PDA

View Full Version : Масажжжжж



cherinka
07-01-2007, 15:56
Току-що видях една тема в раздел "Козметика и диети" и една мацка питаше как се прави масаж..
И ме навя на мисълта да попитам аудиторията на форума дали вашите бивши и настоящи половинки им харесва да ги размачквате.
Примерно след тежък уморителен ден вие да им метнете едно масажче.
Наистина е много приятно.
И нека всички тези, които, все още, не са го правили, да го направят.

О, и още едно въпросче.
Как масажирате? Със сила.. яростно такова, много ли натискате и мачкате ли с все силаааа? (то това май когато сте му нещо ядосани, тогава бихте го направили :lol: )
Или по-нежничко такова?
Или съблазнително? :mrgreen:

Та? :D

gabrielka@a
07-01-2007, 16:32
Ми според желанията-някой са много крехки същества и обичат по-нежно,а други са мазохисти и докато не стане червено искат да ги мачкат-въпрос на вкус!

sherry
07-01-2007, 16:32
Моят много го мързи да ме масажира, а аз толкова много обичам :(
Иначе аз съм го масажирала, особено ръчичките му, дланите, пръстите, мисля, че му хареса. Не натискам много, нежничко го правя.

cherinka
07-01-2007, 16:35
Защо не започнете да му/й масажирате бедрото..
започвате от коляното.. давате нагоре и след това рязко надолу..
Ъъ, побъркващо е :lol:

koalka
07-01-2007, 17:30
Най-обичам преди секс масаж, много се възбуждам. :D
Иначе наистина е хубаво, а и са ми казвали, че правя много хубав масаж.Влагам сила, но не прекалено и разтривам хубаво, това е.

`Death`Whore``
07-01-2007, 17:32
Не обичам да ме масажират, гърбът и най-вече раменете ми са много схванати и ме боли. И бившият, и сегашният обичат и аз масажирам. Сегашният пъшка много сладко. Не правя еротични или нежни масажи. Мачкам там и толкова, даже не знам какво правя. :smt005

mishonche
07-01-2007, 17:33
Ми за сега не съм правила масаж (на бивши и настоящи :-) )Но мисля до няколко дни да се реванширам :)

AliceSw
07-01-2007, 17:34
много обичам да правя масажи, някакси аз се отпускам :-s

за сметка на това полудявам ако някой почне да ме мачка - особено врата, изключително неприятно ми е :-s

VerryBerry
07-01-2007, 17:36
obi4am da pravq masaji,a 6to se otnasq do tova dali da natiskam ili ne-zavisi kakvi sa jelaniqta na ''klienta'',po princip ne natiskam mn

djuki
07-01-2007, 17:39
обичам да правя и да ми правят . Зависи от човека .

Presley
07-01-2007, 17:39
Ми обикновенно мен ме масажират.Досега не съм ги масажирала аэ :-D !А аэ попринцип имам малко проблемче с гърба,така че често им се налага !

П.С: Чери нещо си се раэвихрила да пускаш теми :-D