato zavur6a ( u4a pravo) prosto da go sudq za6toto ne mi e pla6tal nikoga izdrujkata koqto mu e bila opredelena sled razvoda na na6te :D ne 4e sum zakusala za tiq pari ama 6to puk da ne mu go vkaram qko :D

Това ми хареса, относно темата:
Ами историята е доста кофти, аз нямам проблеми с нашите , но на един приятел баща му е същия бетер!
На такива хора ... пф незнам... как просто да не искаш да ги убиеш!
НЕзнам как да ти помогна , ти сама каза че неможе да направим нищо, ама мисля че чрез адвокатката , ще ти е най-лесно да го намериш!
уСпех

Rocko_perka
07-29-2007, 11:17
Майка ти потдържа ли някаква връзка с него?Питай я!
Не искам да се обидиш,но сега той може да не иска да сте заедно-за което май няма такава причина.
Може просто да си му омръзнала,съобразявай се и с него. =;

Абе много си зле ве.


А към авторката : ами миличка напълно те разбирам,мисля че трябва все пак да пробваш да се свържеш с него.Знаеш ли може в момента да е в кофти положение примерно да няма пари да е закъсал нещо и т.н. и затова да не търси щото му е кофти,че не може да ти помогне с нищо.Но това е само предположение базирано на личния ми опит,което естествено не е оправдание за баща ти . Говори и с майка си затова ,което те тревожи.