PDA

View Full Version : Ave mn sym zle..



pfff
07-01-2007, 21:09
ama se pak da pitam... pravih predi 4 dena sex, s prezervativ.. ama neznam imah 4uvstvoto 4e se s spukal... a uj ne be6e.. ta kakto i da e... sq sled 1-2 dena trqa da mi doide, use6tam bolki v koremnata oblast, koremyt mie podut.. imam simptomite.. ama mi e adski napregnato.. nz.. ne moje da sym bremenna ili ne6to takova..?
P.S. bez zlobni komentari molq...! Koito ima,da si gi zapazi za sebe si..

Amigo0o
07-01-2007, 21:16
Направи си тест за по сигурно. 8)

A_JoLiE
07-01-2007, 21:29
хуу,злобния коментар ще го преглътна ТОЗИ път и ще ти кажа нещо полезно-направи си тест,ние тука не можем да ти помогнем с нищо повече!И как така-спукал се пък уж не бил?!

:smt023

mails_
07-01-2007, 21:33
Найстина направи си тест ... не е толкова скап ....

07-01-2007, 21:35
Е, какво има да прави тест, тя ако всеки път си прави тест, ще докара родиелите си до банкрут.
Спокойно, щом не се е скъсал, не си бременна. :wink:

mails_
07-01-2007, 21:38
Абе един тест струва около 3-4 лева ае стига глупости .... кат има притеснения нека си го направи ... ще е успокоение за нея .... ако не го направи може да си се притеснява още 10 дена ... щяла да разори родители си ... а с един аборт по малко ли ше ги разори ?!?!

A_JoLiE
07-01-2007, 21:39
Абе един тест струва около 3-4 лева ае стига глупости .... кат има притеснения нека си го направи ... ще е успокоение за нея .... ако не го направи може да си се притеснява още 10 дена ... щяла да разори родители си ... а с един аборт по малко ли ше ги разори ?!?!

Prav/a si mails_. Edin abort struva kolkoto 500 testa, ako ne i pove4e.

mails_
07-01-2007, 21:42
Един Аборт варира от 80 до 100-120 лева зависи каде си го прави ... а който иска да смята колко теста са това има си елка на компютара нека си го сметне (елакта се намира в меню старт - свички програми (oll programs) - Принадлежности и там има калколатор )

шадоуче ънлогната
07-01-2007, 21:46
Абортът струва 100-тина лв.

Добре, за какво да прави тестове. Не се е скъсал презервативът. За A_JoLiE знам, че не е правила секс, вероятно и ти не си, mails_, след като не можеш да прецениш, че почне ли се с тази паника, няма да има спирка никога. Вместо да й обясните, че пир положение, че не се е скъсал, няма опасност, вие и пълните главата с глупости. Не знаете какво са тези 10 минути, в които се чака резултатът. В предишния си пост просто ей така казах това за парите, естествено, че не е в това проблемът. Проблемът е психически.

А и е правила секс преди 4 дена!, за да отчете правилно трябва да са минали 7 дена според листовките, но според гинеколозите 10 дена /при 7 може да има грешка/, а то след още 6 дена ще й е дошла менструацията! На всичкото отгоре има и ПМС!

A_JoLiE
07-01-2007, 21:49
Абортът струва 100-тина лв.

Добре, за какво да прави тестове. Не се е скъсал презервативът. За A_JoLiE знам, че не е правила секс, вероятно и ти не си, mails_, след като не можеш да прецениш, че почне ли се с тази паника, няма да има спирка никога. Вместо да й обясните, че пир положение, че не се е скъсал, няма опасност, вие и пълните главата с глупости. Не знаете какво са тези 10 минути, в които се чака резултатът. В предишния си пост просто ей така казах това за парите, естествено, че не е в това проблемът. Проблемът е психически.

А и е правила секс преди 4 дена!, за да отчете правилно трябва да са минали 7 дена според листовките, но според гинеколозите 10 дена /при 7 може да има грешка/, а то след още 6 дена ще й е дошла менструацията! На всичкото отгоре има и ПМС!

Dobre de ne e nujno da napada6 hoorata ... Eee ... da ne sme takiva eksperti kato tebe v ebaneto ??? :smt013

mails_
07-01-2007, 21:51
1. Секс сам правил
2. През кура ми е кво е през тези 10 мин. не сам си правил тест чесно казано и нямам намерение ... (момче сам)
3. Тя не е уточнила как така сякаш се е скасал а в същия момент не е ....
4. Паника нека си има ... но тя ще продалжи ако не го направи (пак казвам тя не е уточнила как така сякаш се е скасал а не е )

shadow4e
07-01-2007, 21:55
Написала е, че не се е скъсал, но после е решила, че можело да се е скъсал, което означава, че не е, просто в момента е уплашена и паниката я е увладяла и тест не може да си прави поне още 6 дена. Така че нямаше какво да я плашите, про положеине, че в това време нищо не може да направи.

Това, че си момче, не прачи. Приятелят ми беше с мен и двата пъти. И да пожелавам ти, да не го изпиташ :wink:

pfff
07-02-2007, 08:15
emi mersi mnogo za otgovorite.. nadqvam se vsi4ko da e ok, makar 4e dnes o6te ne mi e do6lo :smt009

optical_illusion
07-02-2007, 08:20
миличка на това се казва параноя :-D ,разбирам те де,ама все пак направи си един тест и да ти е спокойно:)

JustGotPaid
07-02-2007, 08:46
Nedei se pritesnqva tolkoz, 4e ot pritesnenie moje i da ne ti doide na vreme.