PDA

View Full Version : Нормално ли е?



TigerRulZ
07-01-2007, 13:22
Та значи с гаджето ми сме заедно от доста време,тя е на 14 и половина и въобще никога и за нищо не отваря дума за секс.Както се казва "държи се кат монахиня".Девствена е,и скоро време не мисли да го прави.Темата е малко глупава,но ми писна постоянно да се разправяме с нея за тая тема,веднъж кат и казах много мой познати дори и по-малки от нея кво правят,тя ги нарече курви и се скарахме жестоко,замалко дори да скъсаме.И все пак и простих и й дадох още 1 шанс.За да не я тормозя да прави неща който не иска и предложих ако не й се прави поне да се натиска и да се целува така че да ме подлудява,ако не друго то поне в скайпа темите отвреме на време да бяха свързани със секс или нещо по-еротично,нещо което да ми вдига въображението или поне да ме накара да се почуствам по-добре,тъкмо обратното държи се кат некоя монахиня и стане ли дума за секс или некви такива говори куп глупости,а понякога дори и обижда...дайте ми съвет кво да правя и кажете въобще дали е нормално

sexy_for_you
07-01-2007, 13:27
Може би все още не е готова за тази огромна крачка.Ти не можеш да я накраш.Нормално е напълно.По-нормално ли е някакви 11-12 годишни момиченца да го правят безразборно?Според мен твоята приятелка е твърде разумна и ти трябва да се гордееш с нея.Тя ще прецени и когато е готова,ще го направи.Всичко с времето си.Обичай я такава,каквато е,и почакай,ше му дойде времето :-D

`Death`Whore``
07-01-2007, 13:28
Тя иска хем вълкът сит, хем агнето цяло. Според мен няма смисъл да се занимаваш с нея. Тя е на скъл около 10 годишна - 14 годишните хора са доста по-зрели /което не означава, че подкрепям секса на тази възраст, говоря за психическа и емоционална зрялост/. Ако беше наясно какво е "връзка", щеше поне да прави нещата, които ти описваш. Малка е за секс, но поне малко страст трябва да има.

alkobalko
07-01-2007, 13:28
Ти на колко си?
Тя е 14, как очакваш да се държи? Да, рано и е за секс. Това, че някакви заблудени 12 годишни деца го правят не означава, че и тя трявбва да е като тях. Ще го направи, когато се почувства готова.
А ти, ако наистина държеше на нея, нямаше да искаш да скъсате, само защото не е готова да прави секс.

krem4et0
07-01-2007, 13:31
На 14 е бе човек. Аз се целувах за първи път на 17!!!!! Като толкова искаш секс-има такива, които ще го правят. Аз я защитавам-никакъв секс. В такива случаи обичам да повтарям думите на мъжа ми относно нашия първи секс. "Ако ти не беше почнала данамекваш и да искаш, аз никога не бих си поискал дори и 5 години да минат. За нас е лесно, но при вас жените е доста по-трудно психически да се настроите за това. 1 мъж трябва да изчака жената до него да намекне, че иска. Ако той пръв го направи е загубеняк" Кажете как да не обичаш мъж с такива разсъждения. А ние ходехме година и половина преди това и като го направихме бяхме почти на 21 години!

A_Loving_Girl
07-01-2007, 13:31
Не е готова,не се чувства сигурна...не я притискай,като искаш секс намери решение,но пак ще повторя не я притискай!!!!!!!!!!!Когато е готова сама ще поиска!!!!!!!!!!

Kathalina
07-01-2007, 13:33
Просто останах безмълвна, четейки темата. Абе, деца, какво ви става? Как така на 14-15 ще започвате полов живот. После , като станете дърти магарици като мен, на по 21-22, на какво ще приличате? Авторът така е описал проблема си, че не бих го сметнала за по-голям от 16-годишен.... пикльо! Искал да го "подлудява"...ами, хвани си някоя курвичка при това положение. Момичето си е съвсем в правото да се държи, както сметне за необходимо.

`Death`Whore``
07-01-2007, 13:34
Човекът просто иска малко страст. Не секс, страстта няма общо с него.

krem4et0
07-01-2007, 13:36
Абе 14 годишните не трябва да са страстни. те трябва да си седят на задника, да четат, да учат и най-много да се разхождат с приятелки в близкия парк. Какви са тия целувки и обарвания? Като иска страст да го търси в някоя, която е поне на 16-17!

`Death`Whore``
07-01-2007, 13:38
Точно за това става въпрос - тя си е хванала гадже и трябва да е наясно, че колкото и гадно да звучи, то има нужда от поне някаква физическа близост. И той да не се оплаква, затова му казах да не се занимава с нея.

sinful`girl
07-01-2007, 13:47
Виж сега,човече,момичето е на 14 години и е в пълното си право да се дърпа и да не иска да прави секс,за което евала й правя. Това,че ти искаш да я скъсаш само,защото не иска да си легне с тебе е много жалко. Истинската връзка не е тази,която се управлява ГЛАВНО от секса. Ако наистина си харесваш момичето и искаш да си с него,просто не я пришпорвай,изкачакай я докато се почувства готова и тогава всичко ще ви е наред. Колкото до страстта - само с една целувка и прегръдка страстта се разпалва!!Предполагам вие и си се целувате и си се прегъщате,така че не виждам къде ти е проблема :)

TigerRulZ
07-01-2007, 13:50
Не е готова,не се чувства сигурна...не я притискай,като искаш секс намери решение,но пак ще повторя не я притискай!!!!!!!!!!!Когато е готова сама ще поиска!!!!!!!!!!

Казах,напълно ясно че мога и без секс,но поне да бъде малко по страстна и най-вече ДА НЕ ОБИЖДА ПРИЯТЕЛИТЕ МИ!!!Как можа да каже на всички мой познати момичета КУ*ВИ!Деба,поне да се държи малко по-добре.А за тея които казват че е малка...хах вижте къде живеете и после пишете.Като не иска да го прави ок така да бъде,но да се държи като момиче.Веднъж не ме е възбудила като хората,най-еротичното нещо което съм получил от нея е една тъпа снимка на която си е прокарала ръката под ризата.Дали е нормално а?При тва положение скоро може да си търси нов.Вярно,чест и прави че не е некоя курвичка,кат бившата...но кат се сетя че с бившата всеки ден бях в рая и кат видя сега как съм ми се умира...за неразбралите скоро ставам на 16 ;) още неколко месеца само

п.с. Мерси много DeathWhore затова че ме защитаваш :P имаш една бира от мен ако ми доидеш на гости ;)

TigerRulZ
07-01-2007, 13:53
Виж сега,човече,момичето е на 14 години и е в пълното си право да се дърпа и да не иска да прави секс,за което евала й правя. Това,че ти искаш да я скъсаш само,защото не иска да си легне с тебе е много жалко. Истинската връзка не е тази,която се управлява ГЛАВНО от секса. Ако наистина си харесваш момичето и искаш да си с него,просто не я пришпорвай,изкачакай я докато се почувства готова и тогава всичко ще ви е наред. Колкото до страстта - само с една целувка и прегръдка страстта се разпалва!!Предполагам вие и си се целувате и си се прегъщате,така че не виждам къде ти е проблема :)

Нито я пришпорвам,нито нищо...не искам да правя секс с нея ако и тя не го иска...щото такъв секс...хмм по-добре да мастурбирам,ще получа по-голяма наслада.В секса се чуствам добре когато и другия е добре,такиа дет ще ме гледат тъпо и нямат желание с това да се омитат.А иначе не искам от нея секс а поне да се държи на ниво...но за това написах по-горе

sinful`girl
07-01-2007, 14:10
Виж сега,човече,момичето е на 14 години и е в пълното си право да се дърпа и да не иска да прави секс,за което евала й правя. Това,че ти искаш да я скъсаш само,защото не иска да си легне с тебе е много жалко. Истинската връзка не е тази,която се управлява ГЛАВНО от секса. Ако наистина си харесваш момичето и искаш да си с него,просто не я пришпорвай,изкачакай я докато се почувства готова и тогава всичко ще ви е наред. Колкото до страстта - само с една целувка и прегръдка страстта се разпалва!!Предполагам вие и си се целувате и си се прегъщате,така че не виждам къде ти е проблема :)

Нито я пришпорвам,нито нищо...не искам да правя секс с нея ако и тя не го иска...щото такъв секс...хмм по-добре да мастурбирам,ще получа по-голяма наслада.В секса се чуствам добре когато и другия е добре,такиа дет ще ме гледат тъпо и нямат желание с това да се омитат.А иначе не искам от нея секс а поне да се държи на ниво...но за това написах по-горе

Ок,разбрах те....Обаче докато се целувате и прегръщате по-така,не може да не се възбуждаш....ти нали това искаш...страст,еми ето ти я :) Страст може да намериш във всичко,което приятелката ти прави,стига да имаш малко въображение :)

sexy_for_you
07-01-2007, 14:10
Виж сега,човече,момичето е на 14 години и е в пълното си право да се дърпа и да не иска да прави секс,за което евала й правя. Това,че ти искаш да я скъсаш само,защото не иска да си легне с тебе е много жалко. Истинската връзка не е тази,която се управлява ГЛАВНО от секса. Ако наистина си харесваш момичето и искаш да си с него,просто не я пришпорвай,изкачакай я докато се почувства готова и тогава всичко ще ви е наред. Колкото до страстта - само с една целувка и прегръдка страстта се разпалва!!Предполагам вие и си се целувате и си се прегъщате,така че не виждам къде ти е проблема :)

Нито я пришпорвам,нито нищо...не искам да правя секс с нея ако и тя не го иска...щото такъв секс...хмм по-добре да мастурбирам,ще получа по-голяма наслада.В секса се чуствам добре когато и другия е добре,такиа дет ще ме гледат тъпо и нямат желание с това да се омитат.А иначе не искам от нея секс а поне да се държи на ниво...но за това написах по-горе

Поговори с нея и й обясни какви искаш от нея съвсем спокойно.Кажи й,че много си я обичаш,но искаш малко разнообразие във връзката ви и да е по-страстна.Обсъдете въпроса.Дано се получи.

jjjjjj6363
07-01-2007, 14:12
zna4i greshktata ti e 4e i govorish kakvo pravqt drugite i po tozi na4in se opitvash da qobadeish taka tq moje mnogo po dulgo da neiska ot kolkoto e vaznamerqvala taka mojesh edinstvenoda q otkajesh ot sea ne i govori. tq nqkoi den shte zapo4ne da se zamislq sigoren sum

TigerRulZ
07-01-2007, 14:26
sinful`girl:Човече за нея е гадно дори да ми седне на краката.Ква ти възбуда тя ми дава колкото ми дават малките деца...мноо е сдухващо :oops:

sexy_for_you:Говори ли сме с часове и само се караме...много добре знае кво ми е,и пак ми вика ми на теб ти е гадно не на мен.С действията и ми показва една огромна любов но стане ли дума за секс е друг човек,сякаш спира да ме обича,веднъж ми каза "Ми като толкова ти се прави си хвани друго гадже и ме остави мен,аз ще плача,ще тъгувам за теб,и пак ще си те обичкам отстрани" :| да ти скрие шапката направо

jjjjjj6363:Може и наистина там да е грешката но как да и обясня че няма нищо нередно и няма да бъде курва?Как може да си мисли даже че на 14 и половина кат прави секс с гаджето си,което уж страшно много обича,ще бъде курва?

tq nqkoi den shte zapo4ne da se zamislq sigoren sum От твойта клавиатура в божийте очи [-o<

sinful`girl
07-01-2007, 14:30
[quote="Tiger~RulZ"]sinful`girl:Човече за нея е гадно дори да ми седне на краката.Ква ти възбуда тя ми дава колкото ми дават малките деца...мноо е сдухващо :oops:

Е щом й е гадно да ти седне даже в краката,нз...Това вече си е проблем. Проблемът може да и да е в това,че ходите примерно от 1-2 месеца и все още да се чувства некомфортно с тебе или ....не ,нз всъщност. Поговори с нея и й кажи,че няма нищо лошо в това примерно да ти седне в скута или да те целуне по-страстно,в крайна сметка ходите и тези неща са нормални :)

megi_sweet
07-01-2007, 14:35
Та значи с гаджето ми сме заедно от доста време,тя е на 14 и половина и въобще никога и за нищо не отваря дума за секс.Както се казва "държи се кат монахиня".Девствена е,и скоро време не мисли да го прави.Темата е малко глупава,но ми писна постоянно да се разправяме с нея за тая тема,веднъж кат и казах много мой познати дори и по-малки от нея кво правят,тя ги нарече курви и се скарахме жестоко,замалко дори да скъсаме.И все пак и простих и й дадох още 1 шанс.За да не я тормозя да прави неща който не иска и предложих ако не й се прави поне да се натиска и да се целува така че да ме подлудява,ако не друго то поне в скайпа темите отвреме на време да бяха свързани със секс или нещо по-еротично,нещо което да ми вдига въображението или поне да ме накара да се почуствам по-добре,тъкмо обратното държи се кат некоя монахиня и стане ли дума за секс или некви такива говори куп глупости,а понякога дори и обижда...дайте ми съвет кво да правя и кажете въобще дали е нормално


priqtel podkrepqm gadjeto ti napalno!daje q razbiram 6to ne i se prai sex-prosto smqta 4e e malka,razbiram gadjeto ti vapreki 4e sam na 15 god.

TigerRulZ
07-01-2007, 14:35
що си мислиш че не съм и го казвал.Казва ми тук при нас у Сандански не съм виждала такива,дори и по-големи.Вика ми само ще си седя до теб ще се гушкаме и ще се целуваме... ](*,) иде ми да я убия

shadow4e
07-01-2007, 14:38
От колко време ходите? А целувките с език как са- страстни, нежни?

TigerRulZ
07-01-2007, 14:52
Ми от неколко месеца,и уж тя се влюби в мен.Иначе си представи малко дете ко може да ти направи....тя е абсолютно същата

а за мегито...ми ти за голяма ли се имаш,ми и тя е колкото теб.И да те питам..ти как се държиш с гаджето ти...ако имаш такова...ако нямаш как си се държала с бившите

shadow4e
07-01-2007, 15:13
Какво ще рече няколко месеца? 2 месеца? 11 месеца? питам те горе-долу или не знаеш кога сте тръгнали :shock:

Поведението й не е нормално, но според мен, ти доста я притискаш и тя си мисли, че само ако седне в теб и ще решиш, че вече е готова. Не е нормално да обижда другите само затова, че правят секс, ако са на 15+ :) Е, то на 14, естествено, ама за мен е смешно и грозно момиченце на 14 да прави такива неща. Въобще не намесвай думата "секс" и може и сама да почне да се отпуска. Тя трябва да го възприема като нормално това да седн в теб, да търси близост дори да я гушнеш като бебе :)

Violenza
07-01-2007, 15:34
Тя иска хем вълкът сит, хем агнето цяло. Според мен няма смисъл да се занимаваш с нея. Тя е на скъл около 10 годишна - 14 годишните хора са доста по-зрели /което не означава, че подкрепям секса на тази възраст, говоря за психическа и емоционална зрялост/. Ако беше наясно какво е "връзка", щеше поне да прави нещата, които ти описваш. Малка е за секс, но поне малко страст трябва да има.
Нямам какво да добавя по темата.

Иначе ако толкова много я обичаш, останете заедно, но не я притискай.
Ако ти е повече за секса - търси си друга.

korabokroshenec
07-01-2007, 15:48
Та значи с гаджето ми сме заедно от доста време,тя е на 14 и половина и въобще никога и за нищо не отваря дума за секс.Както се казва "държи се кат монахиня".Девствена е,и скоро време не мисли да го прави.Темата е малко глупава,но ми писна постоянно да се разправяме с нея за тая тема,веднъж кат и казах много мой познати дори и по-малки от нея кво правят,тя ги нарече курви и се скарахме жестоко,замалко дори да скъсаме.И все пак и простих и й дадох още 1 шанс.За да не я тормозя да прави неща който не иска и предложих ако не й се прави поне да се натиска и да се целува така че да ме подлудява,ако не друго то поне в скайпа темите отвреме на време да бяха свързани със секс или нещо по-еротично,нещо което да ми вдига въображението или поне да ме накара да се почуствам по-добре,тъкмо обратното държи се кат некоя монахиня и стане ли дума за секс или некви такива говори куп глупости,а понякога дори и обижда...дайте ми съвет кво да правя и кажете въобще дали е нормалнопич ти за 14 годишна се оплакваш мойто бивше е на 17 и е още по зле от приятелката ти... :-k

malko mace
07-01-2007, 15:53
Ti si y prostil???! :shock: Milichak,ti triabva da y poiskach prochka!Bi triabvalo da si s neia ne zaradi seksa,a zaradi samata neia!Zachto ia sravniavach s priatelkite si?Mnogo li e hubavo,kato sa pochnali da se eb*t na po 13 i 12 godinki??? :shock:Ne ia pritiskay,ot tova samo vlochavach nechtata!I kakvo oznachava,che iskach malko strast??? :?Po-leko li chte ti stane,ako se podrusa malko v skuta ti???E,ako tolkoz ti e na zor az chte te poguchkam,spoko! O:) I samo se moli,che gadjeto ti niama da razbere,che obsajdach vrazkata vi tuk!
P.S.Evala na momicheto,super e!Hvanal si si nay-iakoto momiche,brato, i ako ia izpusnech,che si nay-golemiat tapak na sveta!
I ako si pusnal temata za da ti kajem da skasach s neia,mojech da go napravich i bez nas!

korabokroshenec
07-01-2007, 15:55
Виж сега,човече,момичето е на 14 години и е в пълното си право да се дърпа и да не иска да прави секс,за което евала й правя. Това,че ти искаш да я скъсаш само,защото не иска да си легне с тебе е много жалко. Истинската връзка не е тази,която се управлява ГЛАВНО от секса. Ако наистина си харесваш момичето и искаш да си с него,просто не я пришпорвай,изкачакай я докато се почувства готова и тогава всичко ще ви е наред. Колкото до страстта - само с една целувка и прегръдка страстта се разпалва!!Предполагам вие и си се целувате и си се прегъщате,така че не виждам къде ти е проблема :)абе ти не разбираш какво е да имаш приятелка и да лъскаш...аз това го приемам като нестабилна връзка.Изводът е фащайте си момичета годни за секс не некфи 12-13 годишни на който треа да им се молиш,да ги чакаш и още куп глупости..Секса си е НУЖДА не прищявка

krem4et0
07-01-2007, 15:59
Виж сега,човече,момичето е на 14 години и е в пълното си право да се дърпа и да не иска да прави секс,за което евала й правя. Това,че ти искаш да я скъсаш само,защото не иска да си легне с тебе е много жалко. Истинската връзка не е тази,която се управлява ГЛАВНО от секса. Ако наистина си харесваш момичето и искаш да си с него,просто не я пришпорвай,изкачакай я докато се почувства готова и тогава всичко ще ви е наред. Колкото до страстта - само с една целувка и прегръдка страстта се разпалва!!Предполагам вие и си се целувате и си се прегъщате,така че не виждам къде ти е проблема :)абе ти не разбираш какво е да имаш приятелка и да лъскаш...аз това го приемам като нестабилна връзка.Изводът е фащайте си момичета годни за секс не некфи 12-13 годишни на който треа да им се молиш,да ги чакаш и още куп глупости..Секса си е НУЖДА не прищявка
Всъщност ежедневието на 1 момче на 15-16 не трябва да е изпълнено със самозадоваляване. Ако учи, ако им хоби, ако се събира с приятели(ама не да се непива), а просто да се забавляват....то тогава се разсейва от тези неща. как така аз като съм в сесия не се сещам за секс?

TigerRulZ
07-01-2007, 16:47
Ti si y prostil???! :shock: Milichak,ti triabva da y poiskach prochka!Bi triabvalo da si s neia ne zaradi seksa,a zaradi samata neia!Zachto ia sravniavach s priatelkite si?Mnogo li e hubavo,kato sa pochnali da se eb*t na po 13 i 12 godinki??? :shock:Ne ia pritiskay,ot tova samo vlochavach nechtata!I kakvo oznachava,che iskach malko strast??? :?Po-leko li chte ti stane,ako se podrusa malko v skuta ti???E,ako tolkoz ti e na zor az chte te poguchkam,spoko! O:) I samo se moli,che gadjeto ti niama da razbere,che obsajdach vrazkata vi tuk!
P.S.Evala na momicheto,super e!Hvanal si si nay-iakoto momiche,brato, i ako ia izpusnech,che si nay-golemiat tapak na sveta!
I ako si pusnal temata za da ti kajem da skasach s neia,mojech da go napravich i bez nas!

Как ще и падам на колене ве,нищо не и бях казал а тя нарече всички мой приятелки курви без дори да ги познава...Понякога с действията и думите си и мен ме е обиждала и все пак съм го подминавал...но тва ти писва...
Никой не притискам казах много ясно,ако не иска секс поне да покаже малко страст...Ний с нея сме кат приятелчета дет ходят по пътя и се държат за ръчичката...тя поне по чата малко да беше по страстна как и да е,но нито веднъж не ми е написала некви по романтични глупости у чата колкото да ми вдигне настроението ако не друго...мамка му,не разбира ли колко се нуждая от това...Едно невинно подмятане с малък подтекст за секс или някви подобни раоти би било безценно за мен,но тя и това не прави... :smt010

Вчера вечерта кат си чатехме не стана на дума за секс и подобни и чата мина супер,днес малко повдигнах темата,започна да се заяжда,да ми разпрая некви филми...деба писна ми...не съм от желязо мамка му,ще поддам молба за развод и да се приключва :smt004
...и все пак момичето е мноо яко и гледам да не се стига до там,все си казвам че утре нещо може да се промени,че може и да си промени мнението за тея раоти,че може нещо дасе промени...ехх с мечтите ставам,с тях си и лягам...и все пак с нетърпение чакам утрешния ден и отново се надявам за нещо по-добро...ехх мечти

07-01-2007, 16:52
Адрее трябва да пораснеш още малко .Нз момичето защо изобщо те търпи ..

Morfey
07-01-2007, 17:22
Баце глей са... най-оптималния варянт е да си ходиш от време на време при некоя квартална дето да си праиш к'вото ти е кеф с нея и да си траеш... т'ва ако е готино малкото момиченце, ма... тя глупости прай... незнам к'во друго да ти кажа не си фащам момиченца които няма да чукам, или ако не ги чукам бързо се сбогувам с тях... :smt012 :smt012

JustGotPaid
07-01-2007, 18:21
E ti puk nedei da napirash taka momi4eto de. Spored men tq naistina ne e gotova. I spored men q hvashta strah kogato zapo4nesh temata, zaradi tova taka reagira - neshto kato zashtitna reakciq ili znam li. Prosto q razbiram zashtoto s moq sme ot godina i meseci zaedno i ne sme go pravili oshte.. Toi iska i mi govori mn 4estno za tova, no prosto neznam obhvashta me lek strah ot pritiskaneto mu. Zashtoto ako ostavi neshtata bez da me pritiska taka ot samosebe si na men shte mi se priiska i napravo shte otida pri nego,shte go nagrabq i shte go po4na sama bez da me e pritiskal. Inu4e govorim za sex, no kato iska da go pravim i.. neznam zashto 4uvstvam strah i se razkolebavam.No eto postepenno zapo4vam da mislq po-razli4en na4in i vzema da mi se priiskva i na men.
Zatova mislq 4e problema na priqtelkata ti e, 4e ne e gotova. I mislq 4e tq neiska da te obijda, a e vazmojno da go pravi kato zashtitna reakciq. Ne q napirai, godinite i ne sa 4ak tolkova mn za sex, prosto e tvurde zrqla kakto kazaha veche i trqbva da se radvash, 4e imash priqtelka s podobno mislene za 12-13 godishnite,koito bezrazborno go pravqt.

Vij:

Moqt savet e AKO naistina q obi4ash da ne q prishporvash,ne q pritiskai.
No ako 4ak puk tolkoz mn go iskash: sednete dvamata nasame, kaji i,pokaji i 4uvstvata si kum neq. Prosto i kaji, 4e na teb moje da ti ima pulno doverie (dano da e taka naistina), 4e moje da raz4ita na teb za vsi4ko i ama izobshto da ne se pritesnqva ot teb. Kaji i da ne se pritesnqva ot razgovorite vi na kakvato i da bila tema. I vsi4ko tova i go kaji spokoino i vnimatelno.
A ako togava sled dulgo vreme neiska, puk ti tolkoz mn si zagorql - emi vurvi pri tezi 12-13 godishni - sumnqvam se da ti otkajat:)


I vse pak ti pojelavam uspeh. budi vnimatelen s neq. Obi4aite se,vzimaite se:)

07-01-2007, 18:29
Та значи с гаджето ми сме заедно от доста време,тя е на 14 и половина и въобще никога и за нищо не отваря дума за секс.Както се казва "държи се кат монахиня".Девствена е,и скоро време не мисли да го прави.Темата е малко глупава,но ми писна постоянно да се разправяме с нея за тая тема,веднъж кат и казах много мой познати дори и по-малки от нея кво правят,тя ги нарече курви и се скарахме жестоко,замалко дори да скъсаме.И все пак и простих и й дадох още 1 шанс.За да не я тормозя да прави неща който не иска и предложих ако не й се прави поне да се натиска и да се целува така че да ме подлудява,ако не друго то поне в скайпа темите отвреме на време да бяха свързани със секс или нещо по-еротично,нещо което да ми вдига въображението или поне да ме накара да се почуствам по-добре,тъкмо обратното държи се кат некоя монахиня и стане ли дума за секс или некви такива говори куп глупости,а понякога дори и обижда...дайте ми съвет кво да правя и кажете въобще дали е нормално



Абе, кретен, ти искаш само да се възползваш от нея, като не ти харесва това, че не и харесва темата секс я остави, повярвай ми, само е спечели от това момичето...!!!!!!!!!! Педал мръсен искаш секс... Малка е дори да си ги мисли тези неща и дори е хубаво, че не се подава на скапаните ти мръснишки провокации. И тва, че момичета и по-малки от нея го правят, не означава, че всички трябва да са такива!!!
Скапаняк. Аз съм на 14 също и наистина правила съм секс, но го направих, защото исках, а не щото ходя със скапаняк, в чиято глава се мътятсамо такива идеи... Не я карай да бърза, много е съжалява ако направи нещо, което не желае... повярвай ми, имам такива приятелки... Извинявай, че така се развилнях, но просто ми се сви душата, като видях какво си писал...

`Death`Whore``
07-01-2007, 18:32
Само аз ли мисля, че тя е луда? Той казва, че няма да я насилва да се чукат и толкова. Това не значи, че не трябва да се докосват.

TigerRulZ
07-01-2007, 18:45
Та значи с гаджето ми сме заедно от доста време,тя е на 14 и половина и въобще никога и за нищо не отваря дума за секс.Както се казва "държи се кат монахиня".Девствена е,и скоро време не мисли да го прави.Темата е малко глупава,но ми писна постоянно да се разправяме с нея за тая тема,веднъж кат и казах много мой познати дори и по-малки от нея кво правят,тя ги нарече курви и се скарахме жестоко,замалко дори да скъсаме.И все пак и простих и й дадох още 1 шанс.За да не я тормозя да прави неща който не иска и предложих ако не й се прави поне да се натиска и да се целува така че да ме подлудява,ако не друго то поне в скайпа темите отвреме на време да бяха свързани със секс или нещо по-еротично,нещо което да ми вдига въображението или поне да ме накара да се почуствам по-добре,тъкмо обратното държи се кат некоя монахиня и стане ли дума за секс или некви такива говори куп глупости,а понякога дори и обижда...дайте ми съвет кво да правя и кажете въобще дали е нормално



Абе, кретен, ти искаш само да се възползваш от нея, като не ти харесва това, че не и харесва темата секс я остави, повярвай ми, само е спечели от това момичето...!!!!!!!!!! Педал мръсен искаш секс... Малка е дори да си ги мисли тези неща и дори е хубаво, че не се подава на скапаните ти мръснишки провокации. И тва, че момичета и по-малки от нея го правят, не означава, че всички трябва да са такива!!!
Скапаняк. Аз съм на 14 също и наистина правила съм секс, но го направих, защото исках, а не щото ходя със скапаняк, в чиято глава се мътятсамо такива идеи... Не я карай да бърза, много е съжалява ако направи нещо, което не желае... повярвай ми, имам такива приятелки... Извинявай, че така се развилнях, но просто ми се сви душата, като видях какво си писал...

:smt005 Ти прочете ли ко съм написал?Нито я насилвам нито нищо!!!И не съм педал,затова че искам секс от гаджето.И кво и е малкото ти в кой век живееш бе,деба писна ми от такиа шматки кат теб,ще го повторя пак и се надявам да го схванете
Не я насилвам да прави секс с мен.Искам да се държи като гадже а не като някво приятелче.ОК?Как може това да е връзка след като не ме е възбудила поне веднъж било то и с някъв коментар.

П.с. За пича който каза за кварталните...дилемата е че тя ми дава да го правя това,стига да и казвам кога го правя...аз от своя страна въобще и не се заглеждам по други момичета,камо ли пък секс да правя с тях.Никога не бих и изневерил по никакъв начин,и ако ще правя секс ще го правя само с нея щото само нея си я бичкам.И все пак не е нормално да ходим заедно и да се държи така към мен...гадно е...сдухваш се...пречупва ти психиката.
Вие казвате че не е готова...ми това че не е готова не я оправдава да обижда мен и приятелите ми...деба...тва най-много и го мразя

fNatiC
07-01-2007, 19:37
Абе 14 годишните не трябва да са страстни. те трябва да си седят на задника, да четат, да учат и най-много да се разхождат с приятелки в близкия парк. Какви са тия целувки и обарвания? Като иска страст да го търси в някоя, която е поне на 16-17!
Докога с тея разсъждения?
Може и на 13 да е, но да се държи нежно и страстно без да правят секс.
Имаш човек до себе си ПОКАЖИ МУ ЧЕ ИЗПИТВАШ НЕЩО
Пича говори, че тя се държи студено.. и аз ако бях щях да изкрейзам.
Имах подобен проблем със бившата ми приятелка (в момента сме скарани...дано се съберем пак :? ) .. тя е на 18, но не можеше да покаже същността си когато сме някъде сред хора. Единствено като останем сами... и така. Не разбираемо за мен, винаги съм си мислел, че момичето трябва да е по-нежно, да търси милувки и да те обгръща с такива.
Как едно момче не каза на приятелката си "ЗАДУШАВАШ МЕ"?????
Все жените, все ВИЕ, великите "богини" на любовта, дето се "скрънзите" за едната целувка. Говоря специално за тези предубедени девойки, които желаят нещо, а като го получат не знаят какво да го правят...
Не се коси пич, или ще се очупи или я сменяй

{nikol}
07-01-2007, 23:03
Ами не я зн :-D тя сигурно не е имала мн. гаджета и такиа некви....говори с нея пак :-D Късмет лисичке :D

TigerRulZ
07-01-2007, 23:55
Абе 14 годишните не трябва да са страстни. те трябва да си седят на задника, да четат, да учат и най-много да се разхождат с приятелки в близкия парк. Какви са тия целувки и обарвания? Като иска страст да го търси в някоя, която е поне на 16-17!
Докога с тея разсъждения?
Може и на 13 да е, но да се държи нежно и страстно без да правят секс.
Имаш човек до себе си ПОКАЖИ МУ ЧЕ ИЗПИТВАШ НЕЩО
Пича говори, че тя се държи студено.. и аз ако бях щях да изкрейзам.
Имах подобен проблем със бившата ми приятелка (в момента сме скарани...дано се съберем пак :? ) .. тя е на 18, но не можеше да покаже същността си когато сме някъде сред хора. Единствено като останем сами... и така. Не разбираемо за мен, винаги съм си мислел, че момичето трябва да е по-нежно, да търси милувки и да те обгръща с такива.
Как едно момче не каза на приятелката си "ЗАДУШАВАШ МЕ"?????
Все жените, все ВИЕ, великите "богини" на любовта, дето се "скрънзите" за едната целувка. Говоря специално за тези предубедени девойки, които желаят нещо, а като го получат не знаят какво да го правят...
Не се коси пич, или ще се очупи или я сменяй

Пич много точно се изрази за всичко..евала,свалям ти шапка!Момичета замислете се над това

Nog_dra
07-02-2007, 07:33
Ami znae6 li moje bi gre6kata ti e v tova 4e q sravnqva6 s drugite momi4eta. Ne go pravi, po tozi na4in si vkarva6 edin vid avtogol i tq zapo4va da pravi vsi4ko naopaki i naro4no. Probvai izvestno vreme da ne i namekva6 po nikakuv na4in za sex, ne govorete za tova, moje bi s vremeto ne6tata 6te se promenqt i 6te i doide jelanieto. 6tom se obi4ate ne vijdam kude e problema pone da si s celuvate ili puk pregry6tate po taka" :-k No pak ti kazvam 6tom dyrji6 na neq i ne iska6 da i izneverqva6 zabravi za izvestno vreme tazi tema moje da se otpusne i ne6tata da se pouspokoqt i promenqt.

07-02-2007, 08:00
Баце глей са... най-оптималния варянт е да си ходиш от време на време при некоя квартална дето да си праиш к'вото ти е кеф с нея и да си траеш... т'ва ако е готино малкото момиченце, ма... тя глупости прай... незнам к'во друго да ти кажа не си фащам момиченца които няма да чукам, или ако не ги чукам бързо се сбогувам с тях... :smt012 :smt012
""BACE" glei sa ti ? ti 4uvash li sa kvo govorish we tapunger?ako ne gi bil 4ukal barzo se sboguval s tqh ? ti moga ti kaja 4e si super izpolzva4 i 4e ako bqh momi4e nikoga nqmashe ti pusna pedofil takav. ti za kvo si fashtash gadjeta , 6toto gi haresvash i gi obi4ash ili 6toto te dosurbqla pi6kata i iskash da po4eshesh v nqkoe momi4e....

TigerRulZ
07-02-2007, 10:28
Баце глей са... най-оптималния варянт е да си ходиш от време на време при некоя квартална дето да си праиш к'вото ти е кеф с нея и да си траеш... т'ва ако е готино малкото момиченце, ма... тя глупости прай... незнам к'во друго да ти кажа не си фащам момиченца които няма да чукам, или ако не ги чукам бързо се сбогувам с тях... :smt012 :smt012
""BACE" glei sa ti ? ti 4uvash li sa kvo govorish we tapunger?ako ne gi bil 4ukal barzo se sboguval s tqh ? ti moga ti kaja 4e si super izpolzva4 i 4e ako bqh momi4e nikoga nqmashe ti pusna pedofil takav. ti za kvo si fashtash gadjeta , 6toto gi haresvash i gi obi4ash ili 6toto te dosurbqla pi6kata i iskash da po4eshesh v nqkoe momi4e....

Виж сега,пича казва че ако момичето е толкова готино че заради 1 секс не си струва да я зарежа и по-добре да си убия хормоните с друга.Вярно последното изречение или не го е написал разбираемо или просто малко се е улял,но пак ви казвам,не го съдете прибързано!

malko mace
07-02-2007, 12:34
Ti si y prostil???! :shock: Milichak,ti triabva da y poiskach prochka!Bi triabvalo da si s neia ne zaradi seksa,a zaradi samata neia!Zachto ia sravniavach s priatelkite si?Mnogo li e hubavo,kato sa pochnali da se eb*t na po 13 i 12 godinki??? :shock:Ne ia pritiskay,ot tova samo vlochavach nechtata!I kakvo oznachava,che iskach malko strast??? :?Po-leko li chte ti stane,ako se podrusa malko v skuta ti???E,ako tolkoz ti e na zor az chte te poguchkam,spoko! O:) I samo se moli,che gadjeto ti niama da razbere,che obsajdach vrazkata vi tuk!
P.S.Evala na momicheto,super e!Hvanal si si nay-iakoto momiche,brato, i ako ia izpusnech,che si nay-golemiat tapak na sveta!
I ako si pusnal temata za da ti kajem da skasach s neia,mojech da go napravich i bez nas!

Как ще и падам на колене ве,нищо не и бях казал а тя нарече всички мой приятелки курви без дори да ги познава...Понякога с действията и думите си и мен ме е обиждала и все пак съм го подминавал...но тва ти писва...
Никой не притискам казах много ясно,ако не иска секс поне да покаже малко страст...Ний с нея сме кат приятелчета дет ходят по пътя и се държат за ръчичката...тя поне по чата малко да беше по страстна как и да е,но нито веднъж не ми е написала некви по романтични глупости у чата колкото да ми вдигне настроението ако не друго...мамка му,не разбира ли колко се нуждая от това...Едно невинно подмятане с малък подтекст за секс или някви подобни раоти би било безценно за мен,но тя и това не прави... :smt010

Вчера вечерта кат си чатехме не стана на дума за секс и подобни и чата мина супер,днес малко повдигнах темата,започна да се заяжда,да ми разпрая некви филми...деба писна ми...не съм от желязо мамка му,ще поддам молба за развод и да се приключва :smt004
...и все пак момичето е мноо яко и гледам да не се стига до там,все си казвам че утре нещо може да се промени,че може и да си промени мнението за тея раоти,че може нещо дасе промени...ехх с мечтите ставам,с тях си и лягам...и все пак с нетърпение чакам утрешния ден и отново се надявам за нещо по-добро...ехх мечти
Ne sam kazvala da y padach na kolene :shock: ,no kakto i da e!Pich,doniakade daje ti sachuvstvam,zachtoto sam imala gadje(razbira se,momche),koeto adski mnogo go beche sram i se darjeche prosto kato priatel!A toy mi predloji da stanem gadjeta!Az iskah celuvki,djidji-bidji,ama toy-nichto!Tay che blaze vi-vie pone se darjite za race! :-D Prati mi piklioto nechtasten SMS hayde da pochnem da se celuvame,tova mi e mechtata,mnogo go iskam,razlichni stilove razni,frenski celuvki s ezik,ama posle kato se vidiahme... :? Vse edno nikoga ne go e prachtal tozi SMS! :shock: Hvanalo go chubeto!!!Apak inache v daskaloto vsichki go smiatahaza nay-gotinoto parche,vsichki momicheta biaha ludi po nego,s kolko sam si imala razpravii samo... :D Sled kato skasahme(koeto beche neizbejno)razpravi na vsichki kolko strastno sme sse bili celuvali... :x :lol:
Ta i s men beche taka,samo za ralita i bivchi gadjeta mi govoreche i ne smeeche da me pogledne! :roll: 8-[

`MoNi`BoNi`
07-02-2007, 13:15
Ми.........не я притискай!още е малка!НО е ТЪПО да се прави както казваш на монахиня! [-X

moon_flower
07-02-2007, 13:22
И аз съм на 14 и мисля,че момичето от части е право.
Мисълта ми е,че на 14 наистина е малко рано за секс.Е,има момичета,които мислят,че са готови.Щом така мислят,значи им е време,но щом приятелката ти не е на това мнение,не трябва и да бърза.
От друга страна и ти си прав,защото наистина не може прсото да сте "приятелчета".Трябва да има поне малко страст,да покаже,че изпитва нещо към теб.По твоите думи,тя маи наистина си е монахиня...
И така,мисля си,че тя няма да се промени бързо,а ще и отнеме време.Затова по добре си намери друго момиче,което да мисля като теб. :wink:

krem4et0
07-02-2007, 15:22
Всъщност да сте приятелчета е най-важното в 1 връзка. Жалко, че не го осъзнавате още от сега. както и да е. Темата макар и с модификации е дъвкана 10000 пъти. И пак ще кажа-трябва да се забранят връзките и сексът със закон до 18 годишна възраст. до 18 в нещо девичиски училища да се ходи, че дано да ви дойде акъла в главата. На 12-16, а и на 17 вие сте си още деца. Едно дете не трябва да се тормози с неща като връзка, партньорство, секс, изневери, аборти, СПИН, други болести, постинори и Ескапели. 1 дете трябва на първо място да учи, за да има стабилна основа за бъдещето си, да си гледа детските неща, да има приятели...........да си е дете. тя е дете-нормално е да се държи по детски. Ти също не си кой знае колко възрастен. И до ден днешен най-обичам когато той само ме погледне в очите и ми погали косата, а аз нежно го прегърна. да, връзката има нужда от страст, но от 1 дете не очаквай страст. Аз дето започнах тази си връзка на 19 години стреснах гаджето си с френскицелувки и прегръдки. Знаеш ли радвам се, че сме се държали за ръка, радвам се, че сме се прегръщали, радвам се, че сме се целували по детски. Имала съм нужда да изживея тази неща, нищо че съм била на 19. Страст, желание........препратката към сексът е очевадна!

quench
07-02-2007, 15:26
Всъщност да сте приятелчета е най-важното в 1 връзка. Жалко, че не го осъзнавате още от сега. както и да е. Темата макар и с модификации е дъвкана 10000 пъти. И пак ще кажа-трябва да се забранят връзките и сексът със закон до 18 годишна възраст. до 18 в нещо девичиски училища да се ходи, че дано да ви дойде акъла в главата. На 12-16, а и на 17 вие сте си още деца. Едно дете не трябва да се тормози с неща като връзка, партньорство, секс, изневери, аборти, СПИН, други болести, постинори и Ескапели. 1 дете трябва на първо място да учи, за да има стабилна основа за бъдещето си, да си гледа детските неща, да има приятели...........да си е дете. тя е дете-нормално е да се държи по детски. Ти също не си кой знае колко възрастен. И до ден днешен най-обичам когато той само ме погледне в очите и ми погали косата, а аз нежно го прегърна. да, връзката има нужда от страст, но от 1 дете не очаквай страст. Аз дето започнах тази си връзка на 19 години стреснах гаджето си с френскицелувки и прегръдки. Знаеш ли радвам се, че сме се държали за ръка, радвам се, че сме се прегръщали, радвам се, че сме се целували по детски. Имала съм нужда да изживея тази неща, нищо че съм била на 19. Страст, желание........препратката към сексът е очевадна!

грешката на нашите постове е в това, че са толкова дълги, че тези, за които са писани, в 9 от 10 случая няма да ги прочетат...

Lullaby
07-02-2007, 15:31
Не е готова,не се чувства сигурна...не я притискай,като искаш секс намери решение,но пак ще повторя не я притискай!!!!!!!!!!!Когато е готова сама ще поиска!!!!!!!!!!

nap1lno s1m s1glasna :smt012

young_rich_famous
07-02-2007, 15:54
Божеееееее ела и ме събери ... #-o ](*,) На 14 и половина и ходят от доста време :smt005 :smt005 :smt005 На колко сте били като сте тръгнали 9 ахахахааха :smt005 :smt005 :smt005 Леле колко се смях ... пък и съвети давате :smt005 :smt005 :smt005 Ми на 14 какво очакваш ... те верно че 90 % се праскат като за световно ... ако толкова си загорял натисни я, кажи и две приказкии действай, к'фо я чакаш ... ако не чакай си ... :smt005 :smt005 :smt005

p.s. Извинявам се за негативния пост ... без кавги ... :smt006

07-02-2007, 16:44
не съм прочела всички мнения,но се скъсах от смях на поста на sexy_for_you - огромна крачка - да не би да ражда ,та чак толкова огромна крачка? айде стига с тия идеалистични представи бе,смешни ставате.познавам много момичета и дори жени на 30,които на 14 години са го направили,но не са курви..хах,баси...
иначе пич,разбирам те,говори с нея и ако се прави на толкоз недостъпна - да си гледа работата.ти кво? да не би да се жениш за нея? ако ще! една жена,за да прави секс с някой мъж,трябва да е влюбена,докато за 1 мъж,за да се влюби,трябва да прави секс с жената,с която е,просто това ги свързва повече..кой както иска да го приема.както жените имат нужда от комплименти,внимание и тн,така и мъжете имат нужда от секс.не се правете на непорочни и не го обръщайте на латиносериал.

Morphia
07-02-2007, 16:50
Та значи с гаджето ми сме заедно от доста време,тя е на 14 и половина и въобще никога и за нищо не отваря дума за секс.Както се казва "държи се кат монахиня".Девствена е,и скоро време не мисли да го прави.Темата е малко глупава,но ми писна постоянно да се разправяме с нея за тая тема,веднъж кат и казах много мой познати дори и по-малки от нея кво правят,тя ги нарече курви и се скарахме жестоко,замалко дори да скъсаме.И все пак и простих и й дадох още 1 шанс.За да не я тормозя да прави неща който не иска и предложих ако не й се прави поне да се натиска и да се целува така че да ме подлудява,ако не друго то поне в скайпа темите отвреме на време да бяха свързани със секс или нещо по-еротично,нещо което да ми вдига въображението или поне да ме накара да се почуствам по-добре,тъкмо обратното държи се кат некоя монахиня и стане ли дума за секс или некви такива говори куп глупости,а понякога дори и обижда...дайте ми съвет кво да правя и кажете въобще дали е нормално
Така... Какъв ШАНС, си й дал, пиле шарено? Тя е тази, която би трябвало да ти даде втори шанс. Не можеш да я насилваш. Когато и се доправи ще разбереш, повярвай ми. Явно... Явно е малка, де да знам. =/

`Death`Whore``
07-02-2007, 16:53
не съм прочела всички мнения,но се скъсах от смях на поста на sexy_for_you - огромна крачка - да не би да ражда ,та чак толкова огромна крачка? айде стига с тия идеалистични представи бе,смешни ставате.познавам много момичета и дори жени на 30,които на 14 години са го направили,но не са курви..хах,баси...
иначе пич,разбирам те,говори с нея и ако се прави на толкоз недостъпна - да си гледа работата.ти кво? да не би да се жениш за нея? ако ще! една жена,за да прави секс с някой мъж,трябва да е влюбена,докато за 1 мъж,за да се влюби,трябва да прави секс с жената,с която е,просто това ги свързва повече..кой както иска да го приема.както жените имат нужда от комплименти,внимание и тн,така и мъжете имат нужда от секс.не се правете на непорочни и не го обръщайте на латиносериал.
Съгласна съм, но не съм съгласна с това под 16 годишна възраст да се прави секс. И тази тема е доказателство за това, че съм права. Подчертаното изречение е много вярно.

love_girls
07-02-2007, 16:55
Та значи с гаджето ми сме заедно от доста време,тя е на 14 и половина и въобще никога и за нищо не отваря дума за секс.Както се казва "държи се кат монахиня".Девствена е,и скоро време не мисли да го прави.Темата е малко глупава,но ми писна постоянно да се разправяме с нея за тая тема,веднъж кат и казах много мой познати дори и по-малки от нея кво правят,тя ги нарече курви и се скарахме жестоко,замалко дори да скъсаме.И все пак и простих и й дадох още 1 шанс.За да не я тормозя да прави неща който не иска и предложих ако не й се прави поне да се натиска и да се целува така че да ме подлудява,ако не друго то поне в скайпа темите отвреме на време да бяха свързани със секс или нещо по-еротично,нещо което да ми вдига въображението или поне да ме накара да се почуствам по-добре,тъкмо обратното държи се кат некоя монахиня и стане ли дума за секс или некви такива говори куп глупости,а понякога дори и обижда...дайте ми съвет кво да правя и кажете въобще дали е нормално

Ама ти какво очакваш :smt017
Та тя си е още дете и не мисля за правилно такъв тип държание(визирам твоето спрямо нея!) за нормално. Все пак не всички се проебават на 13 и ти трябва да свикнеш с мисълта , че си си намерил добро момиче , което ще ти е вярно.
Ако ти си с нея само заради едното чукане, по-добре я напусни, защото само ще я нараниш. Ако я обичаш истински ще намерите други начини да си изкарвате готино.
[-(

`Death`Whore``
07-02-2007, 16:57
Кога ще излезете от приказките? Любовта е прекрасно нещо, но тя включва и физическа близост. Който не е готов за такава, не е готов и за любов. Точка.

love_girls
07-02-2007, 17:02
Кога ще излезете от приказките? Любовта е прекрасно нещо, но тя включва и физическа близост. Който не е готов за такава, не е готов и за любов. Точка.

Човек обича трудно, но истински. За това и на 15 не можеш да кажеш, че изпитваш това чувство към някой обект на желание.
Много им е лесно на всички. Казват "обичам те" , но обикновено е фраза , която използват за да вкарат някой в леглото!
Случвало ли ви се е двойка си говори по телефона и вместо здрасти или чао си казват "обичам те" и още една камара пъти по време на разговора. И това е само пример за комерсиалността и истиността в думите на хората , които я използват без мярка и за да постигат целите си!
:smt006

`Death`Whore``
07-02-2007, 17:04
Перфектно знам какво е да обичаш и не съм го използвала за щяло и нещяло. Не разбрах само защо пишеш неща, които нямат абсолютно нищо общо с мнението, което си цитирал?

А това, че аз /например/ казвам по 10 пъти на ден "Обичам те", не означава, че не го чувствам.

Любовта е сливане на душите и телата.

TigerRulZ
07-02-2007, 21:41
Четете малко бе хора...мамка му...аз 50 пъти повторих че не я притискам.Ако ще бъде гадже да се държи като такова,мамка му...щом е още малка за да се държи кат такава ми по-добре въобще да не ми бъде гадже.Тази която каза за девическите училища...хмм...наистина е тъпо някви 12-13-14 годишни лигли да се натискат и да се ебът с който им падне,но след като обичаш някой толкова много мисля че е нормално (дори и на 7 да си)да изразяваш любовта си към него...по къвто и да е начин,не говоря за секс макар че ся всички тва ще си помислят...да ходиш с някой и да се държите като приятели е най-малкото смешно...не искам да обиждат гаджето ми,но тази нейна черта е супер гадна...

охх ае да спирам че никой няма да го чете,казах квото мисля,давайте почвайте да ме псувате

П.С. за пореден път големи благодарности на DeathWhore

Made_of_Pain
07-02-2007, 21:47
ПРОСТИЛ СИ Й?!
Абе.. ще ме прощаваш, 'ма ти малоумен ли си?!
Момичето го е страх, а тоя й прощава...
Замсиля ли си се, че мож ети да не си я предразположил?
Аман от комплексари

love_girls
07-02-2007, 22:02
Перфектно знам какво е да обичаш и не съм го използвала за щяло и нещяло. Не разбрах само защо пишеш неща, които нямат абсолютно нищо общо с мнението, което си цитирал?

А това, че аз /например/ казвам по 10 пъти на ден "Обичам те", не означава, че не го чувствам.

Любовта е сливане на душите и телата.

Когато обичаш един човек и той знае това.
Не се ли замисляш, че той знае че го обичаш?
Все едно искаш да му кажеш, абе днес те обичам, ама утре може да е друго, дай да ти казвам всеки път понеже сигурно не ми вярваш! От което можем да разсъдим, че ти нямаш доверие в човека с който си , че ти вярва , че го обичаш и затова се чувстваш длъжна да му го натякваш всеки път!
Всички знаем , че връзка без доверие не е истинска!
Да разсъдим от така извадените мисли, дали е достатъчно веднъж да кажеш на човека до себе си и само от време на време да му напомняш , че ти е скъп (което със сигурност не значи по 10 пъти на ден да му го натякваш!).
На едно момиче съм казвал , че я обичам и поне след раздялата още я обичам и съм чист сам за себе си , че не съм употребил думата без смисъл. Както бяха двойката която движеше покрай нас и си казваха, че се обичат по безброй пъти на ден, а сега дори нямат нищо общо помежду си!!!
За това говоря, обичта е вечна , а явно повечето от вас не си дават сметка за понятието на израза "обичам те" и са склонни да лъжат самите себе си [-(

`Death`Whore``
07-02-2007, 22:08
Защо го казвам, е мой проблем. Страховете ми - също. Не си ти човекът, който ще ми чете лекция по чувства, доверие и връзки. Понякога нещата са доста по-сложни.

Важно ли е дали го казваш, щом го чувстваш? Важни са чувствата, ако се изразяват, това е още по-хубаво. И аз все още обичам до някаква степен и по някакъв начин бившия си.

love_girls
07-02-2007, 22:27
Защо го казвам, е мой проблем. Страховете ми - също. Не си ти човекът, който ще ми чете лекция по чувства, доверие и връзки. Понякога нещата са доста по-сложни.

Важно ли е дали го казваш, щом го чувстваш? Важни са чувствата, ако се изразяват, това е още по-хубаво. И аз все още обичам до някаква степен и по някакъв начин бившия си.

Първо не ти редя лекция. Просто ти твърдиш , че си много веща!
Второ след като си толкова навътре в любовта и чувствата защо ти е толкова сложно?
Трето не е важно да го казваш, а наистина да го чувстваш! Чувствата се изразяват, но с действия, защото ако само си ги говориш, а след като ти стане навик да го казваш, само защото така си свикнал е кофти :(
Четвърто ако си си запазила приятелството с бившия без това да ти пречи, значи наистина си успяла да го обичаш истински! Защото спечелиш ли приятел, печелиш богатство!

:smt006

`Death`Whore``
07-02-2007, 22:32
1. Не се изкарвам веща в любовта. В правописа и пунтктуацията - може би, но в любовта въобще не съм.
2. Сложно е, защото ме е страх и точка. Бившият е замесен в това.
3. Никога не правя нещо по навик. Просто ме залива вълна от чувства, докато го гледам /например/ и го казвам. Да, разбира се, че е по-важно да се чувства, не съм го отричала.
4. За жалост не го запазих. Прекалено грубо се отнесе с мен. Най-малкото неуважително. Всъщност наскоро се опитах да поддържам поне виртуална връзка с него, но той отказа.

Всъщност съм безкрайно щастлива, че от 2-ма бивши получих двама приятели...не самите бивши. От по-бившия получих най-прекрасния човек на света...обичам я безкрайно много. От бившия пък ми остана един пич, който е мнгоо добър приятел на сегашния ми мъж...така че значи съм богата. :)

love_girls
07-02-2007, 22:37
1. Не се изкарвам веща в любовта. В правописа и пунтктуацията - може би, но в любовта въобще не съм.

От по-бившия получих най-прекрасния човек на света...обичам я безкрайно много. От бившия пък ми остана един пич, който е мнгоо добър приятел на сегашния ми мъж...така че значи съм богата. :)

По точка едно не разбрах нещо. Моя ли правопис и пунктуация ли критикуваш?
По второто не се разбира от кой какво си получила, но поне ти се разбираш и се радваш на живота, а това е важно, защото живота е гадно нещо и го заслужават само хората, които умеят да му се наслаждават без да се оплакват ;)

led_i_ogyn
07-02-2007, 22:41
Ти на колко си?
Тя е 14, как очакваш да се държи? Да, рано и е за секс. Това, че някакви заблудени 12 годишни деца го правят не означава, че и тя трявбва да е като тях. Ще го направи, когато се почувства готова.
А ти, ако наистина държеше на нея, нямаше да искаш да скъсате, само защото не е готова да прави секс.
И аз така мисля...Само за секса ли си с нея?Ти така я притискаш...като не иска..не иска...пфф

shadow4e
07-02-2007, 23:11
`Death`Whore``, аз разбрах още от първия пост и това за правописа и това за приятелите :) Не си го написала толкова объркано :), щом успях да го разбера от първото прочитане.

А отноно това колко пъти на ден ще кажеш "обичам те" е въпрос на личностносно усещане и логиката, че означава, че се ще спреш да го обичаш е супер глупава. Аз съм с приятеля м 2 години и си го казваме на ден по над 10 пъти, един ден може и да се разделим, но това определено няма да се е дължало на всекидневното "Обичам те", достатъчно е да се влагат и съответните чувства при казването.

Kraken
07-03-2007, 04:27
На 14 е бе човек. Аз се целувах за първи път на 17!!!!! Като толкова искаш секс-има такива, които ще го правят. Аз я защитавам-никакъв секс. В такива случаи обичам да повтарям думите на мъжа ми относно нашия първи секс. "Ако ти не беше почнала данамекваш и да искаш, аз никога не бих си поискал дори и 5 години да минат. За нас е лесно, но при вас жените е доста по-трудно психически да се настроите за това. 1 мъж трябва да изчака жената до него да намекне, че иска. Ако той пръв го направи е загубеняк" Кажете как да не обичаш мъж с такива разсъждения. А ние ходехме година и половина преди това и като го направихме бяхме почти на 21 години!

Чакай нешу не ми стана ясно първо казваш че имаш мъж след тва на нас ни е лесно ама на ВАС ви е трудно или пиши по-ясно а ако си го написала както трее,Бог да ти е на помощ


А по темата не съм я чел цялата че нема време ама наистина ти не трее да я насилваш ама и тя се държи мноу кофти с тебе

yellow_dress
07-03-2007, 07:45
ei Tiger~RulZ ima li nqkakva promqna v dyrjaniieto na momi4eto ot v4era nasam :?: :?: :?: =)

krem4et0
07-03-2007, 09:30
Перфектно знам какво е да обичаш и не съм го използвала за щяло и нещяло. Не разбрах само защо пишеш неща, които нямат абсолютно нищо общо с мнението, което си цитирал?

А това, че аз /например/ казвам по 10 пъти на ден "Обичам те", не означава, че не го чувствам.

Любовта е сливане на душите и телата.

Когато обичаш един човек и той знае това.
Не се ли замисляш, че той знае че го обичаш?
Все едно искаш да му кажеш, абе днес те обичам, ама утре може да е друго, дай да ти казвам всеки път понеже сигурно не ми вярваш! От което можем да разсъдим, че ти нямаш доверие в човека с който си , че ти вярва , че го обичаш и затова се чувстваш длъжна да му го натякваш всеки път!
Всички знаем , че връзка без доверие не е истинска!
Да разсъдим от така извадените мисли, дали е достатъчно веднъж да кажеш на човека до себе си и само от време на време да му напомняш , че ти е скъп (което със сигурност не значи по 10 пъти на ден да му го натякваш!).
На едно момиче съм казвал , че я обичам и поне след раздялата още я обичам и съм чист сам за себе си , че не съм употребил думата без смисъл. Както бяха двойката която движеше покрай нас и си казваха, че се обичат по безброй пъти на ден, а сега дори нямат нищо общо помежду си!!!
За това говоря, обичта е вечна , а явно повечето от вас не си дават сметка за понятието на израза "обичам те" и са склонни да лъжат самите себе си [-(
И аз мисля, че от честа употреба тези думи се изтъркват. Имам нужда да го чувам, защото го чаках повече от 2 години неговото обичам те. И сега всеки път, колкото и да е рядко гали слуха ми, кара ме да треперя, кара ме да се усмихвам. Знам, че за него това е огромна крачка. Знам, че той на никой човек на света(майка,башща,приятели) не го е казвал никога. Има си моменти, когато просто трябва да се каже. Но не е задължително да ми го казва свеки ден или всяка седмица, за да знам, че е така. Та аз го чета по очите му, които са изпълнени с толкова много обич..........все пак да не се отплесваме. темата си е тема-не е задължително всяка връзка да води до секс. не е задължително във всяка връзка да има подобна страст. Край мен има двойки, които имат дълги връзки, а не проявяват страст помежду си. Говоря за хора на 22-25 години, а не за дечурлига. Всеки показва обичта и привързаността си по различен начин. Едни са страстни, други свити. Едни правят секс веднага, други чакат с месеци. Въпрос на вкус!

krem4et0
07-03-2007, 09:38
На 14 е бе човек. Аз се целувах за първи път на 17!!!!! Като толкова искаш секс-има такива, които ще го правят. Аз я защитавам-никакъв секс. В такива случаи обичам да повтарям думите на мъжа ми относно нашия първи секс. "Ако ти не беше почнала да намекваш и да искаш, аз никога не бих си поискал дори и 5 години да минат. За нас е лесно, но при вас жените е доста по-трудно психически да се настроите за това. 1 мъж трябва да изчака жената до него да намекне, че иска. Ако той пръв го направи е загубеняк" Кажете как да не обичаш мъж с такива разсъждения. А ние ходехме година и половина преди това и като го направихме бяхме почти на 21 години!

Чакай нешу не ми стана ясно първо казваш че имаш мъж след тва на нас ни е лесно ама на ВАС ви е трудно или пиши по-ясно а ако си го написала както трее,Бог да ти е на помощ


А по темата не съм я чел цялата че нема време ама наистина ти не трее да я насилваш ама и тя се държи мноу кофти с тебе

потъмненото са думите на мъжа ми(приятеля ми), относно това защо сме правили секс чак 18 месеца след началото на връзката ни!

07-03-2007, 13:35
Мен ако питаш, зарежи я и то не задруго, ами защото си напът да развалиш едно от малкото свестни момичета на нейната възраст. Евала на такива като нея.

07-03-2007, 17:03
Момичето е абсолютно право!!! Ти трябжа да си луд за да говориш така за човека който обичаш най-много. :smt019 :smt017 ](*,)

sinful`girl
07-03-2007, 19:03
Tiger~RulZ

Аз,човек само едно не можах да разбера....след всеки твой пост,който чета оставам с впечатлението,че ти адски много се дразниш на това момиче.Държи се не както трябва,говори не както трябва.....еми в крайна сметка като не ти изнася нейното държание към теб и начинът,по който говори,тогава защо си с нея???? Аз не излизам с хора,които толкова много ме дразнят,предполагам и останалите нормални човешки същества :-D

koalka
07-03-2007, 19:15
На 14 е-малка е да секс, а и аз не мисля, че на тия години съм могла да поддържам някаква страст.Аз тогава си бях дете, е, нещата сега са се променили.Все пак, ако това наистина ти е проблем-просто се разделяш с нея.Не можеш да очакваш от една 14-годишна(нищо против) да поддържа интереса ти, ако той не съвпада с вижданията й, ако не иска да прави секс и т.н.

mi6enceto
07-03-2007, 20:57
Може би все още не е готова за тази огромна крачка.Ти не можеш да я накраш.Нормално е напълно.По-нормално ли е някакви 11-12 годишни момиченца да го правят безразборно?Според мен твоята приятелка е твърде разумна и ти трябва да се гордееш с нея.Тя ще прецени и когато е готова,ще го направи.Всичко с времето си.Обичай я такава,каквато е,и почакай,ше му дойде времето :-D

dobre kazano ;)

your_fantasy
07-03-2007, 21:25
Кога ще излезете от приказките? Любовта е прекрасно нещо, но тя включва и физическа близост. Който не е готов за такава, не е готов и за любов. Точка.
mislq 4e tova e mnogo dobre kazano..

TigerRulZ
07-04-2007, 10:58
From Hell-Ае първо прочети поне половината от мненията ми и после пиши такива коментари,става ли...

yellow_dress-да ти кажа честно от 2-3 дни не сме се вижали,отначалото аз бях много зает,ставах късно,прибирах се късно...а после тя отиде до баба си за 1-2 дни и утре ще я чакам да се върне..

за sinful`girl и ghost-a (госта ;) ) под нея ще кажа:Пиша така,щото вече се яко почнах да се дразня.Тя е страхотна във всяко 1 отношение,страшно мноо я обичам,всичко е супер НО само тъпия секс или ае да го наречем романтика,само това разваля представата ми за нея като перфектното момиче.Можеше да ме направи най-щастливото момче на света,но всеки път когато си пишем за това става по-зле и по-зле.

А за тея които ми натякваха за прощаването....мамка му,разберете най-после че и простих ЗАЩОТО ДОКАТО СИ ПИСАХМЕ ЗА СЕКСА ТЯ БЕЗПРИЧИННО УБИДИ ВСИЧКИ МОИ ПРИЯТЕЛКИ БЕЗ ДОРИ ДА ГИ ПОЗНАВА.Това беше отначалото на връзката ни,и си помислих човек който не уважава приятелите ми не уважава и мен.Аз съм човек който страшно много цени приятелите си,и доста пъти съм се бил заради такива...а тя ги убиди...всичките...безпричин но...откачих.

И за да няма излишен флууд-някой от вас ще питат що в началото на връзката съм и говорил за секс...мм не знаех как по точно да се изразя по-горе затова ко споменах по тоя начин.Всъщност тогава си говорехме за романтика и прочие и по-точно си праехме майтапчета с някой аспекти от романтиката и изведнъж тя подхвана темата за секса,разбрах кви са и възгледите,темата загрубя...гледах да не се дразня,не бях гаден към нея,не съм я обиждал,държах се меко с нея и тя изведнъж се подигра с търпението ми и нарече приятелките ми курви...ми как да реагирам

yellow_dress
07-04-2007, 11:54
Tiger~RulZ mnogo se nadqvam ne6tata da se normalizirat i da ste 6tastlivi za6toto mi stanahte simpati4ni ; )

07-04-2007, 21:39
umno momiche.... =D> a za teb..kvo da komentiram.....to horata si ti go kazaha.... :-D

07-04-2007, 21:49
Та значи с гаджето ми сме заедно от доста време,тя е на 14 и половина и въобще никога и за нищо не отваря дума за секс.Както се казва "държи се кат монахиня".Девствена е,и скоро време не мисли да го прави.Темата е малко глупава,но ми писна постоянно да се разправяме с нея за тая тема,веднъж кат и казах много мой познати дори и по-малки от нея кво правят,тя ги нарече курви и се скарахме жестоко,замалко дори да скъсаме.И все пак и простих и й дадох още 1 шанс.За да не я тормозя да прави неща който не иска и предложих ако не й се прави поне да се натиска и да се целува така че да ме подлудява,ако не друго то поне в скайпа темите отвреме на време да бяха свързани със секс или нещо по-еротично,нещо което да ми вдига въображението или поне да ме накара да се почуствам по-добре,тъкмо обратното държи се кат некоя монахиня и стане ли дума за секс или некви такива говори куп глупости,а понякога дори и обижда...дайте ми съвет кво да правя и кажете въобще дали е нормално Ти си пълен тъпак ве мой.. ПЪЛЕН ТЪПАк.. Тряя да я накараш да го поиска по друг начин.. Тряя да я навлажниш а не да и викаш кат на селянка,,Пууу дайба такива като тебе изпростели смотаняци :-({|=

TigerRulZ
07-05-2007, 03:06
Tiger~RulZ mnogo se nadqvam ne6tata da se normalizirat i da ste 6tastlivi za6toto mi stanahte simpati4ni ; )

Благодаря ти страшно много :)


а за тоя госта дет ми каза че съм прост...хах...пич,мислех и подобни варианти но няма смисъл...сигурен съм че после ще и е гадно затова че съм се възползвал от моментната и възбуда...няма да я карам да прави такива раоботи,щото не искам от нея само секс...ако ще го правим ще е когато и тя иска...пък и защо да се караме с нея за 1 секс (тя и да не ми се кара ще и е гадно) като аз мисля за по-дългосрочно планове...ае не говори глупости...радвай се че сега е 6 сутринта и не съм спал от около 50 часа та нямам енергия да те псувам...

07-05-2007, 07:01
wow 14godi6na i devstvena - tova ve4e e rqdkost v bg. ne sam 4el cqlata tema na mom4eto moga dakaja normalno da ti e gadno kato vijda6 kakvi raboti pravqt nabor4etata vi, no ne se pritesnqvai, ne va6ata predstava za vruzka e izkrivena a tqhanta. vse pak jiveem v svobodna darjava i vseki si ima prava. a po otno6enie na onazi 4iito muj bil neveroqten, s koito e bila godina i polovina predi da se ojeniqt i toi e nqmalo da si go poiska ako ne e bila tq, i sa se seftosali vzaimno hahaa bravo radvam se za neq ama kvo cql jivot 6te bade6 s toq muj taka li ? toi 6te ti e purviq i posledniq? nqma da si opitala ni6to drugo,ojenila si se na 20-21 godini vmesto o6te malko da si pojivee6? li4nomoe mnenie 4e si si zagubila nai hubavite momenti

sasha_90
07-05-2007, 07:06
Момичето си е в правото.Чудя й се само на акъла защо не те е оставила още.Според написаното разбирам,че си пълен идиот.Няма какво повече да говоря.

07-05-2007, 11:49
nemoga da vi razbera vas momichetata !!!!!!!!!!!
az sam na 14 i tyko nshto se varnax v Bg za liatoto poneje jiveex v Washington DC i mi se iska strasno mnogo ama momo4etata na moita vazrast poprincip kazvat 4e me xaresvat no im e mnogo rano a kato otida pri niakoia "kaka" vika 4e sam bil mnogo malak
:smt013 :smt013 :smt010

tyrytr
07-05-2007, 12:24
ei
zaici
hxaxa

xa

xa
xaax
xaxa
aa
:smt013

07-05-2007, 12:43
ne mi pomagash :smt010

TigerRulZ
07-06-2007, 21:48
Момичето си е в правото.Чудя й се само на акъла защо не те е оставила още.Според написаното разбирам,че си пълен идиот.Няма какво повече да говоря.

Хах имаше 1 фраза от 1 филмче "Аз ли съм идиотът или ти си курвата" хах но тва е друга тема :) иначе сашке всеки си има свое мнение и различен поглед на нещата,щом мислиш че съм идиот ок така да бъде,аз пък мисля че ти си тъпа крава :)

KrS
07-06-2007, 21:59
E typo e maceto do teb da ne iska da ti dostavi gram udovolstvi dori i samo s natiska ili celuvki.V tova nqma nishto losho!Normalno e edno momche da ochakva ot priqtelkata si da go vyzbujda dori i bez sex i predpolagam e gadno ako tq ne iska da go napravi....Razbiram te makar che sym momiche,no ne q nasilvai! Ako ne iska ... Ok.Na sila hubost ne stava ! Pogovorete si bez da se karate .. obqsni i che edno momche ima nujda ot tova! :)

TigerRulZ
07-07-2007, 00:09
мм никога не съм я насилвал за нищо...и се караме не заради това а защото понякога в гнева от темата обижда мен или приятелките ми...а понякога не обижда никой но говори некви невероятни глупости за който се караме...и все пак рядкост е да се скараме ;) до ся само 3 пъти
1-я път щото нарече всички мой приятелки курви
2-я но не съм сигурен че е кой знае кво каране,щото нещо спря да слага лоф фокси в подписа и в името си,по-рядко виждах смс-и и любимите и фрази "обичам те,тигарче сладко" и прочие,та нещо пак си писахме тогава искаше да и покажа 1 снимки който ми пращаше едно момиче за който снимки и бях казал дет бяха почти голи,тя нещо пак я обиди и каза една невероятна глупост която мноо ме нарани...
3-преди няколко дни замалко да скъсаме щото имах чуството че ми изневерява заради едни раоти за който не ми се говори,и когато пожелах да напише лоф фокси у подписа и тя половин час ме мота и кат и казах "ми ако има друг кажи ми го в очите,няма да ти кажа нищо,ще си останем приятели и толкоз" тя нищо не отговори...мм натъжих се вече,тъкмо щях да и кажа сбогом когато го направи...не ме беше разбрала че искам само това от нея...некви такиа станаха недоразумения...абе как и да е ае да млъквам че кой ще чете
:smt005