PDA

View Full Version : кучетао ми.........



krasivata_luvica
07-02-2007, 11:52
знам,че не може никой да ми помогне....,но исках да споделя...

кучето ми май умира и аз нз какво да правя........ :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 толко го обичам.....а то умира...... :smt010 :smt010 верно че е много старо но не може ли поне още 1 година да живее :smt010 :smt010 :smt010 толко го обичам а тко умира а аз не мога да му помогна.... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 направо се побърквам.... :smt010 :smt010 :smt010 защо умира какво мога да направя толко ми е кофти.......че искам да умра... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 може да имам и други кучета......но първото ми куче няма да го забравя..... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 толко го обичам.......ТАЛКО ГО ОБИЧАМ А баш сега си отива..... :smt010 :smt010 :smt010 ](*,) ](*,) :smt010
защооо.... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

quench
07-02-2007, 11:57
знам,че не може никой да ми помогне....,но исках да споделя...

кучето ми май умира и аз нз какво да правя........ :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 толко го обичам.....а то умира...... :smt010 :smt010 верно че е много старо но не може ли поне още 1 година да живее :smt010 :smt010 :smt010 толко го обичам а тко умира а аз не мога да му помогна.... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 направо се побърквам.... :smt010 :smt010 :smt010 защо умира какво мога да направя толко ми е кофти.......че искам да умра... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 може да имам и други кучета......но първото ми куче няма да го забравя..... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 толко го обичам.......ТАЛКО ГО ОБИЧАМ А баш сега си отива..... :smt010 :smt010 :smt010 ](*,) ](*,) :smt010
защооо.... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

като остаряват, кучетата развиват тумори

та, ти ако си на негово място, ще искаш ли да живееш още? да си стара, болна, да те боли, да не можеш да усетиш наслада - и да си жовтно, което да не може да изпитва интелектуалното удоволствие от света по начина, който мотивира хората?

Violenza
07-02-2007, 12:02
като остаряват, кучетата развиват тумори

та, ти ако си на негово място, ще искаш ли да живееш още? да си стара, болна, да те боли, да не можеш да усетиш наслада - и да си жовтно, което да не може да изпитва интелектуалното удоволствие от света по начина, който мотивира хората?
Това са абсолютно невярни неща.
Съвсем естествено и нормално е кучето да умре от старост.. а не от ТУМОР... да, може и да има такива случаи, но едва ли са чести. От болест също може да умре. Но щом е старо...

По темата - За ветеринар да си чувала? Заведето го!

Ако е много зле го приспете... това ще е най-доброто решение.

quench
07-02-2007, 12:07
като остаряват, кучетата развиват тумори

та, ти ако си на негово място, ще искаш ли да живееш още? да си стара, болна, да те боли, да не можеш да усетиш наслада - и да си жовтно, което да не може да изпитва интелектуалното удоволствие от света по начина, който мотивира хората?
Това са абсолютно невярни неща.
Съвсем естествено и нормално е кучето да умре от старост.. а не от ТУМОР... да, може и да има такива случаи, но едва ли са чести. От болест също може да умре. Но щом е старо...

По темата - За ветеринар да си чувала? Заведето го!

Ако е много зле го приспете... това ще е най-доброто решение.

казах, че като остарява, клетките губят способността си да се диференцират правилно, защото жлезите с вътрешна секреция, отделящи хормоните, стимулиращи правилната диференциация, както и ензимите, регулиращи възпроизвеждането на нови стволови клетки, престават да функционират поради износване - затова изключително често кучетата на пределна възраст развиват ракови обрзувания

malka_sladuranka
07-02-2007, 12:12
Много тъжно.. :smt010 :smt010 :smt010
Разбирам те и ти влизам в положението напълно..
На мен миналата година ми умря животинчето, което много обичах. :smt010 Още ми е много тъжно..
Но така е устроен животът...
Дано се оправи кученцето...

A_JoLiE
07-02-2007, 12:26
Много тъжно.. :smt010 :smt010 :smt010
Разбирам те и ти влизам в положението напълно..
На мен миналата година ми умря животинчето, което много обичах. :smt010 Още ми е много тъжно..
Но така е устроен животът...
Дано се оправи кученцето...

Moeto vse o6te e jivo ama e dosta staro i boleduva mnogo ... tei 4e ako mu se slu4i ne6to 6te umra ... Vlizam ti v polojenieto ...
:?

krasivata_luvica
07-02-2007, 12:26
като остаряват, кучетата развиват тумори

та, ти ако си на негово място, ще искаш ли да живееш още? да си стара, болна, да те боли, да не можеш да усетиш наслада - и да си жовтно, което да не може да изпитва интелектуалното удоволствие от света по начина, който мотивира хората?
Това са абсолютно невярни неща.
Съвсем естествено и нормално е кучето да умре от старост.. а не от ТУМОР... да, може и да има такива случаи, но едва ли са чести. От болест също може да умре. Но щом е старо...

По темата - За ветеринар да си чувала? Заведето го!

Ако е много зле го приспете... това ще е най-доброто решение.

ми вода го но нещо не може да се оправи

krasivata_luvica
07-02-2007, 12:31
и моето до миналата година нищо му нямаше а сега като почна първо някой го беше ритнал и като го заведох на ветеринар и той каза че ако не съм го била завела щяло да умре но се оправи дано и сега се оправи :smt010

07-02-2007, 12:46
кучето ми май умира
ми да е живо и здраво

Backfire
07-02-2007, 13:02
http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/091.gif

GossipGirl89
07-02-2007, 16:05
Аз също напълно те разбирам-моето куче го приспаха преди няма и месец...Беше старо и болно...Не знам какво му стана-нищо му нямаше и ей така за няма и 2 месеца почна да дебелее без да се храни.Водихме го на ветеринар,който каза,че се пълни с вода и му биеше на 3 пъти някакви инжекции от които почна да отслабва уж, но за кратко...После вече стана много зле-не можеше да се движи,влачеше се.Милото-представям си какво му е било :smt010 Последните 2-3 дни вече беше критично зле-по цял ден съм стояла е така при него и съм ревала без да мога да спра...Като го приспаха се чувствах виновна донякъде,че давам едва ли не да го убият, но всички ми казваха, че така е най-добре за него да не се мъчи... Още не съм го прежалила,но няма начин..Такъв е живота :cry:

Ако и твоете (дано не става де) се влоши много и виждаш, че се мъчи колкото и да ти е мъчно го приспете.Повярвай ми това ще е най-добрият вариант при такава ситуация.

Стискам палци да се оправи!

sherry
07-02-2007, 19:16
Моето куче умря в края на февруари тая година. Беше пудел, на 10 години. 10 години са много за куче, не беше младо, но можеше да живее още. Проблемът е, че се разболя, повръщаше ужасно много и организма му явно не успя да се пребори с това, въпреки опитите ни и тези на ветеринаря..
Дано твоето куче се оправи, кажи какво точно му има? Заведе ли го на добър лекар? На колко е години?

Разбирам болката ти, но трябва да си силна :(

krasivata_luvica
07-02-2007, 19:46
ами значи то не повръща но от няколко дни тука го боли левия заден крак,и едвам става и се качва по стълбите.....и го качвам в асансьора колкото и да ме е страх ще си преодолея страха заради кучето ми....то попринцип.....от няколка месеца има проблеми с краката....но доктора като му би инджекция миналият път и то веднага хукна....но сега вече 2 дни му бие а кракът и не се оправя :smt010 като я извеждам си влачи кракът....место да ходи нормално.......той д-ра ми каза че не било само от старостта а и също от това че тази порода кучета НЕМСКА ОВЧАРКА не са ги смесвали тоест примерно овчарка с някво друго....и поради тази причина че не било смесвано страдало от крака......нз точно кво влияние има даи е 2 овчарки или овчарка и друго......но той д-ра каза че в сряда ще и бие....и после трябвало да се пооправи дано [-o< и после чак на есен да и бие инджекция.....
дано наистина дано се оправи....то е ясно,че няма да тича вече....но поне да почне да си ходи нормално... и да си е здрава до край..... [-o<

malka_sladuranka
07-02-2007, 22:13
[-o< [-o< [-o<
Дано се оправи кученцето. Стискам палци.

namina
07-02-2007, 22:39
дано да се оправи [-o<

Ellie
07-03-2007, 07:19
дано да се оправи [-o<

07-03-2007, 20:42
олее миличкото кученцее.. мн кофтиии.. дано да се оправии даноо :smt010