PDA

View Full Version : Съжалявате ли?



07-01-2007, 19:16
На всеки(или почти всеки) се случва да се напие и да се забие с някой (познат или не познат, като 2-рия случай е по-добре)на купон. Въпросът ми е съжалявате ли после за тия забивки? Защо :?:
А ако имаш гадже това изневяра ли е? Ако нямаш, не е начин да получиш малко любов дори и илюзорна, защото алкохолът или доброто настроение са виновни?

TheMaggie
07-01-2007, 19:25
На всеки(или почти всеки) се случва да се напие и да се забие с някой (познат или не познат, като 2-рия случай е по-добре)на купон. Въпросът ми е съжалявате ли после за тия забивки? Защо :?:
А ако имаш гадже това изневяра ли е? Ако нямаш, не е начин да получиш малко любов дори и илюзорна, защото алкохолът или доброто настроение са виновни?
Това,което се е случило - се е случило,няма смисъл да съжаляваш.
За мен да се забиеш с друг на купон,при положение,че имаш гадже,си е изневяра.Под влияние на алкохола или не ти провяваш ласки към друг..не мисля,че е начин да получиш любов,защото не можеш да се насладиш на момента..

Uptown_soldier
07-01-2007, 19:25
На всеки(или почти всеки) се случва да се напие и да се забие с някой (познат или не познат, като 2-рия случай е по-добре)на купон. Въпросът ми е съжалявате ли после за тия забивки? Защо :?:
А ако имаш гадже това изневяра ли е? Ако нямаш, не е начин да получиш малко любов дори и илюзорна, защото алкохолът или доброто настроение са виновни?

Изневяра е. Никой не те кара да се напиеш. А това не е илюзорна любов, а една жалка вечер.

sexy_for_you
07-01-2007, 19:47
Първо непознат се пише заедно.На мен не ми се е случвало и се надявам да не ми се случи.Ако евентуално стане,то ще съжалявам,защото ще бъде единствено под влиянието на алкохол.И според мен е изневяра.Преди да направиш каквото и да било първо трябва да се замислиш.Щом си го направил и не си го предотвратил,е изневяра.Пък и доброто настроение и алкохолното въздействие са две коренно различни неща.

07-01-2007, 20:35
Пък и доброто настроение и алкохолното въздействие са две коренно различни неща.
да, но вървят ръка за ръка - доброто настроние идва с алкохола :lol: . Иначе и според мен си е изневяра, но всъщност въпросът е как ти го чувстваш, дали на твоята съвест лежи, че си изневерил на гаджето си :roll: или ти е все едно. Иначе аз нямам гадже, така че на никой не съм изневерила, но просто сега ми е тъпо как се забих с непознат (но както казах по-добре така, отколкото познат или приятел).
всъщност и друг път е савало и честно казано за купона си ми харесва(ама после ми става кофти), но не искам нищо сериозно с този човек :)

cherinka
07-01-2007, 20:53
Познати, непознати.. секфи.

Въпросът ми е съжалявате ли после за тия забивки? Защо
Не.
Било каквото било.
Няма да се повтори!


А ако имаш гадже това изневяра ли е?
Ако ходите от два дена, не смятам, че е голям гаф.
Всъщност, зависи си какви са ви отношенията.... нали така.

sherry
07-01-2007, 21:28
Не съм го правила това.
Пиян или не, ти изневеряваш и това си е твоя грешка, няма нужда от оправдания :roll:

mil4eto_
07-01-2007, 22:37
На мен доста често ми се е случвало...
Ми незнам зависи си от ситуацията-понякога може да прерастне в нещо по-сериозно(но за целта и двамата трябва да имат желание),но като цяло повечето са само за една нощ.Според мен това не е изневяра(ако разбира се нямаш нищо към човека,с които си се забил)на всеки може да се случи.
:roll:

Lullaby
07-02-2007, 09:46
На всеки(или почти всеки) се случва да се напие и да се забие с някой (познат или не познат, като 2-рия случай е по-добре)на купон. Въпросът ми е съжалявате ли после за тия забивки? Защо :?:
А ако имаш гадже това изневяра ли е? Ако нямаш, не е начин да получиш малко любов дори и илюзорна, защото алкохолът или доброто настроение са виновни?
ami i na men mi se e slu4valo no az se "zabih" s mom4eto koeto haresvah... :-D no bih razbrala nqkoi da sajalqva na sledvashtiq den...i da tova bi se broilo za iznevqra ako imash priqtel/ka ,no vse pak e edno piqnsko izpalnenie bez golqma stoinost no vse pak bi ogor4ilo lubimiq 4ovek :smt012 :?

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-02-2007, 09:48
ne ne sujelqvam i da iznevqra e ......... vupreki 4e ne mi se iskashe da e taka :roll:

sasha_90
07-02-2007, 09:55
Не ми се е случвало.Но ако ми се случи и имам гадже на което държа ще съжалявам.Ако изобщо се оставя на алкохола да ме "води"(не пия!)

Just_say_no
07-02-2007, 10:05
На всеки(или почти всеки) се случва да се напие и да се забие с някой (познат или не познат, като 2-рия случай е по-добре)на купон. Въпросът ми е съжалявате ли после за тия забивки? Защо :?:
А ако имаш гадже това изневяра ли е? Ако нямаш, не е начин да получиш малко любов дори и илюзорна, защото алкохолът или доброто настроение са виновни?

Не Съжалявам!!! Случва ми се много често и мисля, че е напълно нормално да се позабавляваш малко на купон, особено, когато си сам и няма какво друго да правиш освен да денсиш и да пиеш. :!:

FiRe_LaDy
07-02-2007, 10:30
Ne mi e poznato tova neshto,no za men tova e iznevqra,ako iskash gadje .... inache ako nqmash - golqma greshka.NO vse pak se e sluchilo,nqma smisal da se syjelqva,nishto nqma da se opravi po tozi nachin.

mid_get
07-02-2007, 10:31
На всеки(или почти всеки) се случва да се напие и да се забие с някой (познат или не познат, като 2-рия случай е по-добре)на купон. Въпросът ми е съжалявате ли после за тия забивки? Защо :?:
А ако имаш гадже това изневяра ли е? Ако нямаш, не е начин да получиш малко любов дори и илюзорна, защото алкохолът или доброто настроение са виновни?
Не съм съжалявала след това. Точно по този начин, чрез забивка на един купон, тръгнахме със сегашния ми приятел :wink: Е, ние си се познавахме отпреди, така че това беше един вид помощ за старта на връзката ни ;-) А ако си обвързан и направиш тая глупост - аз лично бих го приела като изневяра, друг е въпросът дали бих простила... Алкохолът бил виновен [-X Ми никой не ти е наливал в устата, бе :mrgreen: Ама то сега лятото тия забивки, или иначе казано "флиртчета" са си ежедневие... За това дали ще съжаляваш след това, много зависи от това докъде си стигнал... И в крайна сметка всеки си има глава на ременете, с която трябва да мисли (по принцип :mrgreen: )

tedinkata_
07-02-2007, 13:13
rqdko sum imala takiva zabivki.. po chesto sujalqvam.. i za men sa si iznevqra

mademoiselle_de_Soleil
07-02-2007, 13:18
Ще съжалявам ако съм се забила с някой познат. Ако е с непознат - все ми едно, забили сме се и толкова.
Второ, ако имам гадже, определено много бих съжалявала, че съм се забила с когото и да било, затова и не бих го направила, но окей, понеже въпросът е такъв, да предположим, че имам гадже, обаче съм се забила снощи с някой - ДА, УжАсНо ще ми е кофти, ще се разплача, но НЯВА да му кажа.

radito
07-02-2007, 13:41
НИКОГА не ме е яд! Нали за това отивам на дискотека :smt005 :smt005

MuJleH4eTo
07-02-2007, 13:44
Рядко съжалявам... :-D Ама обикновено не изневерявам аз... Винаги попадам на обвързани мамка му ... :roll:

koalka
07-02-2007, 15:01
Не, не съм имала такива забивки.
И да, изневяра е и алкохола не е оправдание.