PDA

View Full Version : Dance vs Drugs



BuzkatA
07-01-2007, 19:25
Здравейте преди около 2-3 месеца имаше нещо като обява да се създаде клипче срещу наркотиците и влиянието им и т.н.
и точно това имах такива проблеми с тях и реших, че аз съм човека хем докато го правя ще се образовам и хем ще знам горе-долу какво да пиша ... на моменти преувеличавах, но целта е да се набие в главите на хората да не употребяват наркотици, но според мен са хубаво нещо до 20 годишна възраст после вече ставаме големи и трябва да мислим за други неща :)

http://www.zazz.bg/play:f35c047b

Надявам се да Ви хареса!


Клипчето беше избрано за номер 1 от цяла България :)

NFW`
07-02-2007, 00:38
Клипчето беше избрано за номер 1 от цяла България

Да ти дам шоколадче за награда ли? :D

Честно казано, не ми хареса особено. Снимка след снимка и по малко текст...разнообразие? :roll:
А и на момента, в който се показа снимката на масура с въпрос "Защо започнахме от това?" ми идеше да заблъскам нещо. Не знам нито ти, нито журито на конкурса откъде сте чували що е то наркотик и какво ти причинява, но си пообновете малко знанията, ебаси...

07-02-2007, 01:04
И започва с правописна грешка...

Sarabi
07-02-2007, 07:08
И как очаквате да спрем тревата, като сами показвате една толкова сладичка, миличка, подканваща бухалчица... само като я видиш и ти минава всякакво желание да я спираш... :smt008

sWeEt_SeEd
07-02-2007, 08:03
то само една правописна грешка да имаше...смях :smt005 , отделно, клипчето се казва 'Наркотици' и показват някфи гъби,пълна трагедия и дебилизъм и мене лично изобщо не ми харесва, и аз мога да преписвам от некфи книжки :mrgreen: и да съобщавам всеизвестни факти ](*,)

07-02-2007, 12:12
хаха,интересно е да го погледаш,но едва ли някои които друса ще ги спре като го изгледа.или поне на мен не ми повлия

tuka6na
07-02-2007, 12:26
:D воля му трябва на човек,не нечии други виждания.Не виждам смисъла в това което си опитал да докажеш или втълпиш,нито на кой точно се опитваш да го наложиш...Файда нема ; )))

IlLuSi0nS`
07-02-2007, 12:41
хахаахах простотия.. пълна простотия.. и как се изнервих.. ебаси тъпото шибано клипче.. само масура ми хареса..

KiLLeR_InSTiNkT
07-02-2007, 20:05
Ъъъ, само на мен не ми го отваря, нещо уиндоуса ми е бъгнат явно...

07-02-2007, 21:20
Тъпо, тъъъъпоооо.... та чак вдлъбнато.

класическите изтъркани клишета. Що не вземете да си гледате във вашата паничка, а само омърморвате чуждата??
ето, аз уча работя, живея
и често се друсам
но НЕ с каквото намеря
така карам вече повече от 10 години
щастлив съм, влюбен съм, и пет пари не давам кой как иска да се бори с мойте си вредни навици.
те са си мои, и дали са вредни не е доказано.

дали ще мастурбирам или не, дали ще правя секс преди да съм се оженил или не, дали ще употребявам забранени вещества или не- всичко тва си е САМО МОЯ РАБОТА, и секви тъпи автори на антидрога клипчета могат само да ми правят fed-a-rose :smt005 :smt006

07-05-2007, 18:53
Здравейте преди около 2-3 месеца имаше нещо като обява да се създаде клипче срещу наркотиците и влиянието им и т.н.
и точно това имах такива проблеми с тях и реших, че аз съм човека хем докато го правя ще се образовам и хем ще знам горе-долу какво да пиша ... на моменти преувеличавах, но целта е да се набие в главите на хората да не употребяват наркотици, но според мен са хубаво нещо до 20 годишна възраст после вече ставаме големи и трябва да мислим за други неща :)



Надявам се да Ви хареса!


Клипчето беше избрано за номер 1 от цяла България :)
Ми НЕ, не ми хареса!
ЗАЩО изобщо искаш да се месиш в живота на хората и да променяш поведението им?
Кой си ти , 4е да съдиш за живота на другите?

07-06-2007, 20:44
Аххахах много сте зле бе о ужас и с това набиване че тревата е също толкова силен наркотик като хероина затова съсипвате младите хора.
ТРЕВАТА няма пристрастяване а ХЕРОИНа убива научете се
и най малкото ТРЪГВА СЕ ОТ ДИЛАРА А НЕ ОТ ТРЕВАТА много сте зле бе
И ако това е на първо място не искам и да си помислям какви са били другите о боже как може да има толкова прости същества на тая земя.

07-06-2007, 23:39
може, може.. много по- прости същества е имало, има и за съжаление- ще има.
Навремето е имало хора, дето са били готови да измъ4ват до смърт и да ка4ат на кладата всеки, дето твърди публи4но, 4е Земята е кръгла и 4е се върти...
Но дори по онова време е имало места, ктдето това е било разрешено, и О, защо не ми е 4удно- такова място е била ХОЛАНДИЯ, там иенно Галилео Галилей е публикувал скандалната за времето си книга "Диалози" в която е изразил тази своя идея...

pathetic
07-06-2007, 23:57
Коментари по време на самото гледане:

-Ее,стига дее..7 минути ли верно?
Уф,добре де.

Ее,това момиче седналото пък въобще не беше наркоманка..ама нали-дай да снимаме.
Е това с модерните беше доооста смешно.
Ала пък продължава да е глупаво.

И какво общо между херца и марихуана?
Спестете си отговорите..

Вижда се и застаряващ дърт задник в скъп костюм..очарователно,наист на.
Той е ужасЕн(едва ли от това,че се употребяват наркотици,а по-скоро,че са го преметнали и не са си взели от него,а от кварталния).
Това се случва около втората минута..откъде толкова ентусиазъм,че да станат цели 7?..

..
продължвааме.

сега усетих..музичката отзад е потресаваща.

И докато гледам тая помия отвън кучетата се сръфаха и се разквичаха..вероятно поне им е забавно.


А така..снимки на растения може :)

и гъъбкиии (:
съвсем като в горичка..

"..и им дръжте сметка"
откъне накъде ,бе..хаха

Пълни небивалици.
Продължавам..
мдаа

и някакви там се целуват и са щастливии..и дори озаконяват това щастие.

да..щастие е.

30ина секунди.пожелайте ми късмет..или успех.
или нещо там.

Направено от buzk@ta?

Е,стига де,ако знаех ..



Късно е вече май,наистина този път.

07-07-2007, 09:13
оффффф абе я се махайте с тия клипчета мене само ми се приискаха повече като видях ония снимчици даже ще си свия една цигарка :P

_donna_
07-07-2007, 09:23
хаха..

"ти пропиля всички шансове,които ти дадохме"
"никога не бих си тъпкал във вените тия лайна"
"съсипваш си живота,човече" ...

и така нататък..

защо е с гръб човек потаен
щом иска нека е така..

IdiOtKa
07-30-2007, 21:23
мен пък песента ме кефи и ако някой каже как се казва ще съм мно хепии !

shivacheva
07-31-2007, 14:34
A.L.K.A. Project - Stop To The Drug ( Steel Made Mix )

theEXPLOITED
07-31-2007, 15:17
8) ABE V TOQ KLIP NIKADE NE VIDQH DA PI6E-'DRUSAM 6TOT ME KEFI ,NE ISKAM DA SPIRAM 6TOTO NQMA TAKAV KEF!'6TOTO I T'VA E VARIANT,NALI?

IdiOtKa
07-31-2007, 15:50
се пак това е против наркотиците ..и не може да се допусне да изложат малко реални факти,които са главните причини ...аи нали се сещаш че в повечето случаи клипчетата се правят от хора които не са опитвали каквото и да било и си нямат идея, а и нещата винаги ще са извартяни по такъв начин че наркотиците да са гадни, хората които употребяат наркотици да са пристъпници и всички да ги съжаляват , което е супер тъпо !
постоянно се правят някви такива клипчета един вид за да учи обществото и малките деца , а тези които вече употребяват да спрат ...ами мисля че всеки един е чувал в училище наркотиците са гадни и нетрябва да се употребяват, всеки един знае вредата , всеки един е гледал такива клипчета доста пъти и е чел колко са вредни , но пак продължаваме да употребяваме ..такаче тези неща на никои не помагат и никои не възпират !

[Lucifer]
07-31-2007, 21:42
klip4eto mi haresva i az opredeleno sum protiv ;) ama vij sega razli4ni hora razli4ni ideali ... . . . :) nqkoi si mislqt 4e tva e super i si se kefqt ...... . .. . neka si se kefqt ..... . . posle nie 6te vurvim nad tqh nqkoi den :)

BuzkatA
08-01-2007, 17:47
Ми кво да Ви кажа ваше си мнение...


Проблема е зада съм направил такова клипче знам за какво става дума минал съм по този път и в момента минавам ... несъм го направил за вас направил съм го за приятелите си на който още не мога да им го набия в главта, че сяка седмица да се друса по 3-4 пъти не става ... 1 път в месеца е супер, но всеки ден не не не ...

И така другото замислете се какви родители ще сте шом не Ви ебе за наркотиците и тяхното влияние представете си, че не Ви ебе че детето Ви се друса с амфети или поредния бонбон ... после мине на кока и изведнъж започнат да изчезват предмети от дома Ви и вече ще е късно ...

Айде късмет!