PDA

View Full Version : Защо прави така?! :(



07-01-2007, 19:55
Здравейте на всички. :smt006 Днес едно момиче с което преди 10 месеца ходих ми се включи в скайпа.И нали започнахми да си пишем и тя се държа адски мило с мен :smt007 както и аз също.Припомнихме се някой от нашите моменти и всичко нали се поразпитахме...Както и да е.Пита ме как е любовта и аз и казах че не върви и тя отговори същото за себе си.Пратих и някой нови мои снимки и каза че били мн яки ... По нататък в разговора ни започна да ми праща някакви прегръдки и цунки и аз разбрах какво става нали....После пък ме попита дали иска да се видим отново защото и било домъчняло за мен и аз естествено се съгласих.поговорихме си за изпитите- това онова казах и че и стисам палци на ипитите...туй - онуй и след тоя разговор нали вече да се оговоримим да се видим и тя ми вика че щяла да има работа и не била в настроение за срещи... ](*,) като си има впредвид че тя настояваше адски много да се видим.не мога да го разбера това поведение :smt010 :smt010 :smt012 :-s
много ще се радвам ако си върна това момиче. сигурен съм че мога пак до го обичам и то истински .. плс помогнете ми

Azlan
07-01-2007, 20:01
явно иска нещо но не иска да ти го каже за да си не помслиш ,че ще я използваш за по натам... но ти я натискаи хубавите неща искат търпение и настоятелност :)

Need_A_Girl
07-01-2007, 20:15
Шшш, нашия, работата е ясна! Момичето е самотно и си е мислила за тебе, станало и е мъчно за хубавите мигове и хоп - решава пак да пробва... Може би е имала някакъв проблем семеен и затова не и се е занимавало с момчета, ама ти не я изпускай, покажи й, че пак имаш чувства и, че си готов да се бориш и така.. :wink: Кажи й, че ти наистина искаш да се видите и когато си оправи нещата - да ти се обади, ама преди тва питай дали можеш да й помогнеш с нещо, щото така си се притеснил! Айде, бате, вс ти е в кърпа вързано!!! Успех! :)

megi_sweet
07-02-2007, 10:36
spored men tova mace e baq dvuli4no 6tom edin pat ti kazva 4e iska da se vidite a sled tva 4e ne moje i 4e e zaeta,ako ti kaje o6te din pat 4e e zaeta q zaebi.uspex

koalka
07-02-2007, 10:39
Няма смисъл да се връщаш при нея с надеждата, че можеш пак да я заобичаш.Спомняте си за миналото и ви става мъчно, и двамата нямате връзка-не мислиш ли, че това ви заслепява и сигурен ли си, че имаш истински чувства към нея?

sasha_90
07-02-2007, 11:15
Настоява да се срещнете,а после отказва?!Не се занимавай с нея.Несериозна е!Не си струва да тръгваш отново с нея.Каквото е било,било.Ако преди между вас не се е получило,то едва ли ще се получи някога.

Just_say_no
07-02-2007, 12:00
Аз пък не съм съгласна с повечето мнения! Какво като не е искала да излезе веднъж ? Нали все пак тя те е потърсила, първоначално тя е поискала среща... Може би просто наистина е имала работа или пък просто е търсила компанийка за момента и й е било скучно затова да те е поканила да излезете.Ако чувствата ти към нея са силни - действай! Но ако е просто увлечение...

Също е важно кой от двама ви е скъсал с другия. Ако си бил ти значи тя се страхува да не я нараниш отново. Ако е била тя значи или съжалява за грешката си и сега е разбрала, че е загубила нещо ценно или те използва, за да не скучае.

neverand
07-02-2007, 12:27
ей чеки бе пич...може наистина да е имало работа,може и нещо да е станало че да няам настроение,не си прави изводи само от 1 път...следващия ден я попитай пак...или след 1-2 дена... :wink:

led_i_ogyn
07-02-2007, 12:33
Може наистина да е имала работа, а може просто след това да е размислила и да си е казала, че няма смисъл да се връща назад...както е според мене...Щом веднъж не се е получило тогава просто има различия в характерите..

neverand
07-02-2007, 12:35
тя щом се вързала към него по скайп.и го викнала се виждат,и си писала с него не малко време,начи е имала достатъчно време да помисли ;) ПРосто нещо явно е станало...при мен се случва непресетаано тъй че споко ;)

miloto_girl_4e
07-02-2007, 12:43
Чакайте, бе хора :!: Нито познавате момичето, нито нищо, а вече го оплюхте супер сериозно - двулична била, несериозна била..
Може наистина де и е излезнала някаква работа, които или е била много, или просто не е била приятна и момичето е било уморено и не е било в настроение за среща ...
Не бъдете такива критици :!:
Пич, покани момичето още 1-2 пъти на среща, ако отново откаже - явно оня път като ти е била писала е било нещо моментно ...