PDA

View Full Version : какво ви става момчета?



optical_illusion
07-02-2007, 08:56
не мога да разбера какво им става на повечето момчета,защо са толкова повърхностни???дали е от възрастта или просто е вярно твърдението че съзряват много по-бавно от момичетата.....отнасяте се с момичетата като с предмети,гледате на тях като на сексуални мишени и с това се изчерпвате.нямате ли нужда от малко обич,нежност,ласки...?само секса ли ви доставя удоволствие?ако е така направо сте жални!!! [-( ние ли сме изперкалите че ни интересува и платоничната любов или просто момчетата късно съзряват за такива чувства? :smt017

не визирам всички момчета :smt007

shadow4e
07-02-2007, 09:00
Не знам, ама моят не е такъв :-D

Никой не те кара да ходиш с някой такъв или ще кажеш, че няма нито едно свестно момче?

Nadelina
07-02-2007, 09:00
Sega shte razdelq momchetata na 3 golemi grupi..
1.Takiva det naistina gi interesyva samo sexa.. i se chudqt kak samo da bodnat nqkoe mace..
2.Takiva det im podryjavat.. i si mislqt che tova e pohvalno..
3.Takiva koito naistina znaqt kakvo iskat.. i sexa za tqh e neobhodimost.. a ne cel..

P.S. Vlubenite izlizat ot vsqkakvi grupi.. :D

optical_illusion
07-02-2007, 09:02
ми свестни момчета има,както казах не визирам всички но се разочаровах от това какви неща чета тук а и на живо съм виждала такива индивиди
какво означава:тя е на 14 и няма страст?
мамка му това са още деца.....

Amigo0o
07-02-2007, 09:05
хахаха вие пък щот не искате секс аре ве.....кат не искате секс станете монахини никои няма да ви закача стига си търсихте оправдание в нас!

CraZy_K1LlErR
07-02-2007, 09:10
Ае се ние сме ви виновни нали от 100 момичета има сигурно 5 свестни сичко друго курволяк нема кво да ми се праите на невинни :twisted: :-D негледайте, че все ние сме ви виновни в някой случай вие сте си виновни я стига стоя номер момчетата мислат само за секс е кво да не вие да не мислите а аее къш :mrgreen: \:D/

shadow4e
07-02-2007, 09:16
CraZy_K1LlErR, не е така и при момичета и при момчетата има тъпи хора, но има и много свестни.

А относно това, че искали само секс момчетата, това според мен не е така, ако имаш какво да му дадеш и за какво да те цени, може да не те обикне, но ще те уважава. И момчетата имат нужда от нежност.

CraZy_K1LlErR
07-02-2007, 09:27
и с тва че искат само секс до една степен е вярно ама само при тези които ги друса побертета ама яко

krisi_pisi
07-02-2007, 09:29
Ами има момчета който искат нежност ,секс и обич..Има едни грубияни който си мислят само за секс (манияци) , а също така има момчета който се правят на тези "манияци" и ги е страх да си покажат чувствата, защото мислят ,че по някакъв начин е срамно да обичаш и по този начин се излагаш.Каквото и да правим неможем да ги променим и толкова ...но това не се отнася само за момчетата ,а и за момичетата момичета който искат само секс ,секс и пак секс ,момичета който ги е страх да се vliubqt в последствие от минали грешки и болка причинена от момчетата и ги имат направо за ПАРЦАЛИ ,а всъшност момчето може да си е много свястно..а има момичета който искат нежност,обич и не ги е страх да си покажат чувствата в което няма нищо лошо,но е лошо ,че вече рядко се срещат

07-02-2007, 09:33
на момче какво може да ми стане бе мацка :lol:

shadow4e
07-02-2007, 09:33
Естествено, че ще искат секс и аз искам секс, това е нормално. В сексът ням нищо лошо. Аз имам много приятелки, които бяха девствени и момчетата им ги чакаха, въпреки че много им се искаше. Ако момичето има с какво да задържи момчето, това е достатъчно. Но момичето трябва да дава и тя нещо, не може да очаква, че само момчето ще се стиска и ще я чака.
Това, което казах, че отнася за свестните момчета. Естесвено, че има и такива примерно с много пари, които им е готино да си плащат на проституки, да обикалят и заведенията и тн.

07-02-2007, 09:38
napalno sam saglasen s shadow4eto :)
az sam mom4e i opredeleno imam nujda i ot nejnost i tn... :mrgreen:

krisi_pisi
07-02-2007, 09:41
Има и богати ,който просто небиха си позволили такъв контакт с прустотутка ...и наистина в секса си няма нищо лошо ама това е жалко да бъдеш с едно момиче само заради факта ,че ще правиш секс с нея.

07-02-2007, 09:43
Има и богати ,който просто небиха си позволили такъв контакт с прустотутка ...и наистина в секса си няма нищо лошо ама това е жалко да бъдеш с едно момиче само заради факта ,че ще правиш секс с нея.
ti v 4as l isi we? kvi prostitki kvi 5 leva c.c.c. [-(

Seducti0n
07-02-2007, 09:44
Интересна темичка и въпреки че не съм моМче,ще си кажа мнението.Според,мен проблемът не е в това,че момчетата късно съзряват,а в тома как възприемат живота и като цяло любовта.Понякога самите те не са наясно какво искат от една връзка само секс без чувсва или едно красивно любовно преживяване.Нормално е ние момичетата да сме по-чувствителни и да държим и на лаские и нежноста от страна на партнъора си.За съжеление,повечето момчета само секс искат и понякога не могат реално да оценят качествата на момичето до себе си.Жалко,но факт.

07-02-2007, 09:45
Има и богати ,който просто небиха си позволили такъв контакт с прустотутка ...и наистина в секса си няма нищо лошо ама това е жалко да бъдеш с едно момиче само заради факта ,че ще правиш секс с нея.
ti v 4as li si we? kvi prostitutki kvi 5 leva c.c.c. [-(

krisi_pisi
07-02-2007, 09:45
Има и богати ,който просто небиха си позволили такъв контакт с прустотутка ...и наистина в секса си няма нищо лошо ама това е жалко да бъдеш с едно момиче само заради факта ,че ще правиш секс с нея.
ti v 4as l isi we? kvi prostitki kvi 5 leva c.c.c. [-(


края на последния пост на shadow4e

07-02-2007, 09:46
Интересна темичка и въпреки че не съм моМче,ще си кажа мнението.Според,мен проблемът не е в това,че момчетата късно съзряват,а в тома как възприемат живота и като цяло любовта.Понякога самите те не са наясно какво искат от една връзка само секс без чувсва или едно красивно любовно преживяване.Нормално е ние момичетата да сме по-чувствителни и да държим и на лаские и нежноста от страна на партнъора си.За съжеление,повечето момчета само секс искат и понякога не могат реално да оценят качествата на момичето до себе си.Жалко,но факт.
dam taka e , vapreki 4e kato sadq po mene i po priqtelite mi mnogo ot mom4etata ne sa taka [-(

shadow4e
07-02-2007, 09:49
Много връзки започват само като секс и момичето е наясно с това, но тази връзка може да премине и в една много красива връзка. В това, което казах, че момчета също имат нужда от нежност и от внимание имах предвид, че примерно се прибира наиситна изморен, няма да го юрнеш да излизате, ами ще му предложиш да му донесеш нещо за хапване и ще му влезнеш в положението.

Amigo0o
07-02-2007, 09:55
Интересна темичка и въпреки че не съм моМче,ще си кажа мнението.Според,мен проблемът не е в това,че момчетата късно съзряват,а в тома как възприемат живота и като цяло любовта.Понякога самите те не са наясно какво искат от една връзка само секс без чувсва или едно красивно любовно преживяване.Нормално е ние момичетата да сме по-чувствителни и да държим и на лаские и нежноста от страна на партнъора си.За съжеление,повечето момчета само секс искат и понякога не могат реално да оценят качествата на момичето до себе си.Жалко,но факт.
Хахахаахах не сме знаели кво искаме точно обратното е вие не знаете какво искате 1 во искате да праите сех после ама тои искаше аз не съм че сме съзряваме по късно какво лошо има в това на някои от вас тва им е проблема че съзреяват твърде рано както повечето 12-13 момичета от форума и като съзреят рано и се мислят за големи после кви стават?и накрая ние сме виновни ние ги караме на сила те не искат....то на вас повече ви се иска ама просто не си признавате,а на нас кат ни се доебе и си казваме... :-({|=

07-02-2007, 10:00
Интересна темичка и въпреки че не съм моМче,ще си кажа мнението.Според,мен проблемът не е в това,че момчетата късно съзряват,а в тома как възприемат живота и като цяло любовта.Понякога самите те не са наясно какво искат от една връзка само секс без чувсва или едно красивно любовно преживяване.Нормално е ние момичетата да сме по-чувствителни и да държим и на лаские и нежноста от страна на партнъора си.За съжеление,повечето момчета само секс искат и понякога не могат реално да оценят качествата на момичето до себе си.Жалко,но факт.
Хахахаахах не сме знаели кво искаме точно обратното е вие не знаете какво искате 1 во искате да праите сех после ама тои искаше аз не съм че сме съзряваме по късно какво лошо има в това на някои от вас тва им е проблема че съзреяват твърде рано както повечето 12-13 момичета от форума и като съзреят рано и се мислят за големи после кви стават?и накрая ние сме виновни ние ги караме на сила те не искат....то на вас повече ви се иска ама просто не си признавате,а на нас кат ни се доебе и си казваме... :-({|=


само така мъжки :twisted:

Seducti0n
07-02-2007, 10:04
Интересна темичка и въпреки че не съм моМче,ще си кажа мнението.Според,мен проблемът не е в това,че момчетата късно съзряват,а в тома как възприемат живота и като цяло любовта.Понякога самите те не са наясно какво искат от една връзка само секс без чувсва или едно красивно любовно преживяване.Нормално е ние момичетата да сме по-чувствителни и да държим и на лаские и нежноста от страна на партнъора си.За съжеление,повечето момчета само секс искат и понякога не могат реално да оценят качествата на момичето до себе си.Жалко,но факт.
Хахахаахах не сме знаели кво искаме точно обратното е вие не знаете какво искате 1 во искате да праите сех после ама тои искаше аз не съм че сме съзряваме по късно какво лошо има в това на някои от вас тва им е проблема че съзреяват твърде рано както повечето 12-13 момичета от форума и като съзреят рано и се мислят за големи после кви стават?и накрая ние сме виновни ние ги караме на сила те не искат....то на вас повече ви се иска ама просто не си признавате,а на нас кат ни се доебе и си казваме... :-({|=такам,явно не си разбрал правилно изказаното от мен мнение.Не говоря за всички момчета,а за част от тях за тези,които са неориентирани и не знаят какво искат от живота.Съзряване,говоря на емоционална,психическа основа,не физически,като с това не искам да обиждам никой.Това,че някой момичета започват да водят ранен полов живот,не означава,че са готови за живота за сексът и т.н.А просто,са се поддали на моментен импулс.Това,ако си зрял и опитен човек,ако виждш нещата в дълбочина,едва ли би го направил.Жалко е че младото поколение,губи своите нравствени норми и въобще започва да възприема сексът,само като физическо удоволствие,а лично за мен той е нещо далеч по-стойностно и интимно от това.Никой не ви обвинява вас,правете каквото искате,стига да сте готови за това.Но когато търсите от едно момиче само секс-по-добре и кажете това,а не я заблуждавайте мили думи и внимание. :wink:

Red Guy
07-02-2007, 10:05
Хей не обиждай всички ни.
Мен секса изобщо не ме интересува.

Amigo0o
07-02-2007, 10:09
Хей не обиждай всички ни.
Мен секса изобщо не ме интересува.
Ам ти от кои индивид си мъжки или женски щот аз азис го определям като маимуно човек. :smt017

Red Guy
07-02-2007, 10:11
Хей не обиждай всички ни.
Мен секса изобщо не ме интересува.
Ам ти от кои индивид си мъжки или женски щот аз азис го определям като маимуно човек. :smt017
По документи съм мъж 8-[ :oops:

jjjjjj6363
07-02-2007, 10:23
za vseki alk si ima putnici i mom4etata nesuzrqvat po bavno ot momi4etata tukmo obratnata no nqma da govorq sega po tozi vapros mom4etata v po malka vuzrast gi nteresuva platoni4eskata lubov otna4altpto i kum 21-22 godini se opravqt a pri jenite e obratnata no kato gledam po forumite rabotite se promenqt i se obrushtat obratnata

korabokroshenec
07-02-2007, 11:12
Sega shte razdelq momchetata na 3 golemi grupi..
1.Takiva det naistina gi interesyva samo sexa.. i se chudqt kak samo da bodnat nqkoe mace..
2.Takiva det im podryjavat.. i si mislqt che tova e pohvalno..
3.Takiva koito naistina znaqt kakvo iskat.. i sexa za tqh e neobhodimost.. a ne cel..

P.S. Vlubenite izlizat ot vsqkakvi grupi.. :D =D>

SmurkamDoZori
07-02-2007, 11:14
ако можем да кажем , че мъжете мислят само за секс , то можем да кажем , че жените мислят само за пари ? .........хх