PDA

View Full Version : Как да заговарям момичета



07-01-2007, 19:12
Аз съм на 17 и съм малко срамежлив.Кажете как да заговарям момиче което ми харесва :roll:

fNatiC
07-01-2007, 19:19
Пич... ти си МЪЖ! Как ще се притесняваш?!
Хареса ти едно момиче, отиваш пускаш някой бъзик, или с някой приятел изсценирате нещо за пред тях... правете се на шматки да я размееш като за начало.. После я покани на кафенце, защото ти е много приятна.
На кафето седни близичко до нея, та ако прехвърчат искри да може бързо да реагираш. Има един номер, който никога не ми е изневерявал
Както се седнали пред тях (след като си я изпратил например) и изведнъж казваш "Ехе, гледай ги пък тея" и посочваш с пръст на другата посока и се гласиш да я целунеш.. И тя като се извърти да пита "Какво, къде" просто я прекъсни и я целуни колкото нежно можеш... Много пъти това ми е помагало да завържа флирт, а след това може и само приятелство, ама винаги ни става смешно като се сетим откъде се е почнало...
Успех ! :)

Presley
07-01-2007, 19:22
Эависи от ситуацията,момичето и мн др неща.Ва попринцип няма от какво да се срамуваш,имайки предвид че повечето момичета ачакват момчето да направи първата крачка.Просто действаш беэ много,много да го мислиш.Недей эаради единия срам да си иэпускаш шансовете!!!

`Death`Whore``
07-01-2007, 19:23
Най-важното е да не се притесняваш, ако някоя няма интерес или просто те отреже.

07-01-2007, 19:37
Знам ама просто не мога да се отпусна въпреки че хода на фитнес подържам се и приятели и приятелки твърдът че съм пич,но просто не мога да се отпусна

`Death`Whore``
07-01-2007, 19:38
Първо престани да мислиш за това дали си готин или не...просто общувай с тях. Приеми ги като приятели, които просто са по-красиви. :)

moon_flower
07-01-2007, 19:40
Просто говориш с тях...както казаха вече...няма нищо страшно.

Uptown_soldier
07-01-2007, 19:42
Аз съм на 17 и съм малко срамежлив.Кажете как да заговарям момиче което ми харесва :roll:

Рапирай. :-D :-D :-D

07-01-2007, 19:50
Първо престани да мислиш за това дали си готин или не...просто общувай с тях. Приеми ги като приятели, които просто са по-красиви. :)

:wink: Мерси за съветите а вие какво им казват примерно?Един приятел им вика здрасти как се казваш запознават се и готово :shock: а не някакъв красевец напротив дебел е а и няма пари и просто вс мацки са негови :roll:

`Death`Whore``
07-01-2007, 19:52
Точно за това говорех в предишния си пост. Не е нужно да си страхотен, за да се запознаеш с момичета. Аз лично мразя свалки. Най-лесно е "здрасти" и оттам все ще има нещо...зависи къде се запознавате.

nellllly
07-01-2007, 20:04
http://lovestyle.org/forum/
ето, ако толкова дължиш на някакви шаблони и по-конкретни ситуации, както има и съвети да преодолееш срама...