PDA

View Full Version : Moderated:Харесвам 1 момче от MIRC. Имаме ли бъдеще?



rosti
07-02-2007, 11:21
Здравеите,имам един проблем и искам менията на различни хора за това.Ще съм много благодарна ако дадете своите тук. Извинявам се предварително ако има и други такива теми но тук са толкова много че и аз вече незнам какво има и какво не ....И така , моя проблем е следния : от 3 месеца си пиша редовно в mirc с едно много хубаво момче. Ние се знаем от близо година, но на живо сме си говорили точно 2 пъти. Той твърди че съм хубава и че ме харесва като човек,като момиче, но незнам дали мойе да има нещо повече между нас , а аз много искам това. Момчето се държи чудесно с мен и винаги като ми е било тъжно ме е развеселявал и ми е връщал доброто настроение....Е, какво повече мога да искам освен да бъде с мен ,но как да го постигна? :roll: ако някой има мнение моля ви пишете ...

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

Amigo0o
07-02-2007, 11:31
Ми попитаи го дали иска да ходите няма нищо лошо в това. 8)

nellllly
07-02-2007, 11:35
като за начало виждайте се по често на Life ако има възможност.

mon4eto
07-02-2007, 11:46
Ako si sigurna 4e go haresva6 tragnete nqma da ti navredi edna vrazka 8)

roskbbb
07-02-2007, 12:33
Ako si sigurna 4e go haresva6 tragnete nqma da ti navredi edna vrazka 8)

ами аз съм сигурна само кадето не съм сигурна тои какво изпитва пък мен а ми е някак си неудобно да го попитам. До сега не съм била тъка и незнам какжо да пражя за тожа се обърнах към вас за да ми дадете съвет как по най лесния начин да разбера дали според енго може да сме заедно или не ...

miloto_girl_4e
07-02-2007, 12:36
Нека срещите ви на живо станат повече от тези във виртуалното пространство. На живо е много по-лесно да прецениш неговите чувства към теб, дали са само приятелски или и той като теб иска да сте заедно, но не е сигурен в твоите чувства. Айде успех :wink:

miss_survivor
07-02-2007, 12:51
izlezte na razhodka i se sblijete pove4ko..vie moje da ste syper dobri friendove ili averi tam kak se kazva nz v 4ata no fizi4eskiqt kontakt e po-vajen ..da use6a6 prisystvieto mu 4e te topli....ako se haresate o6te pove4e trygnete USPEH! :smt006

moon_flower
07-02-2007, 13:08
Просто излезте...не е нужно да го питаш дали те харесва,сама ще усетиш,когато излезете.А ако се окаже,че не те харесва,просто е било приятелска разходка. :wink:

DjBaloon
07-02-2007, 13:10
Здравеите,имам един проблем и искам менията на различни хора за това.Ще съм много благодарна ако дадете своите тук. Извинявам се предварително ако има и други такива теми но тук са толкова много че и аз вече незнам какво има и какво не ....И така , моя проблем е следния : от 3 месеца си пиша редовно в mirc с едно много хубаво момче. Ние се знаем от близо година, но на живо сме си говорили точно 2 пъти. Той твърди че съм хубава и че ме харесва като човек,като момиче, но незнам дали мойе да има нещо повече между нас , а аз много искам това. Момчето се държи чудесно с мен и винаги като ми е било тъжно ме е развеселявал и ми е връщал доброто настроение....Е, какво повече мога да искам освен да бъде с мен ,но как да го постигна? :roll: ако някой има мнение моля ви пишете ...

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!
Nqmate budeshte,sviknali ste da si pishete v mirc(qvno i dvamata ste pritesnitelni),realno shte vi e neudobno i nqma da ima kakvo da si kajete.Vinagi sum smqtul che internet vruzkite sa adska prostutiq i nemqt budeshte,no vie ako uspeete evala :wink: