PDA

View Full Version : Moderated:Гнус ли ви е?



Магиту
07-01-2007, 16:56
Абе хора аз да ви питам нещо...че не съм много просветена. :oops: Ами значи питам и момчетата и момичетата, като праите свирки или шпакли не ви ли мирише и не ви е ли гнус :oops: В смисъл малко е гадно да го кажа, ама аз понякога усещам гадна миризма примерно след спорт от моята си.. Сигурна съм, че поддържам супер хигиена там долу, ама не знам :oops: И вие ли сте така? Оле само дано нямам няква инфекция [-o< . Момчета а гадно ли е на вкус като лижете приятелките си?
И още един въпрос имам. Значи като мастурбирам изпитвам удоволствие ама за съвсем малко (може би няколко секунди), та да ви питам, при секс толкова ли малко ще е ?
Благодаря ви предварително, много ще ми помогнете ако си постнете мненията.

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

Morfey
07-01-2007, 17:03
На мене ми е готино като лижа... в смисъл такъв, че се кефя като гаджето ми се върти насам натам от кеф :) Знам ли аз никога несъм усещал миризма или някви такива други... пък и като знам к'ва ми е хигиената по интимните части на тялото съм 99% сигурен, че и тя не е :P

WaKo
07-01-2007, 17:50
Не, не е гадно на вкус, дори ми е много вкусна сегашната ми приятелка и много се кефя да я лижа. Ти ако си поддържаш хигиена не би трябвало да има проблем. Сега след спорт обикновено се взима душ - надали ще идеш да тичаш 10 км и после веднага да легнеш да те лиже някой, така че какво ти пука. Ама ако има кофти миризма постоянно да се появява може да идеш на лекар да те погледне - все пак не е изключено и някоя инфекция да има

mishonche
07-01-2007, 17:54
Миии не ... Ако момчето ( в този случай) или момичето имат добра хигиена,не виждам какъв е проблема :) Аз съм доволна от моето момче и така .. :)

Магиту
07-01-2007, 19:21
Много ви благодаря сладури. Естествено, че си взимам душ след спорт, ама понякога като ми е много топло и като съм навън, няма как да ходя до нас, за да се изкъпя :) и усещам гадна миризма и ме е страх и другите да не я усетят и да си помислят, че съм няква мърла дет не се къпе..обаче, пак да ви питам, то там отдолу по принцип ми кажете, има ли няква миризма?

`Death`Whore``
07-01-2007, 19:22
Лесно ще разбереш дали миришеш отдолу - пъхаш пръстче и го помирисваш.

fNatiC
07-01-2007, 19:25
Лесно ще разбереш дали миришеш отдолу - пъхаш пръстче и го помирисваш.
После може да бръкне в дупето и да близне :lol:

FelisDirus
07-01-2007, 19:26
Няма такова нещо. Обожавам да правя свирки на приятеля си. Готино е, възбуждащо е - големичък и розовичък :lol: ... как да му устоиш?
И ухае страхотно.. :smt016

`Death`Whore``
07-01-2007, 19:27
После може да бръкне в дупето и да близне :lol:
Не е смешно. Не е лошо да знае, защото ако има инфекция, е по-добре да бръкне и да си помирише пръста, отколкото гаджето да И каже, че мирише лошо.

foxy-to
07-01-2007, 19:28
ima estestveno :)

mails_
07-01-2007, 20:41
Аз лично обожавам да лижа приятелката си .... относно това дали имаш инфекция то ти казаха бракни и помириши най-лесно става ... то не че някое момче ще ти каже нещо но все пак .... лекарите за кво са ? :)

Polikarpa
07-02-2007, 09:53
мисля че има значение периода спрямо цикъла