PDA

View Full Version : koe da izbera..?pls help!!!!



``GloRiTyY``
07-01-2007, 14:26
zdraveite,az sum na 14 god. i imah izpiti za kandidatstvane..mislq 4e se spravih i sum mn 6tastliva..obaa4e ima edin problem..ujasno mn se kolebaq da otida li da u4a v dr grad?hem mi se iska da vidq kakvo e v po golqm grad ,da se zapoznaq s novi hora i znam ,4e nqma da e lesno ..no imam jelanie..hem puk iskam da si ostana tyk ,pri vsi4ki fr i pri semeistvoto mi...maika mi i ba6ta mi mi davat da otida na dr mqsno i ne me spirat..daje maika mi mn iska ...ne znam kakvo da re6aaaa!!pls daite mnenie :roll:

sexy_for_you
07-01-2007, 14:43
Ами помисли си за плюсовете и минусите на това да отидеш в друг град или да си останеш.Ние не бихме могли да се наместим в такова важно за теб решение.Като отидеш в друг град,ще си намериш много приятели,но няма да забравяш и старите.Големият град предоставя по-големи възможности за развитие,по-големи шансове за реализация.Но обмисли добре дали си готова за такава голяма крачка.УСПЕХ!

sasha_90
07-01-2007, 14:58
Нямаш ли наклонности към някое училище.Ако имаш ще ти бъде по-лесно.
На твое място бих предпочела да си остана в моя град докато уча.Като завърша мога да работя и извън града.
Но ти си решаваш.

Slave4You
07-01-2007, 15:32
Аз лично ти предлагам да идеш в друг град за да свикнеш от малка да се оправяш сама.Много деца отиват в друг град след 7 клас и според мен това е по-добре за теб, пък и за родителите ти.Ще си намериш други приятели в "големия град", а при старите може да се връщаш всяка седмица.

``GloRiTyY``
07-01-2007, 16:06
mii i az taka si mislq ...oba4e moqta nai-dobra fr vse mi kazva "stoi tyka..kade 6te hodi6" ii si4ki taka mi govorqt..nqkaksi me razobejdavat..ii mi e ujasno trudno da se razdelq s tqh..makar 4e pak 6te se vijdame ..off ..ujas ne moga da re6aaa..mersi za suvetite...6te mislq pak...i paak... :-k

Kianna
07-01-2007, 16:08
Къде живееш ти и къде искаш евентуално да отидеш?

``GloRiTyY``
07-01-2007, 16:49
love4,vt,puse,pleven..ina4e sum ot svishtov :|