PDA

View Full Version : Moderated: Отслабнах с 12кг, но все още ми се струва, че...



nqma ime
07-02-2007, 07:51
zdr
ima ne6to koeto ve4e mai se e prevurnalo v bolest
predi bqh pulna , zakruglena i otslabnah s 12 kg
vseki mik kazva 4e sum stanala super i 4e taka sum mn dobre
no na mene mi se struva 4e sum vse o6te pulna
gledam se v ogledaloto i vse vijdam kude ima nedostatuci i ne moga da se vuzpriema ve4e kato normalna
v momenta sum 170 i teja okolo 60 kg i produljavam da se li6avam otpove4eto raboti
no vuprosa e 4e tova mn me drazni nz za6to
vinagi kogato izqm nakakva vafla i se poqvqva mn stranno 4uvstvo i se 4uvstvam napulnqla i zapo4vam da se kritikuvam kak sum mogla da q izqm pri polojenie 4e imam da smukvam o6te
maika me preduprejdava da prestavam s tezi misli 4e skoro 6te stane mn lo6o i az ve4e nz ....


p.s.
ako znaete kak se premahvat brichove i kak se stqga korem davaite suveti

blagodarq predvaritelno...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Маргарет
07-02-2007, 08:06
Нормата , по която аз се ръководя е : височината минус 110 дава теглото. Според мен си я постигнала, а ако искаш да оправиш тези останали недостатъци, направи го със спорт. Това е най-доброто решение. :)

A_JoLiE
07-02-2007, 08:20
Mi ne se presilvai ... samo tva 6te ti kaja.

nqma ime
07-02-2007, 08:39
v kuf smisul da ne se presilvam?? :smt012

A_JoLiE
07-02-2007, 08:42
Ami mislq 4e 60 kg sa dobre za viso4inaata ti. Ne biva da se obsebva6 ot tva dali si mn pulna ... http://www.teenproblem.net/s/1313.html

little_sweet_nade
07-02-2007, 12:55
според калкулатор за идеално тегло твоето е супер :D :D :D
корем се стяга с коремни преси :-k :-k :-k

rosencetooo
07-09-2007, 13:01
s kakva dieta gi svali tezi 12kg i za kolko vreme :)

moon_flower
07-09-2007, 13:06
Аз съм 174 и съм 55 кг,добре съм,но има какво да се желае винаги.Мисля,че си постигнала голям ефект!Сега просто се храни нормалн,без бял хляб и сладко и всичко ще е наред.Калкулатори и глупости няма да ти помогнат,защото теглото винаги е различно за всеки.

IceCold{Frozen`Heart}
07-09-2007, 13:35
s kakva dieta gi svali tezi 12kg i za kolko vreme :) da i na az iskam da zn. pi6i :)

KaTinCeTy
07-09-2007, 13:49
Hm....az sam visoka kolkoto teb 170 i sam 53 kg. i pak mislq, 4e trqbva da otslabna. No ti si svalila dosta kilogrami taka, 4e po-dobre ne se vmania4avai v tova da si slaba, za6toto moje da se prevurne vuv fix ideq i kolkoto, i slaba da stava6 pak da ne se haresva6, i da razvie6 anoreksiq. Ne se samoobviniavai ako hapne6 nqkoq vafla ili ne6to kalori4no, sportuvai, i pravi oprajneniq za stqgane. :wink:

[Lucifer]
07-09-2007, 13:52
spoko ne se pritesnqvai kritikuta kum tebe e gradivna ... ne 4e sum protiv faflite ama te i bez tva ne sa nito polezni nito 6te te napravqt po slaba taka 4e prosto ne gi qj..... i naistina ne ti trqbva....

rosencetooo
07-09-2007, 14:02
pls napi6i dietata 4e mi stana int :)))))

alkobalko
07-09-2007, 14:41
Най-добре тренирай, но спри диетата, за да не се разболееш.

teen4e
07-11-2007, 08:38
Нормата , по която аз се ръководя е : височината минус 110 дава теглото. Според мен си я постигнала, а ако искаш да оправиш тези останали недостатъци, направи го със спорт. Това е най-доброто решение. :)

и аз така :-)

banancho
08-02-2007, 10:00
ако продължиш да се лишаваш така (от сладкото да се лишаваш не е зле :wink: ) но ако почнеш от ежедневните неща месо прясно мляко кисело и т.н.т (като пример ги давам..) ще стане лошо нз как се казваше тази болест но в кръвта ти започва да липсва желязо и става лошо [-X [-X

NLAi
08-02-2007, 15:04
[quote="nqma ime"]zdr
ima ne6to koeto ve4e mai se e prevurnalo v bolest
predi bqh pulna , zakruglena i otslabnah s 12 kg
vseki mik kazva 4e sum stanala super i 4e taka sum mn dobre
no na mene mi se struva 4e sum vse o6te pulna
gledam se v ogledaloto i vse vijdam kude ima nedostatuci i ne moga da se vuzpriema ve4e kato normalna
v momenta sum 170 i teja okolo 60 kg i produljavam da se li6avam otpove4eto raboti
no vuprosa e 4e tova mn me drazni nz za6to
vinagi kogato izqm nakakva vafla i se poqvqva mn stranno 4uvstvo i se 4uvstvam napulnqla i zapo4vam da se kritikuvam kak sum mogla da q izqm pri polojenie 4e imam da smukvam o6te
maika me preduprejdava da prestavam s tezi misli 4e skoro 6te stane mn lo6o i az ve4e nz ....


p.s.
ako znaete kak se premahvat brichove i kak se stqga korem davaite suveti

blagodarq predvaritelno...
PROSTO SPORTUVAII i molq te kaji kak gi svali tezi kilogrami molq te

<YoUr_AnGeL>
08-02-2007, 17:07
hey,samo nedei da se vmania4ava6 v svalqneto na kilogrami,nali ne iska6 da se prevurne6 v nqkoq ot onezi psihi4no bolni?(anoreksiq/bulimiq),sega mislq 4e si dobre,moje6 da potrenira6 malko,no vs s mqrkata si :)

koalka
08-02-2007, 19:28
На 1.75 и 53 кг. искате да отслабнете...Вие сте си направо слаби.Мания, мания.

GertrudiSsss
08-16-2007, 20:40
bolestta za koqto govori banancho mislq che e anemiq...samo che az si mislq za edna dr bolest... :cry: spored men prosto tr da pochnesh nqkvi uprajneniq i spri da se ogranichavash tolkova...se pak si e choveshtinka chovek da si hapne edna fafla ... vajnoto e da ne se vmaniachavash ..i ako mojesh naistina kaji kak si gi svalila tezi 12 kila shtoto az s udovolstvie bih se razdelila s edni 5 :P

Just_say_no
08-17-2007, 11:34
Мда и аз имам подобен проблем. Подложих се на диетка (от скоро) защото искам да разкарам едни досадни 5 кила ](*,) . По цял ден не ям почти нищо и да ви кажа вече не чувствам глад. Обаче когато си хапна някое шоколадче или нещо ми става криво и си набивам филмите, че пак сам надебеляла.

П.с. Теглото ми е 55
Височината 165

monityY
08-17-2007, 11:52
zdr
ima ne6to koeto ve4e mai se e prevurnalo v bolest
predi bqh pulna , zakruglena i otslabnah s 12 kg
vseki mik kazva 4e sum stanala super i 4e taka sum mn dobre
no na mene mi se struva 4e sum vse o6te pulna
gledam se v ogledaloto i vse vijdam kude ima nedostatuci i ne moga da se vuzpriema ve4e kato normalna
v momenta sum 170 i teja okolo 60 kg i produljavam da se li6avam otpove4eto raboti
no vuprosa e 4e tova mn me drazni nz za6to
vinagi kogato izqm nakakva vafla i se poqvqva mn stranno 4uvstvo i se 4uvstvam napulnqla i zapo4vam da se kritikuvam kak sum mogla da q izqm pri polojenie 4e imam da smukvam o6te
maika me preduprejdava da prestavam s tezi misli 4e skoro 6te stane mn lo6o i az ve4e nz


p.s.
ako znaete kak se premahvat brichove i kak se stqga korem davaite suveti

blagodarq predvaritelno...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

btw iam 4uvstvoto 4e taq tema sum q pisala az :shock: :shock: :shock: az svalih 13-14kg i naistina kato tebe se 4uvstvam debela i kato hapna ne6to deto ne trea se 4uvstvam su6tiq sloon kato predi xax... i dietata mi stana adski trudna na psoledak se sum gladna a iskam da svalq o6te 3-4 kg ;( razbiram te macka.. a i btw skype ima6 li? O:)

vanesenceto
08-17-2007, 12:51
zdr
ima ne6to koeto ve4e mai se e prevurnalo v bolest
predi bqh pulna , zakruglena i otslabnah s 12 kg
vseki mik kazva 4e sum stanala super i 4e taka sum mn dobre
no na mene mi se struva 4e sum vse o6te pulna
gledam se v ogledaloto i vse vijdam kude ima nedostatuci i ne moga da se vuzpriema ve4e kato normalna
v momenta sum 170 i teja okolo 60 kg i produljavam da se li6avam otpove4eto raboti
no vuprosa e 4e tova mn me drazni nz za6to
vinagi kogato izqm nakakva vafla i se poqvqva mn stranno 4uvstvo i se 4uvstvam napulnqla i zapo4vam da se kritikuvam kak sum mogla da q izqm pri polojenie 4e imam da smukvam o6te
maika me preduprejdava da prestavam s tezi misli 4e skoro 6te stane mn lo6o i az ve4e nz


p.s.
ako znaete kak se premahvat brichove i kak se stqga korem davaite suveti

blagodarq predvaritelno...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

btw iam 4uvstvoto 4e taq tema sum q pisala az :shock: :shock: :shock: az svalih 13-14kg i naistina kato tebe se 4uvstvam debela i kato hapna ne6to deto ne trea se 4uvstvam su6tiq sloon kato predi xax... i dietata mi stana adski trudna na psoledak se sum gladna a iskam da svalq o6te 3-4 kg ;( razbiram te macka.. a i btw skype ima6 li? O:)



offf a be are togava pone edna ot dvete da kaje kak gi e svalila tiq kg-mi i za kolko vreme!!!MOLQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ ! 6te sum vi blagodarna!!!

CuRly_Doll
08-17-2007, 14:03
da e i az iskam da znam...ne6ty sa zainteresovah :lol:

GaNGsTa`Gi®l
08-17-2007, 18:24
Ее не разбрахте ли...неядели сладко,хляб и други мазни боклуци и отслабнали..по-точно няа да го обеснат искат съвет,а не дават кво да говорим поече.. [-(

Forest_girl
08-18-2007, 12:40
Според мен трябва или сама да спреш с тези диети, или да потърсиш помощ, защото http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=121806

Nicole_Richie
08-19-2007, 00:12
ooo skapa...vnimavai s otslabvaneto i s tezi "nedostataci" za da ne stane nqkoi po-golqm problem...po dobre idi na fitness i tam shte razberesh kak da se otarvesh ot tezi edva zabelejimi `nedostataci`...a i oshte neshto... vse pak qvno takava ti e konstrukciqta...

monityY
08-19-2007, 07:28
аз ги свалих като отидох на ендокринолог и ми даде една книга по която отслабнах сри мн ма тая книга я няма в книжарниците и не можете да я намерите от никаде... #-o така4е освен да ви дам една диета която малко прили4а на моята друго не мога да направя ;) за да ви помогна.. само не забравяйте 4е треа яко спорт :) http://www.tialoto.bg/article.php?cat=17&id=4652 заповядайте.. но нз какъв 6те е ефекта от нея.. не е съ6тата като мойта както казах само прили4а... но трябва да се спазва като хората..бтв в тая диета както и в моята пи6е 4е треа се яде по 50гр хляб но аз по4нах да ям по 20 .. вие както си прецените :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-19-2007, 07:43
темата е стара ...