PDA

View Full Version : Нямате представа колко съм притеснена!!!



07-01-2007, 14:51
Значи преди една седмица ми спря цикъла,а снощи имах малко кръв по бельото!!!Уплаших се и си сложих ежедневна превръзка и на сутринта имаше още малко!! :( Те са няколко капчици де,но все пак преди 5-6 дни ми спря напълно,а сега товакакво е??!!HELP!

07-01-2007, 14:55
i na men mi se slu4i 1 pat , hodih na ginekolog i toi mi kaza 4e e ot pritesnenie nqkakvo ! pomisli pritesnqvalo li te e ne6to posledniq mesec ? i za tova e stanalo taka ! i kaza 4e sam nqmala ovulacia pak ot tova pri4enena ! spoko ne e ne6to seriozno

07-01-2007, 17:14
Kazvash, 4e tova kyrvene e nqkyde 5-6 dena sled kato ti e svyrshil cikyla? Ami zna4i nai-veroqtno tova e perioda na ovulaciq, e pri dosta jeni se nabljudava leko prokyrvqvane. Spoko, shte trae den-dva si hte si spre. Nai-veroqtno e tova, ne se trevoji i na men mi se e slu4valo :)

gabrielka@a
07-01-2007, 17:37
Сиреч-идва ти за втори път?Ако е това,може да е от притеснение!

hmm..
07-02-2007, 09:25
ne e seriozno no ako vse pak se priitesnqva6 idi na ginekolog i go popitaii toi 6te ti kaje

07-04-2007, 11:03
споко, случва се. на мен ми се случи пред един изпит, бях мн нервна и от това.

Lady_Chocolight
07-04-2007, 12:27
И аз съм го получавала, прегледаха ме и се оказа хормонално смущение. Избягвай стрес, много тлъсти и пикантни храни и НАК - никотин, алкохол, кофеин.

Д-р Петкова
07-05-2007, 18:44
Това се дължи на стрес ,притеснение или напргналост.Не е нещо за което можеш да се тревожиш,но все пак профилактично може да се отиде на гинеколог.Гледай да не тревожиш много и избягвай по-тлъстите меса.Всичко трае 2-3 дена и отминава.

Нина
07-09-2007, 19:56
Здрвейте всички, взели отношение по темата! Значи на мен днес ми се случи същото, което и на авторката на темата- прокървих между две менструации. Нямам менструални болки в корема или гърдите, кръвта е малко ,но я има! Казвате, че е от притеснение? Възможно е, но имате ли идея, това мензис ли се води или просто прокървяване между 2 менструации? Имам ли повод за тревога? Секс без предпазни средства не съм правила, а с презерватива, надявам се гафове не съм имала, поне не съм видяла да има. Авторката, ти имаше ли болки като предменстраулен сидром? Моля ви, кажете нещо, мн съм притеснена!