PDA

View Full Version : Moderated: Имам проблеми с майка ми, защото не отидох да...



;(((
07-01-2007, 13:39
ta...situaciqta e slednata.... zaradi priqtelq mi ne otidoh da rabotq v sl.br ili nqkade drugade po 4ernomorieo.... na6ite znaqt 4e e zaradi nego i postoqnno mi go natqkvat ... kazah ima 4e 6te rabotq v centara v nqkoi magazin za drehi ili ne6to podobno... maika mi poludq...tolkoz nisko li si padnala...kaka moje kfi sa tiq ralti....zaradi oniq ne otide da si na hubava ralta...neka sega toi te izdarja...az nqma ti pozvolq da rabotish v mag za drehi li izob6to mag.... az ikazah 4e ne tq 6te raboti ami az...tq: 6tom s nego 6te se saobrazqvash zna4i 6te go pravish i s men...ne ti pozvolqvam,qsno razbrahme li se...i t.n a az lqtoto trqbva da rabotq zashtoto na6ite ne mogat da mi davat dostata4no pari a vse pak e lqto... na 17 sam,ako ima zn...sled 3 4 meseca 6te napravq 18 :0 kajete kakfo da pravq plss

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

HopeLesss
07-01-2007, 14:21
Ами на морето какво щеше да работиш? Мениджър в хотел? Или по-скоро сервитьорка. Аз съм на мнение, че няма срамна работа, но като сравним сервитьорка/барманка и пр. с магазинерка, избирам второто. А майка ти щом не иска да те подкрепя, по-зле за нея.

07-01-2007, 15:31
mi ne menidjar ami administratorka i pr nz i az kakfo i se varti v glavata (ot bs sym)

Presley
07-01-2007, 17:48
Според мен вашите са прави.По-добре е э атеб да работиш на по-добро място и по-хубава работа.но все пак си достатъчно голяма и ти решаваш.Щом това искаш-така да бъде.само трябва да се раэбереш с родителите ти ,което неэнам как ще стане.поговорете,ала бала....!Но аэ те съветвам да обмислиш добре положението ,эащото найстина те са прави.

LidIcHKa
07-07-2007, 16:21
emi spored men trqq da poslu6a6 roditelite si 6totot kakyv e toq tvoq fr. da ne ti pozvolqva da raboti na moreto ,.... ;-) \:D/

dark_player
07-07-2007, 20:02
Ами скъпа и аз съм на 17 и отидох в сл. бряг... голям кеф парички си прая намерих си яка ралта супер не се оплаквам въобще!
Относно работата съгласен съм с това че срамна работа няма , и ако наистина ти трябват пари ще работиш , всичко!
Сега мога да пиша ... много но няма смисъл, кофти казано но... хич няма слушаш майка си... ти си вече голяма трябва да поемеш по своя път, и съм сигурен че тя ще те разбере!