PDA

View Full Version : ПРОКЛЕТИ МЪЖЕЕЕЕЕЕЕЕ



cherinka
07-01-2007, 19:00
ОЛЕ НЕ.
ША СЕ САМОУБИЯ.
МОЖЕ ЛИ ДА Е ТОЛКО ПРОСТ.
ЕЙ СЯ ЗАРАДИ ЕДНО ДЕТО МУ ЗАДАДОХ НЯКОЛКО ВЪПРОСА И НАКРАЯ ВИКАМ "ИИИ БЛА" И ОНЯ КЪТ МИ СЕ РАЗВИКА, ЧЕ НЕ СЪМ ГО ОСТАВИЛА ДА СЕ ИЗКАЖЕ, КАТО ПОЧНА ДА ВРЯКА......
МАЛИИИИИ
ПРОКЛЕТИ МЪЖЕ
ЗАРАДИ ЕДНО "БЛА".
оЛЕ НЕ.
УМЪТ МИ НЕ ГО ПОБИРА!!!!!!!!!!!!!

`Death`Whore``
07-01-2007, 19:02
Моят ми се разкрещя веднъж /и ме напсува/, защото не можел да си гледа "Фрактура" и аз все съм му пишела. А той не слуша метъл, да му любя родителката. Мъже!

Coolguy
07-01-2007, 19:25
Излей си яда на някоя възглавничка, отупай я добре. После, като ти мине, иди да му се извиниш

Valar
07-01-2007, 19:27
Оууу милото ми е наранено! :(
Даваи излеи си яда ще ти мине. :-D

CraZy_K1LlErR
07-01-2007, 19:34
Prokleti ama bez nas nemoate :-D

`Death`Whore``
07-01-2007, 19:35
Prokleti ama bez nas nemoate :-D
Аз го признавам, но това не ми пречи да се оплаквам. :)

BuzkatA
07-01-2007, 19:44
Абе то и ние така се оплакваме

"С жените кофти, без тях още по" :)


Абе няма страшно ... винаги ще продължава това неразбирателство и различия между половете ... но това е доста яко аз преди много се кефих когато приятелката ми ми се ядоса и като отида прегърна я, стисна силно да изпищи и се целунем ... мега страстно и красиво :) нямам думи супер яките моменти ...

`Death`Whore``
07-01-2007, 19:47
Абе няма страшно ... винаги ще продължава това неразбирателство и различия между половете ... но това е доста яко аз преди много се кефих когато приятелката ми ми се ядоса и като отида прегърна я, стисна силно да изпищи и се целунем ... мега страстно и красиво :) нямам думи супер яките моменти ...
И моят прави така...аз се нервя, а той ме гледа влюбено и ми казва, че ме обича :smt005

07-01-2007, 21:16
Mmm vazbujdam se kogato mackata e qdosana i az otida da q pregarna a tq se darpa . Chudesno se polu4ava . A nqkoi sa golemi sladurani kato sa qdosani :) . Ako trqbva da sam 4esten naro4no si igraq s nervite na priqtelkata si samo i samo za da q vidq qdosana :lol: .

07-01-2007, 21:39
Моят ми се разкрещя веднъж /и ме напсува/, защото не можел да си гледа "Фрактура" и аз все съм му пишела. А той не слуша метъл, да му любя родителката. Мъже!
С този аватар имаш късмет, че въобще те поглежда. Абсолютно извратена история..

А Черинка - ти си си тъпа, не се нерви. Доколкото съм чел малоумните ти мнения из останалите теми, цяло щастие е, че някой с пишка между краката въобще се занимава с теб. Така че, раздавай го по-спокойно..

07-01-2007, 21:40
majete sme gotini ama gi ima nqkoi deto ni razvalqt repotaciqta :wink:

07-01-2007, 23:28
Още един пациент с контузия на главата...

JustGotPaid
07-02-2007, 14:23
hahah i az imam sushtiq slu4ai. Na skoro stana. Toi mi govori po skype ama ne go 4uvah neshto, a i mi govoreshe neshto bezinteresno i az "bla bla bla" i toi kato mi se razbucha... i se skarahme :D

Kakvo da ti kaja prosto takava im e prirodata:P haha ne be, izslushvaite se i drugiq put ne go prekusvai. No go nabliudavai kato i toi te prekusne - ti mu se razbuchi. :)

gazarka
07-02-2007, 14:26
oh i men vse me qdosvat,mislq da stana monahinq :-D

koalka
07-02-2007, 14:42
Може просто да е бил изнервен и като си го прекъснала още повече.Всеки има такива моменти, трябва все пак малко разбиране да проявяваш.А и някои хора просто много мразят да ги прекъсват.

Дигитал
07-03-2007, 20:01
ОЛЕ НЕ.
ША СЕ САМОУБИЯ.
МОЖЕ ЛИ ДА Е ТОЛКО ПРОСТ.
ЕЙ СЯ ЗАРАДИ ЕДНО ДЕТО МУ ЗАДАДОХ НЯКОЛКО ВЪПРОСА И НАКРАЯ ВИКАМ "ИИИ БЛА" И ОНЯ КЪТ МИ СЕ РАЗВИКА, ЧЕ НЕ СЪМ ГО ОСТАВИЛА ДА СЕ ИЗКАЖЕ, КАТО ПОЧНА ДА ВРЯКА......
МАЛИИИИИ
ПРОКЛЕТИ МЪЖЕ
ЗАРАДИ ЕДНО "БЛА".
оЛЕ НЕ.
УМЪТ МИ НЕ ГО ПОБИРА!!!!!!!!!!!!!
куфти, ъ ?

..:sUnRiSe:..
07-03-2007, 20:06
е нервно му е било но все пак да крещи за такава глупост :-s Нз за вас но аз мразя да ми крещят :evil: особено като го прави любим човек мъжете наистина не са наред понякога [-(

ninsy
07-03-2007, 20:24
боже и моя цял ден нервен..Трябвало му малко спокойствие ,че аз само се обадих да го питам дали ще мине да ме вземе а той като взе да вика.. :shock: все едно кой знае кво съм направила .На тия мъже нещо им е станало.. :smt012

Amigo0o
07-03-2007, 20:25
хаха сеедно гледам някои сериал с жени дето нямат ко да праят по цял ден и обсъждат с аверките си мъжете си "Ау ма моя ко напраи" "И моя е така" :lol:

Th3MaN
07-03-2007, 21:07
Пишеш че ще се самоубие за дето сте се скарали и то за пълна глупост пък си представям кво ще направиш ако скъсата :smt005 Я по спокойно малко! Нема кво да се нервите за глупости

VerryBerry
07-03-2007, 21:09
6te mu mine i pak 6te te potarsi