PDA

View Full Version : Проблем с момичета в дискотеки :( :(



no_body.com :)
07-01-2007, 11:32
Здравейте аз съм момче на 15 години.Тренирам футбол от 2-3 години.Имам доста добро тяло за 15 годишен (натурално не по фитнеси не съм ходил никога) висок съм 1.72 65 кг със сини очи съм с леко дълга коса перфекни зъби мил съм добричък абе всичко каквото едно момиче би искало от едно момче (според мен) .Имам проблем .... :( Когато отида на дискотека (Амор,Double Vision) и ме заглеждат момичеатата обаче аз незнам какво да им кажа смисъл спичам се:( :( Само 2 съм заговарял първата и казах нещо хубаво и тя ми размаха пръст :Д :Д .Не я питах защо ама маи беше с гадже и да ме предпази :D а втората я заговорих успешно с израза "Познавамели се от някъде ? " :D бях доста подпинал и се запознах с нея ама после не я видях ... Мислих да им казвам " Един танц" ама тва некси нестава.Та ако може някой да ми каже точно начина и действията за да мога да я заговоря и тя да се отпусне и тя да почне да говори :D.Кажете ми подхода начина на казване (защотото е шумно дали да се доближа и на уше да и кажа нещо) и кажете задължително какво да и кажа :) Предварително благодаря :P

П.П Има правописни грешки но не ми се занимава да ги оправям :smt006 :smt006

nellllly
07-01-2007, 11:41
за малко по-вечко информация ти препоръчвам http://lovestyle.org/forum/
има много неща за пик-ъп, как да започнеш разговор в разчни ситуации (не само в дискоеки), както и анализ на това как действа. почети малко написаните теми, попитай там конкретно и за твоят случай ;)

megi_sweet
07-01-2007, 11:41
pi6i mi na skypa mi:
Mimi_stz1 i 6te mi obqsni6 pove4e.OK?

no_body.com :)
07-01-2007, 11:48
меги OK добавихте

П.П
ако може още някои да коментира :)

neverand
07-01-2007, 11:54
защо трябва да имаш точно записан някакъв лаф да й кажеш ? Харесваш си момиче,тя съшо те заглежда...какво ти пречи да отидеш и да й кажеш едно "Здравей" Повече ги отблъскваш като се притесняваш и мълчиш ;)

Presley
07-01-2007, 12:42
Какво толкова има да го мислиш?Просто докато всички танцуват потърси накоя свободна мацка и почни да танцуваш около нея,усмихвай и се и т.н!Ако не прояви интерес,потърси друга.Пффф е*ати проблема имаш.... :!:

..:sUnRiSe:..
07-01-2007, 12:51
еми и аз мисля че няма нужда от заучени истории Просто се приближаваш до нея танцуваш близичко правиш някъв знак че си там (понякога момичетат са доста разсеяни) после танцуваш с нея и ако си допаднете тадам няма кво толкова да му мислиш

Pepon
07-01-2007, 14:34
защо трябва да имаш точно записан някакъв лаф да й кажеш ? Харесваш си момиче,тя съшо те заглежда...какво ти пречи да отидеш и да й кажеш едно "Здравей" Повече ги отблъскваш като се притесняваш и мълчиш ;)

Това е схемата...не може да видиш някой друг заучен лаф и така да свалям поголовно...не става!Номера е да дебиш коя ти хвърля погледи...и тогава с много малко и прости думи ще стигнеш доста далеч...

malko7o_ko7e
07-01-2007, 14:41
moje pak ako e na bara da q po4erpi6 edno pitie ama gledai da ne e vodka, ne6to takova silno da ne vzeme da si pomisli 4e iska6 da q napie6 i... [-X ili pak ako e sami4ka otiva6 i kazva6 "ei sladurano kakvo pravi hubavo momi4e kato teb sami4ko vmesto da tancuva" i q kani6 na tanc ne6to takova. :smt016 ae uspeh :wink:

07-01-2007, 15:04
znam 4e ne e tuk mqstoto no malko7o_ko7e pls kaji ot koi grad si

malko7o_ko7e
07-01-2007, 15:25
znam 4e ne e tuk mqstoto no malko7o_ko7e pls kaji ot koi grad si
6to pita6. ti ot koi si? :-s

07-01-2007, 16:17
ot burgas pitam za6toto edno mom4e mi razkaza absolutno sy6tata istoriq kato tvoita 4e si se otdrypnala pri edna celuvka i se zamisleh 4e moje da govorite za edno i sy6to ne6to

malko7o_ko7e
07-01-2007, 16:29
mmm ne ne sam ot burgas :)

miss_survivor
07-01-2007, 16:39
ami to i mom4eto ne e ot burgas ama az sym ot tam zatva taka kazah s bukvata E li zapo4va gradyt v koito jivee6

young_rich_famous
07-01-2007, 16:45
ахаха ... евала баце ... аз като съм на диско без мойта, пия две три за отскок и после всичко си идва от самосебе си ... сега наскоро излезна един лаф на Коцето " Искаш ли да ти покажа, питона който гледам в гаража " и мацките се прихват от смях, заговаряш и така ... иначе ко да ти кажа ... минаваш покрай нея заглеждаш я, ако ви се засекат погледните отиваш при нея запознавате се, и почваш да и ръсиш нек'фи глупости, после си менкате телефоните и така става ... с нагласен сценарий нищо не става ... като бях малък съм пробвал :smt005 Айде пич и успех с футбола и мацките :smt005 :smt006

malko7o_ko7e
07-01-2007, 17:54
ami to i mom4eto ne e ot burgas ama az sym ot tam zatva taka kazah s bukvata E li zapo4va gradyt v koito jivee6
mnem s "d"