PDA

View Full Version : Една изповед



07-02-2007, 09:30
Трябва ми спешен съвет защото вече не издържам.От както се помня Имам 1 приятелка(Дани) с която се разбираХМЕ.Живеем една до друга,заедно бяХМЕ постоянно.Тя е 2 години по-голяма от мен.Вярно,карахме се,но след това пак си бяхме приятелки.Когато станах на 11 или 12 години до нас се нанесе едно семейство,с 1-на дъщеря по-малка от мен с 3 години...,казваше се Н.
Запознах се с Н.Започнах да излизам и с двете но по различно време,и аз глупачката послушах др хора,коита казаха:защо не ги запознаеш?
Казах си какво пък,така ще сме повече и ще е по хубаво.Е да ама не.Не беше хубаво а гадно.В началото 3-те се разбирахме.След това нз какво стана.Бях се ядосала на Н. и не я виках.Докато в същото време те с Дани си излизаха.Мина време и се сдобрихме.Всичко се беше коренно променило....Дани и Н. се бяха доста опознали и имаха доста неща,които аз незнаех.
....
Пораснах уроците в училище ставаха все по трудни и дълги.Дани също имаше мн да учи.Когато Дани имаше много да учи ние с Н. ходехме да я търсим.Но когато аз имам много уроци нямаше такова"посещение"-не идваха изобщо.Постепенно когато излизахме чувствах колко всичко е различно и променено.
Тази година Дани беше 12 клас докато имаше изпити,аз и се обаждах.
А Н. ме викаше да излизаме-защото Дани не можеше да излиза.
Нещата се обърнаха-края на срока тоест от 19до 24 не можеш да излизам защото трябваше усилено да уча за повишаване на оценките.2-те не ме потърсиха нито веднъж.
И аз спрях да ги търся.Защо да ги търся?Няма смисъл не им трябва и е очевидно.
Реших да видя дали ще ме потърсят тази ваканция.
Според вас правилно ли постъпвам?"Отмъкнаха" ми единственото момиче с което можех да споделя нещо....И сега ми е мъчно.
Аз ги запознах а те ме за*баха.....
Сега съм сама с книгите и компютъра си.
И нз какво да правя?Как да си върна приятелката?Това е май невъзможно..................... :cry: :cry: :cry:

Seducti0n
07-02-2007, 10:30
Оле,много завъртяна история,честно.По-добре поговори с Дани и кажи това,че искаш отново да си възвърнете предишните взаимоотношения,доколкото това е възможно.Не се обвинявай,затова,че си ги запознала,едва ли си мислила,че нещата ще се развият,по този начин.Избери едно от двете момичета и така,ох оплетох се и аз вече,рядко ми се случва да не мога да дам съвет.Но помисли за себе си инедей да страдаш и да се самообвиняваш. :wink: И каквво казваш,че си останала сама.Я стига,та живота е пред теб да не би Дани и Н да са единствените хора на този свят,потърси идруги приятелки,ако не можеш да разчиташ на тях......успех и ме извини за объркания коментар по темата ти.

sasha_90
07-02-2007, 13:57
Забрави за тях.

07-04-2007, 18:32
Все едно гледам моята история.Виж,аз ги зарязах и си намерих хиляд по готини френдки с които ми е 100% по забавно.Те са интригантки и ако не си го осъзнала още скоро ще го разбереш. :wink:

07-04-2007, 19:18
Ти си ревла. Я се стегни!

07-04-2007, 19:24
zaebi gi v toq svqt ve4e po4ti nqma istinski priqteli....si4ki samo gledat da te izpolzvat i tva e. Ima dosta po-vajni ne6ta v toq jivot ot tova - naprimer semeistvoto,lubovta i t.n. pone spored men

07-06-2007, 09:34
Благодаря за съветите.Ще ви послушам и ще ги зарежа.Няма да ги търся повече....Ако ме потърсятт ще ги накарам да съжаляват че са се отнесли така с мен.