PDA

View Full Version : Въпрос за бръснене отдолу :D



Любопитко
07-01-2007, 17:28
Таа въпросът ми е.. (момче съм) ии искам да попитам.. ако се бръсна от долу по-често до кога космите ще растат по-бързо и по-бързо и има ли край това увеличаване на растежа :D питам тоя въпрос защото искам да ми е гладко постоянно.. а се притеснявам да неби по тоя начин да увеличавам скороста на растеж! Мерси предварително ;)

Moderated by Aleandra
т. 1 от Правилника!

Morfey
07-01-2007, 17:30
Ми щом искащ да нямаш косми бръснеш ги постоянно и нямаш... като ги бръснеш постоянно кво те интересува как растат... примерно 1 път на 3 къпания минаваш със самобръснашчката и готово... к'во толко

namina
07-02-2007, 22:26
хора за епилатар не сте ли чува ли?? :smt016 :smt016 :lol:

07-02-2007, 22:30
хора за епилатар не сте ли чува ли?? :smt016 :smt016 :lol:Разминахме се с Епилатар днес по улицата...

namina
07-02-2007, 22:37
:lol: :lol: :lol: :lol: да го бяхте зели.......... :lol:

07-02-2007, 22:48
Ми и аз съм момче и ходя на кола маска :lol: лично просто съм по мързелив да се бръсна а и на приятелката и харесва повече казва че и е по гладичко :lol:

abvkenef
07-03-2007, 05:04
Батка момче съм и няма да си сложа главата в торбата с колмаска да обескосмявам отдолу или най-малко с епилатор 1 трябва да си мазохист 2 се пак е една от най-делекатните зони , карай с брасначката и да не ти пука . :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

beautiful.soul
07-03-2007, 06:56
Косъма си има една и съща сртруктура на растеж не зависимо дали го бръснеш, епилираш и т.н..
Просто като ги бръснеш растат по- бързо, от колкото с друго премахване ... и не е вярно твърдението, че растат по гъсти и повече... просто така ти се струва:)
бръсни се и да не ти дреме:) с епилатор много боли...
а като искаш да ти е гладно непреъснато се бръсни по честичко.. за една нощ като набодат на следващия ден бръс- бръс.. и така секи ден:)

sWeEt_SeEd
07-03-2007, 11:56
Косъма си има една и съща сртруктура на растеж не зависимо дали го бръснеш, епилираш и т.н..
Просто като ги бръснеш растат по- бързо, от колкото с друго премахване ... и не е вярно твърдението, че растат по гъсти и повече... просто така ти се струва:)
бръсни се и да не ти дреме:) с епилатор много боли...
а като искаш да ти е гладно непреъснато се бръсни по честичко.. за една нощ като набодат на следващия ден бръс- бръс.. и така секи ден:)
Защо и налагаш и втълпяваш твоето мнение, което на всичкото отгоре е грешно.При бръснене на всички ни е ясно,че стават по-гъсти и растат по-често,както и стават по-дебели...загледай се да видиш как след бръснене , като поникнат, на някои места от една дупчица излизат по два косъма.Постепенно, отвсякъде започват да излизат по 2 и се увеличава броя...другото което е-от кола маска е доказано,че след доста време редовно обезкосмавяне найстина оредяват.Това е най-глупавото да започнете да се бръснете и така да бъде цял живот...но ако искате отдолу винаги да е като мъжка брада-ок.След 2 години бръснене, дори и да решите,че искате кола маска няа да се получи,щото космите са толкова дебели и единственото ,което става е да пищите от болка и те да не се махат.Все едно да праиш кола маска на брадата на баща ти-кофти .Щом ви е приятно...Като кажете...боли, еми не е само за вас , и мен ме боли ама си трая.Поне като вие сте се обезобразили, не навивайте и момичето...с две ръце съм за кола маска или епилатор... :smt006