PDA

View Full Version : Проблем с целувките...



cosmo__girl`
07-01-2007, 20:02
Хора имам проблем.. с гаджето ми ходиме от 3 дена...всичко си върви перфектно.. но вчера забелязах че устата ми е напукана и устните ми са изпръхнали... сега ги намазах с вазелин и започна да щипе супер гадно...на какво се дължи това според вас? Сигурна съм че всичко това идва от него защото устните м,е болят от както тръгнахме.. нз..той се целува мн добре и не знам ква може да е причината да ме болят толкова устните...

FelisDirus
07-01-2007, 20:08
OMG! Ти луда ли си? Как по-точно може той да е виновен?

Устните обикновено изпръхват от времето - когато духа примерно.
Моите са много чувствителни и постоянно си слагам балсам. Ако го ползваш и ти по-често, ще се оправят.

cosmo__girl`
07-01-2007, 20:13
OMG! Ти луда ли си? Как по-точно може той да е виновен?

Устните обикновено изпръхват от времето - когато духа примерно.
Моите са много чувствителни и постоянно си слагам балсам. Ако го ползваш и ти по-често, ще се оправят.

Ммм..не мсиля че е от времето защото тоя проблем се появи след като тръгнахме с него...а и моите устни не са чак толкова чувствителни..дори и през зимата не ми изпръхват

Sladkata_Nansi
07-01-2007, 20:16
I kvo misli6,4e ne6to ot nego li? :-k 4e ko da ti e napravil?Ako ti gi e hapal mnogo moje i ot tva da e.Maji gi tam s vazelini i balsami.Mejdu drugoto i moiata dolna ustna ot 1 sedmica nqkade me bole6e i az si misleh,4e 6te mi izlzia herpes,ama v4era zabeliazah 4e mi e cepnata i az ne znam ot kvo.Ta i az sega q maja s kvo li ne.Mejdu drugoto namaji q s med ili s med i soda smeseno ;)

mails_
07-01-2007, 20:18
Просто когато често се навлажняват се напукват лесно ... не се притеснявай ще то мине просто си слагаи вазелин по често и гледай тои да не го изяжда много много :)

FelisDirus
07-01-2007, 20:20
OMG! Ти луда ли си? Как по-точно може той да е виновен?

Устните обикновено изпръхват от времето - когато духа примерно.
Моите са много чувствителни и постоянно си слагам балсам. Ако го ползваш и ти по-често, ще се оправят.

Ммм..не мсиля че е от времето защото тоя проблем се появи след като тръгнахме с него...а и моите устни не са чак толкова чувствителни..дори и през зимата не ми изпръхват


Няма как да е от него, повярвай ми. Ползвай балсамчета и ще се оправиш.