PDA

View Full Version : Moderated: Появяват ми се ситни пъпчици



playful_baby
07-02-2007, 09:10
Здравейте извинявам се за темата ,която може вече да звучи изтъркано , но напоследък имам проблем!!! От началото на летния сезон по лицето и о деколтето ми излизат ситни пъпчици!!! До сега съм използвала Зинерит , но той ми помага само с големите пъпки, а тези ситните не се повлияват от нищо!!! Нямам си и идея какво може да ми помогне , но в тези горещини се потя все повече и повече и броят на пъпчиците расте!!! Ако някой може да ми помогне ще съм му много много благодарна! Дори да не сте го изпробвали лично кажете ми ако сте чували някой продукт , който мога да използвам! Мерси предварително!!! O:)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

CraZy_K1LlErR
07-02-2007, 09:23
По принцип тия пъпчици се появяват от жегата еми според мен повече къпане и може ако искаш да се намажеш с крем здраве той няма да ти навреди най-много да ти помогне може да нее то4но с него може и с някой друг крем и трябва да избягваш слънцето не въобще да не се появяваш ами в най големите жеги стои на прохладно място ии избягвай да се къпеш на басейн с мръсна вода :mrgreen:
Надявам се да съм помогнал има оше какво да се каже ама ме мързи да пиша повече :mrgreen:

Keira
07-02-2007, 10:38
Ако си със светла кожа може да получаваш и нещо като алергия от слънцето ... една приятелка е така и тя каза, че се махат след като се попече малко :arrow: но не в най-голяма жега!

А иначе може да е просто от горещината и яркото слънце, но не знам какво да ти препоръчам ... CraZy_K1LlErR е казал няколко неща :roll: