PDA

View Full Version : Мн сам оаркан



TuZaRaа
07-01-2007, 23:08
Здр на всички.Едно момиче мн ме мачи.Бяхме мн добри фр , по цял ден си пишехме , но ето че се влиубих в нея.Казах и и тя ми каза че при нас границата м/у приятелството и лиубовта е мн танка и после почна да тварди че е страх да трагне с нем да не я намразя след като скасаме и др глупости.Тварди , че не ме хар и , че преди ме е харесвала , но ми праща (хуг) и ми намеква аз сега нз кво да правя мисля да почна от начало вие кво ще кажете ](*,) ](*,) ](*,) :? *Пиша като гост защото сам си забравил паролата

TuZAra
07-01-2007, 23:09
а ето ме

TuZAra
07-01-2007, 23:23
Аре пишете.Нуждая се от помощ

Need_A_Girl
07-01-2007, 23:40
Ми...според мене тия (хуг) и целувките ти ги праща, щото знае, че имаш чувства към нея и не иска да те наранява. Да ти кажа честно за мене работата няма да стане :| Но ако все пак държиш да направиш вс възможно и наистина мн я обичаш - заслужава си да и направиш някаква роматнична изненада и да й обясниш за чувствата си, ама на ЖИВООО и да й дадеш право на избор! Тва е братле! Ти си решаваш дали да опиташ, но аз бих се пробвал ;)

hip Hop Mace
07-01-2007, 23:45
(хуг) ми го пращат приятели и определено за мен не значи нещо повече от приятелска прегръда, за това не го приемай като намек,за да те посъветвам трябва да познавам мацката но мисля че ако те харесва ще ти го каже при положение че знае за твойте чувства,щеше да ти прави намеци ако не знаеше че имаш нещо към нея,но пък може да е от по срамежливите и да чака да и го измъкнеш от устата,в такъш случей не знам какво да те посъветвам,щото ще е много кофти ако пак те отреже....нз,съжелявам че не мога да ти помогна но си в мнооого лоша ситуация...наистина... :-k

TuZAra
07-01-2007, 23:47
Тая вечер ми намекна да прави някви пози и аз и казах че исками се да пробвам ... но не сам казал с нея и тя ми вика еми ти ще ме разчекнеш и само за секс ми говори тая вечер направо нз

hip Hop Mace
07-01-2007, 23:52
Според мен се надува че я харесваш....нз дали ще ме разбереш но тва че имаш чувства пъм нея я кара да се чувства желана и като ти говори за секс те кара да я пожелаеш още по силно...по принцип момичетата сме така,и аз съм ги прайла тия номера преди 2-3 години 8-[

TuZAra
07-01-2007, 23:53
Извиняваи познавам я мн дбре и не е такава

hip Hop Mace
07-02-2007, 00:00
Извиняваи познавам я мн дбре и не е такава

Е радвам се че не е такава,в такъф случай нз кво да ти кажа , може отново да поговориш с нея,да я питаш дали решението и чувствата и не са се променили, а може и както каза някой по - горе да я изненадаш с нещо романтично - тва е много добра идея :wink:

TuZAra
07-02-2007, 00:04
Аз си мислих да я оставя 1-2 седмици и после да почна от 0 демек да я забивам и такива глупости

07-02-2007, 00:26
границата м/у приятелството и лиубовта е мн танка
Абре, не знам кък е тая граница, ама границата между неграмотността и обикновената невръстения е също "мн танка". Научи се да пишеш, говедо, ,кат та гледам къв си ахмак, нищо чудно, че не ти е вързала у нета, с хъг, кис, уй,муй и тем подобни...

TuZAra
07-02-2007, 07:47
...не знам кък е тая граница... е аз ли сам неграмотния или ти-кьk.Ебиси путката майна WE боклук

Sunarry
07-02-2007, 18:02
Се си мисля че тва последното беше излишно. Ама ти можеш да се опиташ да си поговориш с нея. Ддз, например да я питаш защо се държи така с тебе и направо да я питаш какво иска от тебе, нищо чудно да се уредиш с гадже. :)

Morphia
07-02-2007, 18:04
Не съм много сигурна какво си искал да напишеш... По-неграмотно не можа ли? =/