PDA

View Full Version : обясне те ми...



mini
07-01-2007, 16:51
Здравей те :D
От няколко дни ме вълнува един въпрос...не разбирам така наречените мъжки взаимоотношения....в смисъл как така решават по между си кой коя да сваля и си преотстъпват момичетата без да се замислят за техните желания? #-o Чудя се как би постъпил някой от вас ако момчето,с което иска те да сте се откаже повече да ви "зарибява",защото друго момче от същата компания е казал,че той иска да има нещо с вас... :-k Ясно е,че не бива да се заства между приятели,но все пак не е ли нечестно други да решават вместо вас ... :roll: :roll: :roll:

Presley
07-01-2007, 16:53
Първо ще ти раэясня ,че `обяснете` е една дума,както и `эдравеите`.
По темата:
На въпросното момче просто не му пука эа теб.

tedinkata_
07-01-2007, 16:56
sityaciata e mn gadna..qvno durji pove4e na priatelite si otkolkoto na teb..za koeto ne mojesh da go vinish :::

cherinka
07-01-2007, 17:22
Правят се на интересни едиин пред друг.
И явно нямат достатъчно акъл, за да осъзнаят, че си играят с момичетата.
Но нека не изкарваме тях виновни.
Оня лаф "Винаги търсете грешката първо в себе си, после в другите" познат ли ви е.. (риторичен въпрос)
Следователно явно на тебе нещо ти хлопа щом позволяваш на момчетата да се държат така с теб. (естествено ако това ти е проблем, а не теоретично зададен въпрос).
Енд.

koalka
07-01-2007, 17:24
Такива са момчетата...държат си повече на приятелството и няма да се скарат за едно момиче, а ние момичетата сме точно обратното, а те са много по-добре в това отношение.
Да, напълно е възможно така да се разбрали.

djuki
07-01-2007, 17:46
ами момчета кво да ги правиш . дават всичко за приятелите си ! Но все пак щом си допуснала да се държат така с теб - тъпичко !

VerryBerry
07-01-2007, 17:52
merqt si silite mai-''koi e po,po,nai''

Coolguy
07-01-2007, 19:20
За мен е адски тъжно че момичетата не разбират що е чест и уважение.

Да наречеш приятелството "мерене на кой е по по най" е просто недопустимо и цинично.

Бил съм с много момичета, и никога не съм провалял приятелство заради момиче (въпреки че момичетата се опитват всякак да ни скарат ;)).

Всеки, който сваля гаджето на свой приятел е предател. Не очаквам вие, момичета да разберете това. Но за всички момчета има смисъл :)

Uptown_soldier
07-01-2007, 19:22
Здравей те :D
От няколко дни ме вълнува един въпрос...не разбирам така наречените мъжки взаимоотношения....в смисъл как така решават по между си кой коя да сваля и си преотстъпват момичетата без да се замислят за техните желания? #-o Чудя се как би постъпил някой от вас ако момчето,с което иска те да сте се откаже повече да ви "зарибява",защото друго момче от същата компания е казал,че той иска да има нещо с вас... :-k Ясно е,че не бива да се заства между приятели,но все пак не е ли нечестно други да решават вместо вас ... :roll: :roll: :roll:

А, момичетата не правят ли същото?

Valar
07-01-2007, 19:25
Много ясно,че приятелството ни е по ценно от некоя женка!
И винаги борбата е за по готиното момиче разбира се има значение и самата тя към кого проевява интерес...