PDA

View Full Version : StRa6nI IsToRi



black_princess
07-02-2007, 11:06
ako vi se e slu4ilo ne6to ujasqva6to koeto moje da nakara horata da im nastruhnat kosite tuk e mqstoto da go razkajete dori i da ne se e slu4ilo na vas ili dori da ne e istina a samo legenda ili izmislica no e stra6no prosto go napi6ete

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

neverand
07-02-2007, 13:43
Една нощ,беше към 2-3 часа....прибирах се от един купон,който беше на 5 блока разстояния от нас...горе долу...тъмно,тихо,нямаше никой по улиците налир азбирате...и някфо почти съм до блока си...отварям входната врата и тръгвам да се качвам по стълбите(нямаме асансъор) и точно тогава нещо стана...подхлъзнах се и си счупих нокътя...ужасно беше...после трябваше да изчакам 2 седмици да ми се оправи :|

Ice_Queen_
07-02-2007, 14:51
Една нощ,беше към 2-3 часа....прибирах се от един купон,който беше на 5 блока разстояния от нас...горе долу...тъмно,тихо,нямаше никой по улиците налир азбирате...и някфо почти съм до блока си...отварям входната врата и тръгвам да се качвам по стълбите(нямаме асансъор) и точно тогава нещо стана...подхлъзнах се и си счупих нокътя...ужасно беше...после трябваше да изчакам 2 седмици да ми се оправи :|

:smt005 :smt005 :smt005

Backfire
07-02-2007, 15:25
ААхахАхаАХХААХ.. барби он дъ роуд... all of you fuck off please :-D :lol:

black_princess
07-02-2007, 18:24
da tva be6e sme6no ...no za teb sigurno e bilo dosta stra6no i tva mi napomnq kogato se obrinah ot slunceto togava izpadnah v pani4eski ujas..no sa iskam nqkoq naistina stra6na istoriika pls pi6ete ne6to ot koeto da mi nastruhnat kosite

VAMPIR
07-02-2007, 19:58
pri men ima mn stra6ni istorii,za koito nikoi ne mi vqrva,po prostata pri4ina,4e se slu4vat samo na men t.e. bez da ima svideteli
ve4er stoq mn do kasno na komp i vi kazvam postoqnno mi se 4uvat nqkvi glasove
edin pat no6tnata lampa padna bez da q pipam:vilici i lajici sa mi se mestili i razni dr predmeti....
edna ve4er si stoq kakto vinagi pred komp i pod prozoreca mi/jiveq v ka6ta/ se 4uva majki glas "ela,kade si?" men me hvana mn ama mn strah i izvikah na6te.Tatko vze edna buhalka i izleznahme.Otvan na stalbite edin star 4ovek okolo 87-90g. stoe6e padnal na kolene i vika6e imeto na edin sased,koito be6e ve4e umrql predi mn godini,pogledna me i pak kaza tova ime. sled 2 dni toq dqdka umrq.....
i o6te mn stra6ni ne6ta sa mi se slu4vali
ot ednata do drugata staq kogato sam sama hodq s noj ako iskate mi vqrvaite
no ima vampiri ima duhove......ima visk4o,koeto e izmislqno-6tom ne6to e izmisleno,zna4i to sa6testvuva :!:
tova e ot men za sega

black_princess
07-02-2007, 20:16
mmm ok..gotina istoriika...no ti kaza 4e ima6 o6te mn takiva razkaji ni gi de pls puk i razkazva6 dosta dobre

07-02-2007, 20:43
e blagodarq
zna4i trqbva da stana nqkoq razkazva4ka v leka no6t deca pak i edna ot me4tite mi e da pi6a scenariii na film na ujasite/kakto i da e/


zna4i iska6 dr istori-ok :!:
edna ve4er pak taka sam pred komp.stana mi studeno i tragnah da si zatvarqm prozoreca,kogato vidqh otvan ne6to bqlo/kato bqla dreha moje bi/
umrqh ot strast.tresnah prozoreca,pokrih se prez glava i zaspah :twisted:

drugo:
tuk do nas ima edna reka i kazvat,4e prez no6ta izlizali malki 4ove4eta/kato malki pop4eta/ i pla6eli horata
i e istina-edna ve4er bqhme na ulicata i 4uhme ne6to da marda vav vodata ne6to izko4i be6e tamno i ne vidqhme kakvo e to4no,no be6e v bqlo cqloto


:!: umrqh ot strah
be6e prez denq.
izlizam ot nas da hodq do edna fr-ka da i zanesa 1 CD.
otvarqm vratata i tragvam kam neq. v sa6tiq den edna kom6iika be6e umrqla i vsi4ki bqha na pogrebenieto i. vidqh s o4ite si,4e zaklu4iha ka6tata i. ta izlziam i gledam taq umrqlata se ka4va po stalbite. napravo vi kazvam nz kakvo mi stana. po4nah da vikam.vednaga doidoha edni fr koito bqha na ulicata i me piotaha kakvo mi e. kazah im,4e sam vidqla tazi jena i te otna4alo ne mi povqrvaha,no kato q vidqha na prozoreca i te pobqgnaha.sled vreme po4ina i majt i sega ako iskate mi vqrvaite ponqkoga vijdam tiq dvamata na prozoreca,a ka6tata e prazna....



drugo:
az vqrvam vav vampiri i to mn.
3h prez no6tata e vampirskoto vreme togava kogato te izlizat na lov.i vsqka ve4er to4no v 3 h zapo4vat da mi se slu4vat razni stranni ne6ta: kotkite zapo4vat da viqt silno,glasovete,gardiroba zapo4va da skarca silno......

07-02-2007, 21:19
aide razkazvaite de 4e mi stana interesno

miloto na miloto:P
07-02-2007, 21:25
aa стига бе,днес как ще спя???

magesniko
07-02-2007, 21:48
Ходете да видите положението в кенефа на втори вагон на влака Варна-София от 22 и 15,да видите що е то скери мууви. :lol:

neverand
07-03-2007, 08:36
Щом искаш страшни истории излез късно вечерта сама и ходи по задънени улички :-D ще се прибереш като гръмната...

tuka6na
07-03-2007, 11:32
не стойте до късно деца.По-леко с фантастиката и horror-а ,че виждам-сериозно става ;/ :-s

07-03-2007, 12:24
Йееее,един човек като мене да ходи из къщи с нож :-D .И аз като чуя нещо да хлопа (като съм сама) взимам един нож и обикалям в къщи.Та да се върна на темата.Наскоро като седях на компа и четах някакви работи за дама пика и после гледам стената и виждам лице :? Много гадно ми стана.Но това добре.После вечерта като си сегях на компа и отивам да ям и като се връщам целия комп в сол 8-[ Направо щях да припадна.И до сега не съм разбрала каква беше тая работа ,но помня че формата беше малко странна и за да не каже някой че лъжа,имаше един двоен затворен лист до компа и като го отворих вътре сол. А кажете каква е тая работа сега ,защото в чудо съм се видяла и се чудя какво е тва чудо?!?!

maybach_girl
07-03-2007, 12:26
Йееее,един човек като мене да ходи из къщи с нож .И аз като чуя нещо да хлопа (като съм сама) взимам един нож и обикалям в къщи.Та да се върна на темата.Наскоро като седях на компа и четах някакви работи за дама пика и после гледам стената и виждам лице Много гадно ми стана.Но това добре.После вечерта като си сегях на компа и отивам да ям и като се връщам целия комп в сол Направо щях да припадна.И до сега не съм разбрала каква беше тая работа ,но помня че формата беше малко странна и за да не каже някой че лъжа,имаше един двоен затворен лист до компа и като го отворих вътре сол. А кажете каква е тая работа сега ,защото в чудо съм се видяла и се чудя какво е тва чудо?!?! Toва бях аз само че забравих да се логна. Та кажете имате ли някакви преложения какво е това?

07-03-2007, 13:12
sigurno vav vas e bil 4OVEKA SOL :smt005

maybach_girl
07-03-2007, 13:20
sigurno vav vas e bil 4OVEKA SOL :smt005хаха какво искаш да кажеш с това ? :smt005

07-04-2007, 10:18
sigurno vav vas e bil 4OVEKA SOL :smt005хаха какво искаш да кажеш с това ? :smt005

ami akkvo ima spiderman batman i t.n. ima i 4oveka Sol,koito hodi
po ka6tite i rasi sol,sled vreme tazi sol se prenasq v kravta ti i umira6
:smt005

Child_In_Time
07-04-2007, 13:57
saltman
най страшното е когато вечер вървя сама из коридора тъмно е има съвсем лека светлина от мойта стая и като мина през огледалото и кат се погледна в него през тва тъмното леле какъв ужас пада пищя найте ли колко съм страшна "бау" кат кажа от ужас умирам :smt005 :smt005 :smt005

faster_pr
07-04-2007, 22:29
Щом искаш страшни истории излез късно вечерта сама и ходи по задънени улички :-D ще се прибереш като гръмната...

ако успееш да се прибереш



на мен странното което ми се е случвало е да видя нещо изключително тъмно (въпреки че беше вечер беше не много тъмно) някъв силует и после като се спънах се хванах за едно дърво а на другия ден видях че на дървото няма къде да се хванеш от бодли

другото беше когато изведнъж изгасна тока в стаята ми и излезнах да видя кво става и в другите стаи имаше ток и като се върнах в стаята ми също имаше ток

sexy_sladuranka___
07-11-2007, 17:16
oofff ama 4e ste i vie p1k :lol: v moqta k16ta umrq edin ciganin . Kogato k16tata e bila po4ti postroena edin ot rabotnicite (ciganin) go izgonva jena mu i nqma k1de da spi i moli ba6ta mi da mu pozvoli da spi v edna ot staite . Ba6ta mi se s1glasqva i na sutrinta go namira m1rt1v , polu4il e infarkt . Az kakvo da kaja spq sama da etaja i do staqta mi e staqta v koqto e umrql .

Imam o6te edin slu4ei . Bqhme na selo 3 ili 4 dena sled kato dqdo po4ina i az i maika mi spahme na gorniq etaj , no poneje vremeto beshe toplo spah otvita . K1sno ve4erta samo use6tam kak nqkoi mi pipa krakata , ob1rnah se i nqmashe nikoi. Pak legnah i pak use6tam 4e nqkoi mi pipa krakata pak i toq p1t ot strah zapo4nah da se tresa , i legloto s mene i o6te ne moga da si go obesnq de :smt017

Депресант
07-12-2007, 00:23
Значи прочете това което съм написал.
Занчи последната на която леглото й се е тресяло-имам обяснение на всичко.Ти си сънувала,но в едно полужение на пулу сън в което трудно различаваш реалност от сън,поради простата причина че нито спиш нито си будна.

За онази със солта обяснение нямам.
За онзи който стои пред компа до късно(здраси сродна душа) имам чувсството че се чалва.

Аз днес имах страшна случка.Всичко е истина.Повярвайте ми.


Излязох с един приятел до Аязмото да поразцъкнем тенис на маса.Когато ни умръзна да гираем решихме да тръгнем към "Алековия кът"(много спокойно,тихо и спокойно място извесно на малцина).Приятелчето ми ми каза че има лошо пшредчувствие.На прощадката на която бяхме се вдигаше голям шум-хора,музика и т.н.Само тръгваме по една алея и няма и на 5 метра стана тъмно и мрачно. Спряха да се чуват хора,викове,музика.Само вятъра.Обръщам се и ги виждам,но се чува само лек вятър.Питах го дали се чува нещо,но той ми отговори че това е едно призрачно място и истъкна че вече ме е предопредил.Продължихме по призрачната алея.Изведнъш на един завой приятелят ми възкликна нещо,и после и аз ахнах-видяхме гъста мъгла само на 10 метра от нас.През главата ми минаха много бързо следните мисли:
"КАкво става тук?","Тива дим ли е и какво е палено?","Нещо не е наред!".Продължихме и след по малко от скеунда и аз видях това което и приятелят ми-просто ограда,която в един момент сме видели като мъгла.Продължихме към алековия кът.Зад нас се лепна едно куче.Не спираше да ни следва.
И така достигнахме това прекрасно осамотено тихо и приятно местенци.И там листата бяха жълти и падаха.КОлко странно?Навсякъде всички дървета са зелени,а цялата земя покрита с жълти лиса.И по самите клони се виждаха тези самотни листа.Решихме след отдиха да тръгнем по една наутъпкана пътека,която ни изведе от тази тишина и спокойствие.И кучето беше спряло да ни следва.След това по нататък го намерихме с окървавена глава и лежащо безжизнено.Подминахме го и се прибрахме.Подчертавам жива душа нямаше по тези земи!

Пълно спокойствие хладина,няма вятър и слушаш птиците.Прекрасно,но и призрачно.


Аз знам от къде се е появила идеята за призраци-просто хората са сънували умрели хора които са им казвали че са още живи.Призрачно,нали?

nellllly
07-12-2007, 07:34
мм прибирам се аз след 12:30 май беше и отивам да изпратя една приятелка, че е страхлива пък живее на няколко пресечки от вкъщи. Викам си "чи ко пък толкус...?! ш'са върна после сама..."
та изпратих я и тръгвам да си ходя и таман минавам последния ъгъл и си изпускам запалката. Навеждам се и с периферното зрение, сякаш нешо минава ъгъла ама много бързо. Викам си аз "чи ко пък толкос...?! Куче...!" Ама не, обръщам се за като съм си го портата (живея в къща) и пак поглеждам към ъгъла, и в същото време гледам пак някфа сянка минава ъгъла.. Викам си аз "прекалено голямо за да е куче...". И после си викам "чи ко пък толкус...?! ш' ида да проверя!" и си отивам аз към ъгъла.. то хубу, ама няма нищо.. и си викам аз "м, чи ко пък.. чъобразявам си..!"
Обаче пък чувам вода от някъде... заслушах се "брей иди от дясно..." И тръгвам по шосето, че покрай оградие има некфи растения и да не се стресна от нещо или някоя кръвожадна котка да вземе да скочи пред мене.. Та вървя си аз, вървя и водата все по-силно се чува "викам си аз на прав път съм!" И по едно време си викам "а, от съседната къща ще да е!" и се приближавам, а външната чешма си тече.. питам аз "кой е?!" (понеже знам кой живее в нея) и нито глас, нито нищо.. водата си тече... цъкам аз, светвам със запалката и водата спора :shock: о.0 0.о
Викам си аз "ооо, не, за днеска многоми дойде...!" и бегом по шосето към къщи.... (добре, че живея наблизо!) Прибирам се сичко е окау, ама на утре в същата къща почива жената, след една седмица и мъжът и оставят сина (става въпрос за достатъчно голям човек, неженен) сам!
е па не знам дали имаше нещо общо, ама си беше гадно... даже нз по каква случайност запалката на BRO беше в мене... :-k

07-30-2007, 12:55
ako vi se e slu4ilo ne6to ujasqva6to koeto moje da nakara horata da im nastruhnat kosite tuk e mqstoto da go razkajete dori i da ne se e slu4ilo na vas ili dori da ne e istina a samo legenda ili izmislica no e stra6no prosto go napi6ete

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника! predi 1 sedmica pih mlqko s kakalo bqh sama otidoh do toaletnata varnah se vmesto da vidq mlqkoto s kakalo vatre v 4a6ata vidqh ne6to kato krav!Izpla6ih se! :smt013 posle si napravih sandvi4!otidoh da se izkapa varnah se i sandvi4a go nqma6e!!!be6e postaven na masata!varho nego ima6e napisani znaci koito ne razbrah!po kasno se zamaqh i prepadnah i dalgo vreme ne me svestiha!!(tova e istina)

misteriozna sladurana
07-30-2007, 13:44
zna4i stoq si az na kompa u doma i kvo se slu4va zvani telefona i vdigam i vikam alo nqkolko pati a otsre6ta se mal4i posle pak zvani gsm i vdigam i vikam alo a ot sre6ta mi vitidi v drugata staq i mi zatvarqt otivam i ko da vidq edin noj zabit na stenata oba4e sam sama posle pak 4uvam 4eqkoi rovi vav nojovete v kuhnqta oba4e az sam sama ne sam luda samo az i edna moq priqtelka gi 4uvame 6umovete.

misteriozna sladurana
07-30-2007, 13:45
zna4i stoq si az na kompa u doma i kvo se slu4va zvani telefona i vdigam i vikam alo nqkolko pati a otsre6ta se mal4i posle pak zvani gsm i vdigam i vikam alo a ot sre6ta mi vitidi v drugata staq i mi zatvarqt otivam i ko da vidq edin noj zabit na stenata oba4e sam sama posle pak 4uvam 4eqkoi rovi vav nojovete v kuhnqta oba4e az sam sama ne sam luda samo az i edna moq priqtelka gi 4uvame 6umovete. kvo e tva mi kajete :smt008

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-30-2007, 14:03
Имало едно време...
Имало едно време едно мече...
И страшната история свърши вече..

Mimka_sweet
07-30-2007, 14:41
"чи ко пък толкус...?! " :smt005

RhytmiX
07-30-2007, 15:17
nA.... ei takova mi se slu4i da popadna v zavedenie na selqndurki :twisted: http://www.vbox7.com/play:f6111c61

nellllly
07-30-2007, 16:12
"чи ко пък толкус...?! " :smt005

няа ме копираш.. ясну?! ;) :)

07-30-2007, 18:07
пффф.... тес "страшни" историйки стават само за легнди... а вече някой кат почне с реални такива глупости от сорта - падащи предмети, малки човечета и сякви такива според мен са яко филмирани....

dimitkopitko
07-30-2007, 18:51
edna ve4er za pribirah i to4no da otkliu4a vratata i edna apteka me iz4uka i mi navrq vsi4ki aspirini,analguni,i drugi lekarstva v zandika posle me zavede u tqx sable4eme gol i izvika edin printer i se izgavriha s men sega su v depresiq i v4era se ubesih.aaaaaa sega razbrahte 4e toku 6to pro4etohte otgovora na edin duh muhaha spete v pot...........