PDA

View Full Version : 4алга-има ли за тебе,има и за мене



ххх
07-01-2007, 21:43
на кой е тази песен???моля ви,кажете ми и заглавието и.Благодаря предварително

eclipseee
07-01-2007, 22:33
Десислава-Горещи Страсти?

mid_get
07-04-2007, 12:43
:arrow: http://www.data.bg/f.php?fid=9643044
Ето...ама как можете да слушате такива песни, бе? :smt005 :smt017

Enigma69
12-26-2008, 12:22
Как се казва тази песен за която пита ??? :( :?

Kicata
12-26-2008, 13:52
Как се казва тази песен за която пита ??? :( :?

Десислава-Горещи Страсти

sladka__droga
12-27-2008, 15:34
Бях я забравила тази песничка .. страхотна е !! :grin:

alwaysnforever
12-27-2008, 21:22
:arrow: http://www.data.bg/f.php?fid=9643044
Ето...ама как можете да слушате такива песни, бе? :smt005 :smt017 всеки с предпочитанията си бе,макар че чалгата не струва (лично мнение) :neutral: #-o #-o :D :D

vikito1994
12-28-2008, 09:03
еее мн ясну ;)

TERIKATA
02-04-2009, 10:01
:arrow: http://www.data.bg/f.php?fid=9643044
Ето...ама как можете да слушате такива песни, бе? :smt005 :smt017
ИМАШ НЕЩО ПРОТИВ ДА ГИ СЛУШАМЕ, ТАКА ЛИ, МА ! ? ! К'ЪФ ТОЧНО ТИ Е ПРОБЛЕМА НА ТЕБЕ, ЧЕ ОТ НАПИСАНОТО НЕ СЕ РАЗБИРА МНОГО-МНОГО ! ? !

ПРЕСТАНЕТЕ ВЕДНЪЖ ЗАВИНАГИ ДА РАЗВАЛЯТЕ КЕФА НА ХОРАТА, БАСИ ! ! ! Вие кат' УЖ ''НЕ слушате ЧАЛГА'', ЧИЙ, ПО ДЯВОЛИТЕ, го дирите в тая тема не ми е ясно ! ? ! А ти @mid_get, следващия път само ще дадеш LINK към песента и ще си траеш. Все пак т'Фа НЕ Е раздел за дискусии, а САМО И ЕДИНСТВЕНО за рикуести. 'шот', ако ти не се беше обадил и другите нямаше да го направят. Един се обади, и айдЕЕЕЕ, и другите ЗАБЛУДЕНИ ОВЧИЦИ ДА НЕ ОСТАНАТ НАЗАД ОТ СТАДОТО ! ! ! :razz: Май нещо не сте в час 'сичките до един. Или по-скоро юни. Абе, през цялата година. Аз на ваше място, ако не слушах ЧАЛГА (както беше преди 4 години) ИЗОБЩО нямаше да отворя тая тема, а камо ли пък да пиша в нея. АМАН ОТ ПРИКРИТИ ЧАЛГАДЖИЙ В ТАЯ ДЪРЖАВА ! ! ! :-x Но т'Фа, че вас ви е СРАМ от НЕОСПОРИМИЯТ ФАКТ, че слушате ЧАЛГА, не означава, че трябва да карате и другите да се чувстват виновни, за т'Фа, че слушат т'Фа, което им харесва. 100% съм УБЕДЕН, че всички вие, които сте оплюли ЧАЛГАТА в тая тема, тайничко си слушате въпросната песен и се размазвате кат' луди на нея. Но що ви е срам, бе, хора? Т'Фа е един омагьосан порочен кръг. Аре, кой пръв ще хвърли камъка (ще си признае, че слуша ЧАЛГА)? Един да го направи, и останалите да го последват, и няма да има вече такива смешни и жалки коментарчета и подхвърляния. Ей, хора, не мога да разбера к'Фо толко ви интересува тая ЧАЛГА, бе...Ейййй, голЕмата работа, 'начи...Аз слушам 'сякФа музика и ИЗОБЩО НЕ МЕ ЕБЕ, ЧАЛГА ли е, малга ли е, к'Фа е...Музиката се дели на хубава и лоша, а не на стилове...Няма лоши стилове...АМА, к'Фо ли ИЗОБЩО ви обяснявам, едва ли ще разберете и думичка от т'Фа, което съм написал, най-много да ме напсува нЕкой (вие само т'фа знаете). НЕма смисъл да се занимавам с ОТРЕПКИТЕ И ПРИМАТИТЕ, които само ще ме напсуват, без да са разбрали изобщо за к'Фо стаа въпрос и къде се намират те. Който разбрал - разбрал, който - не, да се спасява по единично...Айде, махайте ми се от главата вече, че ми писнахте на...сещате се кое...Ай... :-x

П.П. №1 - Снощи бяхме с компанията на ресторант, пуснаха я тая песен, и си викам: ''Яяяя, к'Фа хубава песен, как така до са не съм си я свалил ! ? !'' И днеска пиша в ''google'' част от текста, който съм запомнил, и като резултат ми излизат оплювания на песента, и песни ''като нея''. ИМЕННО И Т'ФА БЕШЕ ПРИЧИНАТА ЗА ЦЯЛОТО Т'ФА МОЕ СЛОВОИЗЛИЯНИЕ ! ! ! Е, поставете се на мое място и СИ ПРИЗНАЙТЕ С РЪКА НА СЪРЦЕТО - ако т'Фа се отнасяше за любимата ви песен/певица/стил музика, щеше ли да ви стане приятно ! ? ! Вместо да си я намеря, да си я пусна, и да ми стане кеф на душичката, АЗ СЪМ ДЛЪЖЕН ДА ЧЕТА НЕГАТИВНИ коментари относно ПЕСЕНТА, ЧАЛГАТА и т.н...А после ние сме ви натрапвали музиката ''СИ'' ! ? ! А не сте ли ИМЕННО ВИЕ тези, които си натрапват коментарите навсякъде ! ? ! Има ли изобщо място в целия български 'нет, където да мо'а да си свалА някоя ЧАЛГА ПЕСЕН, без да чета ПРОСТОТИЙ И ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ ! ? ! А ! ? ! ИМА ЛИ ! ? ! ПИТАМ ! ? ! НЯМА ! ! ! Сами си отговорете на въпроса що е така. Аз вече ви го казах. И, ако сте ми достатъчно умнички (в което най-дълбоко се съмнявам, макар, че АБСОЛЮТНО ВИНАГИ има светлина в тунела, НО ТОЧНО ПРИ ВАС ЕДВА ЛИ...), ще се сетите с кои изречения съм ви го казал.

П.П. №2 - И накрая, кат' за финал, но в случая най-малко по-важност от целия ми ''роман'' - преди да ме НАКЪЛВЕТЕ за правописа, то нека да ви СВЕТНА, че не пиша НЕГРАМОТНО, а на ЖАРГОН ! ! ! :-P А на жаргон е мноо по-трудно да се пише, със 'сичките тия апострофи и т.н... :P