PDA

View Full Version : Много Спешно МОЛЯ ВИ ;(;(;(



Променена
07-01-2007, 20:29
Ужас :smt010 :smt010 :smt010 Аз съм на 19, а гаджето ми е на 21. Беше заминал за 1 седмица и аз реших да се попроменя. Имах много дълга коса. Беше на черта. Сега косата ми е до раменете, на стъпала и с бретон. Беше руса, а аз я направих черна. Пробих си пъпа и си направих трайно тату на едната гърда. Пеперуда. Отидох на летището и когато го видях се втурнах към него. Прегърна ме ужасно студено и с ме погледна някак недоволно...мислех, че ще се зарадва. Първо ми каза "еми бива", но виждам как не гледа на мен по същия начин :smt010 Как да върна старото аз възможно най-бързо :smt010 ГУБЯ ГОООО

Ice_Queen_
07-01-2007, 20:33
Ужас :smt010 :smt010 :smt010 Аз съм на 19, а гаджето ми е на 21. Беше заминал за 1 седмица и аз реших да се попроменя. Имах много дълга коса. Беше на черта. Сега косата ми е до раменете, на стъпала и с бретон. Беше руса, а аз я направих черна. Пробих си пъпа и си направих трайно тату на едната гърда. Пеперуда. Отидох на летището и когато го видях се втурнах към него. Прегърна ме ужасно студено и с ме погледна някак недоволно...мислех, че ще се зарадва. Първо ми каза "еми бива", но виждам как не гледа на мен по същия начин :smt010 Как да върна старото аз възможно най-бързо :smt010 ГУБЯ ГОООО

значи - отиваш на фризьор и там ( има опасност да ти унищожат косата..ама..) ще ти върнат русото.До колкото знам е възможно.

Пъпа...просто махни обицата и за 2 дена някъде ще започне да зараства.Една приятелка така направи - след седмица имаше просто лек белег.
За татуса..вече не знам.

Дължината на косата - удължи си я .

A_JoLiE
07-01-2007, 20:35
Mi ti si mn zabludena (ne se obijdai). Toi e bil s tebe 6toto si bila sebe si, a sega kato si promenena toi ne moje da sbikne i moje bi ve4e ne iska da e s lo6oto momi4e, koeto si :? :|

CoBRaSTyLе
07-01-2007, 20:50
Ice_Queen каза всичко.
А бритона го вдигай...
Дано да успееш да си върнеш предишната визия!

punkrock
07-01-2007, 21:55
Абе ти си много тъпа бе! Ай хубу да промениш 1-2 неща ама ти тотално си прекалила :?
Косата я остави, не я пипай, татуировката може да махнеш, нз как ама знам, че могат да се махат с някакъв лазер, ама сигурно доста скъпо ще ти излезе.
Абе да си мислила по-рано за последствията...

krasivata_luvica
07-01-2007, 22:09
Ужас :smt010 :smt010 :smt010 Аз съм на 19, а гаджето ми е на 21. Беше заминал за 1 седмица и аз реших да се попроменя. Имах много дълга коса. Беше на черта. Сега косата ми е до раменете, на стъпала и с бретон. Беше руса, а аз я направих черна. Пробих си пъпа и си направих трайно тату на едната гърда. Пеперуда. Отидох на летището и когато го видях се втурнах към него. Прегърна ме ужасно студено и с ме погледна някак недоволно...мислех, че ще се зарадва. Първо ми каза "еми бива", но виждам как не гледа на мен по същия начин :smt010 Как да върна старото аз възможно най-бързо :smt010 ГУБЯ ГОООО


ти се мноо тъпа бе...........да си отрежеш косата за нищо.......хоата с години я пускат.... :smt019

Ice_Queen_
07-02-2007, 06:38
НЕ я нападайте..нейно си е решението,нейни са си последствията!Не сте й съдници!

Ае мацка ,стискаме палци вс да е с хепи енд!

A_JoLiE
07-02-2007, 08:36
НЕ я нападайте..нейно си е решението,нейни са си последствията!Не сте й съдници!

Ае мацка ,стискаме палци вс да е с хепи енд!

Mhm :smt023

07-02-2007, 09:04
abe toq 4ovek da ne e s teb samo zaradi van6niq ti vid :-k
toi ne hodi s kukla,a s momi4e :!:
kvo zna4enie ima daljinata na kosata ti i dali ima6 obeca na pypa...
a 6to se otnasq do tova 4e ne te gleda po sa6tiq na4in,ami prosto ne e sviknal normalno e o6tene moje da te vazprieme dai mu vreme i ne se 6a6kai,ako te obi4a i darji na teb 6te svikne s promeniet i 6te te prieme takava kakvato si :!:
I nedei da se promenq6 zaradi nqkogo!
Badi takava kakvato iska6 da si nai-vajnoto e ti da se haresva6,ostanalite trqbva da te priemat,koito ne moje zna4i ne si zaslujava da se habi6 za nego :!:
Di6ai ne e stanalo koi znae kakvo van6niq vid e samo opakovkata gajdeto ti ako e mom4e na mqsto 6te darji na sadarjanieto :)

beb4ety
07-02-2007, 18:06
Ami v prednite mneniq kazaxa vsi4ko !! :roll: YSPEX

bebina
07-02-2007, 18:07
Mi ti si mn zabludena (ne se obijdai). Toi e bil s tebe 6toto si bila sebe si, a sega kato si promenena toi ne moje da sbikne i moje bi ve4e ne iska da e s lo6oto momi4e, koeto si :? :|

подкрепям те напълно :)

Keitii
07-02-2007, 18:39
Обицата на пъпа не виждам кво толкова мое да му пречи или да го отблъсква.. нея може да я оставиш.
А за косата..ако си сиугрна че искаш пак да си руса иди на фризиор и с няколко боядисвания може да ти стане русо,няма да е предичното но пак ще си руса.. ще ти изгори доста косичката, но може би си заслужава.. Успех и следващия път мисли [-X

07-02-2007, 19:10
С приятелят ми правихме 4 месеца когато се подстригах много късо. Не му хареса първоначално и аз се сдухах... ама после си викам къв е тоя който ще решава как да изглеждам.. Тва е като "Ако не правим секс ще те скъсам" Ако е само с теб заради външността не си заслужава, пък ако ти се харесваш такава каквато си в момента въобще да не ти пука от мнението на другите, ако не е позитивно. Ако не, пробвала си, всеки има нужда от промяна и да се види в различна светлина и облик, кво толкова се притесняваш, боята няма да седи вечно, косата ти ще продължи да расте, обицата можеш да я махнеш по всяко време което решиш, само татуса излиза скъпо махането и остава белег. Аз ако имах пари и татус бих си направила...

Presley
07-02-2007, 19:59
Ами има два варианта:
1)Той да гледа в теб само вънщноста...ако е така просто не си эаслужава да сте эаедно.
2)Може ти да си внушаваш,ако си била притеснена эа реякцията му...да се надяваме тук да е проблема.
Съветът ми е да иэчакаш,не прави краини иэводи.найстина може да си внушаваш.А и това,че мислиш че не харесва промяната ,не эначи че го губиш,пък и ще свикне!И най-важното-ако ти си се харесваш,остани така.

07-02-2007, 20:15
С приятелят ми правихме 4 месеца когато се подстригах много късо. Не му хареса първоначално и аз се сдухах... ама после си викам къв е тоя който ще решава как да изглеждам..

Ми, преди няколко месеца и аз радикално си промених вида. От години имах мн дълга коса,у някъде малко над кръста. Проблема беше, че е мн гежка и гъста и колкото и перфектно да изглежда, се уморих от постоянните грижи около нея, пък и от главоболията (буквално - от тежестта й ми се провокираше мигрената) Отрязах я късо, със страничен бретон. Майка ми щеше да получи удар, заедно с горката стилистка - трепереха й ръцете, докато държеше ножицата. Но аз обожавах новата си прическа, нито веднъж не съжалих, че я отрязах. Знаете ли защо? ПРомяната е нещо страхотно. Не всички я разбират, пък и понякога, когато е драстична, им отнема време да свикнат. Обаче, ако въобще отказват да я приемат, това не говори лошо за теб, а за тях - мамка му, много ограничени хора се извъдиха.

Колкото до приятеля ми(тогавашния), той беше леко стреснат в първия момент, когато ме видя. Обаче знаете ли какво направи? Усмихна се широко, прокара пръсти през косата ми и ми каза "Мила....красива си и обожавам новия ти вид!" Знам, че за последното не беше съвсем искрен, защото си пада по дългите коси, НО ме подкрепи и именно това беше важното.

Може пък твоето момче просто да не може да свикне с промяната. За повечето е трудно. Наистина, дай му време. Току виж се оказал и той едно мило бижу.

07-02-2007, 20:58
Точно! И моята беше страхотна дълга коса, обаче мн ме болеше главата от нея.. пък и имах нужда от промяната... Тя наистина е много хубаво нещо, мен ме накара да се чувствам по-добре... мислих че ще ме е яд ама всъщност тя като ми отряза първия огромен кичур и усетих как ме залива щастие че се отървавам от тази коса... че даже после се сдобих с пари от нея :-D :-D :-D

07-03-2007, 11:27
Точно! И моята беше страхотна дълга коса, обаче мн ме болеше главата от нея.. пък и имах нужда от промяната... Тя наистина е много хубаво нещо, мен ме накара да се чувствам по-добре... мислих че ще ме е яд ама всъщност тя като ми отряза първия огромен кичур и усетих как ме залива щастие че се отървавам от тази коса... че даже после се сдобих с пари от нея :-D :-D :-D

Uauu =D> =D> =D>
ako imah takava kosa NIKOGA ne bih q otrqzala,az se 4udq kak da q sgastq i udalja,dano edin den da me boli glavata ot kosa xaxaxxa
6te bada bezkraino 6tastliva :smt007