PDA

View Full Version : abeeee........



fire_magic
07-02-2007, 07:22
zasto pishete typi temi,prosto potyrsete v i-net,tyrsa4kite naprimer v google.... :roll: :roll:
no taq tema e po typa i ot vashite. :-D

krisi_pisi
07-02-2007, 07:29
Ako pravim taka to togava nqma da ima polza ot forumite :-D

sasha_90
07-02-2007, 07:31
zasto pishete typi temi,prosto potyrsete v i-net,tyrsa4kite naprimer v google.... :roll: :roll:
no taq tema e po typa i ot vashite. :-D
Тази тема също е излишна. :-D Не можеш да заповядваш на другите какво да правят.

L0v3_suX
07-02-2007, 07:31
:smt017 bray bace..mn si lo6 :-D :smt023 4ak se upla6ix.. ae nedei pove4e taka 4e 6a se uvreda ne6ty [-X

Seducti0n
07-02-2007, 07:38
Към автора-како казаха преди мен,темата наистина е излишна и безмислена.Това е форум и всеки има право да зададе въпросите си,да получи информация.Понякога,тя не може да бъде открита чрез търсачка,каквото е твоето предложение.Друг е въпросът,че се пускат много глупави теми или такива с почти еднакво съдържание,но нали и за това си има модове.Айде не им се дразни толкова на хората,защото утре ти можеш да си в нужда и да потърсиш помощ,може би не в този форум,може би другаде,тогава се замисли за днешната си тема и за казаното от теб в нея.Айде със здраве. :wink:

nellllly
07-02-2007, 07:48
във всеки оделен случай, подобен на друг си има нещо уникално, нещо различно, всеки се интересува конкретно за себе си, а не за това какво са препоръчали на 3-то лице, което се явява 1-во, а той минава в 3-то, предвид хронологията на събитията, ама както и да е. та така, нека питат, и без това темите се заключват и се трият, пък и защо да не се напише нещо различно или някакво допълнение по новата тема, която пък е сходна на старата. какво толкова лошо има?!

A_JoLiE
07-02-2007, 08:11
във всеки оделен случай, подобен на друг си има нещо уникално, нещо различно, всеки се интересува конкретно за себе си, а не за това какво са препоръчали на 3-то лице, което се явява 1-во, а той минава в 3-то, предвид хронологията на събитията, ама както и да е. та така, нека питат, и без това темите се заключват и се трият, пък и защо да не се напише нещо различно или някакво допълнение по новата тема, която пък е сходна на старата. какво толкова лошо има?!

Ami da .... kolko temi ima da si napravq li tatoo ili piersing. Vseki pita za sebe si. Ne mislq 4e kato dadat savet na Ivanka ili Parvanka tva 6te ti pomogne. Po skoro 6te ti pomogne ako ti kajat "Napravi si, za6toto taka i taka" ili "Nedei, opasno e blq-blq" Razbira6 li? Vseki se interesuva konkretno za sebe si a ne za drugiq. Aide ReSpEcT!

nellllly
07-02-2007, 08:16
оо напротив, едната вече си е направила, ама и се е възпалило и казва на другата да не си прави в темата с другото запитване... едната иска на пъпа, другата на езика, 3-тата на веждата. винаги имам какво ново да се изкаже по темата.
да не говорим, че понякога си търся сходна тема, с проблем като моя и се оказва - проблем с една и съща тематика, но разлика в птоблема, и цъкам аз да питам в същата тема за моето си нещо, обаче темата е заключена. и виш сега работа - пускам си аз моята тема препращат ме към тази, което съм видяла и не ми върши работа и заключват и моята.. Nice

A_JoLiE
07-02-2007, 08:32
оо напротив, едната вече си е направила, ама и се е възпалило и казва на другата да не си прави в темата с другото запитване... едната иска на пъпа, другата на езика, 3-тата на веждата. винаги имам какво ново да се изкаже по темата.
да не говорим, че понякога си търся сходна тема, с проблем като моя и се оказва - проблем с една и съща тематика, но разлика в птоблема, и цъкам аз да питам в същата тема за моето си нещо, обаче темата е заключена. и виш сега работа - пускам си аз моята тема препращат ме към тази, което съм видяла и не ми върши работа и заключват и моята.. Nice

Ami taka e. Vednaj puskam nekfa tema, te mi davat link za dr sas sa6tata tematika, koqto e zakliu4ena i nakraq gledam A! moqta su6to e zakliu4na. :?

alkobalko
07-02-2007, 10:12
т. 11 от Правилника!