PDA

View Full Version : Чувствам се сексуално използвана



07-01-2007, 16:57
Първото момче,с което спах - имах чувства към него,излизахме доста време,но той само ме използва за единия секс(бях на 17).Сега не мога да създам пълноценна връзка.В момента имам приятел,добре ми е с него,чувствам се сексуално привлечена,но не искам да спя с него,страх ме е много.не мога да му се доверя.имам чувството,че са ме изнасилили и сега за нищо на света не искам пак така да стане...моля ви,кажете ми какво да правя,как да го преодолея.

miss_survivor
07-01-2007, 17:03
:-s ami spored men trqbva da iz4aka6 da mine vreme da se opoznae6 o6te pove4e s fr si i edva kogato svikne6 s nego i s reakciite mu moje6 da spi6 s nego taka nqma da misli6 smao za predi6nata vryzka a za nastoq6teto USPEH!

alkobalko
07-01-2007, 17:06
Необходимо ти е време, за да забравиш миналата случка. Във всеки случай трябва да знаеш, че не всички момчета искат само секс. Опознай момчето, с което си сега. Ако му имаш доверие поговори с него на тази тема.

pampers
07-01-2007, 17:07
оффф не мога да ти помогна..може би си въобразява6 тези не6та..или наистина си била изнасилена... :smt017

sasha_90
07-01-2007, 17:17
Не си успяла да забравиш миналата случка и от там ти идва проблема.Нужно ти е време както казаха и другите.Предполагам,че с времето ще се отпуснеш и ще "забравиш".

koalka
07-01-2007, 17:19
Не трябва да бъркаш двете момчета.Единия е глупак, използвал те е, а това момче(най-вероятно) е свястно.

07-01-2007, 17:19
еми вече минаха 2 години.

koalka
07-01-2007, 17:21
Това е доста време, наистина.Трябва някак си да го преодолееш.Такива като онзи се срещат май доста често...Не си струва да си прецакваш връзката заради миналото.

07-01-2007, 17:21
коалка,с първия бях 1 година и си мислех,че е свестен...как мога сега да съм сигурна,че този е свестен човек..

sasha_90
07-01-2007, 17:23
коалка,с първия бях 1 година и си мислех,че е свестен...как мога сега да съм сигурна,че този е свестен човек..
щом си мислиш че може да е същия не му се доверявай напълно.

hip Hop Mace
07-01-2007, 17:27
Миличка спокойно,явно ти е много кофти,за това изчакай малко да се опознаете добре с твоя приятел,когато стане дума за секс можеш да му кажеш от какво се притесняваш...да му споделиш и ако държи на теб ще те разбере и ще ти даде време :wink:

djuki
07-01-2007, 17:29
Няма да можеш да забравиш какво е станало , но поне можеш да направиш разлика между двете момчета . Ако наистина връзката е сериозна защо не му споделеш страховете си може би той ще ти помогне най - добре !

BeBsItO
07-01-2007, 18:02
horata sa razli4ni, nedei taka da se pla6i6. verno e 4e ima sekvi izrodi ama ne vs ki sa takiva..... mn jalko z ateb ako ne preodolee6 tova

^`Viki`^
07-01-2007, 20:25
И аз съм на мнението, че трябва да поговориш с приятеля си за това, което ти се е случило преди. Ще разбереш какви са намеренията му към теб - ако наистина те цени, ще те разбере и ще ти помогне да превъзмогнеш болката.

L A M
07-01-2007, 20:31
Говори с него, няма друг начин да разбереш. Доста от момчетата са боклуци, но не означава, че всичките са такива. :)

07-01-2007, 20:34
еми...чак да ме обича - май не,но държи на мен.нямам му толкова голямо доверие..не ми е комфортно да говоря с него за това,имам чувството,че няма да се отнесе сериозно въпреки че досега като е имало проблем сме се разбирали как трябва да се направят нещата така че никой от нас да не страда.

sherry
07-01-2007, 21:34
Няма нищо сигурно в тоя живот, никога не знаеш кой ще те нарани или предаде, винаги има опасност пак да страдаш, но това не трябва да ти пречи да се наслажвадаш на живота.

Дай време на момчето, позволи му да те опознае, да надникне в сърцето ти и ти направи така с него. Позволи му да спечели доверието, опознайте се, прекарвайте повече време заедно, не се притеснявай, че не правите секс, или че като го направите, пак ще страдаш. Не всички хора са долни, не всички искат да те наранят.
Никой не те кара да бързате, може да почакате още. Важното е да се опознаете и да се отпуснеш. Недей да си изграждаш защитна стена и не живей в миналото, това ще ти пречи да съзреш лъча светлина в настоящето :wink:

07-02-2007, 10:57
XTYLING.NET, направо си мега оригинален и интересен, няма защо - в случая може да става дума за психологически проблем. Как може да има такива тъпанари като теб...

Th3WildAng3l
07-02-2007, 10:59
Имам същия проблем .. с тази разлика, че освен че момчето, с което бях тогава виждаше връзката ни изцяло като сексуална, съм преживявала и опит за изнасилване. Резултат - разбита психика. Решение - всички мъже са идиоти и никой не може да ме убеди в противното.
Тези работи със "сподели му какво си преживяла" - ми правила съм го да .. и ко стана - едно от бившите ми гаджета ми нанесе сексуален тормоз, знаейки, че съм имала проблеми (удари ме и започна да ми бърка под прашките без моето желание).
Съвет по същество не мога да ти дам, но мога да ти кажа - колкото и да вярваш на някой и да мислиш че е различен - внимавай какво и как споделяш, защото това те прави уязвима и човека срещу теб може да го използва.. просто за да не останеш разочарована.

FiRe_LaDy
07-02-2007, 11:16
Edna pr na bratovchedka mi sa q bile otvlekli ( kakto i bratovchedka mi),no priqtelkata i sa q vzemali pri tqh i sa q karali da im prai svirki i sqkvi takiva.Est bratovchedka mi e stoqla v drugata staq i samo e chuvala akkvo stava.Bila e na 15.I togava se e naplashila mnogo i si imashe seriozen preiqtel sled tova, s koito hodiha dosta vreme dokato se otpusni da mu pusni .... i edva na 19 - 20 go prejivq i vsichko otmina.Taka,che i na teb mislq,ceh prosto ti trqbva povechko vreme za da se otpusnesh i da se uspokoish,i da prestanesh da mislish za sluchiloto se.A moje bi e na psihicheska osnova?