PDA

View Full Version : 7 мъжки грешни представи в свалката (за момчета)



Coolguy
07-02-2007, 11:26
Не смятам че това е нещо изчерпателно или че е библия за момчетата. Но това, което ви пиша тук, са неща в които съм твърдо убеден и са базирани на опит.

Опит, базиран на ежедневни контакти с нови и нови момичета - познати и напълно непознати. Свалката е мое хоби и удоволствие :) Контактувал съм със стотици момичета, и съм се дънил безброй пъти. Но като резултат, съм спал и обвързвал с десетки момичета :)

Ако не сте съгласни с нещо - момчета или момичета - пишете.

Ето някои грешни подхода:

1. Трябва да се съобразявам за всичко е нея, да я питам какво иска да прави и за какво да говорим, за да е доволна.
Дълго време съм бил "мил и сладък", и като резултат си спечелих повече просто приятелки отколкото мога да броя. Ролята на мъжа е не да търси позволение за действията си. Трябва да водиш. Вземай ВИНАГИ инициативата в твои ръце - къде ще ходите, какво ще правите, за какво си говорите. Позволете й тя да се запознае с вашия свят. Хвани я за ръка, после я пусни. Завърти я. Говори за хобито което толкова много харесваш.
НЕ питай какво иска тя и как да се направи нещо.
Когато една жена види мъж, който уверено и доминиращо я води през много и красиви емоции, тя се чувства сигурна и комфортно.

Избягвай досадните въпроси "къде ти се ходи, какво ти се прави".
Звънни й и кажи "Утре в сутринта си на поход на Витоша. Облечи се топло и си вземи храна и хубаво настроение. Ще те взема от вас в 9."

2. Трябва да я изведа на романтична вечеря и да й подаря цветя
Мислиш че като й подариш цветя и си 100тния идиот който я води на "романтична вечеря" тя ще се влюби в теб? Момичетата възприемат купуването на цветя, черпенето и плащането на големи сметки за манипулация. И са прави. Любовта не се купува с парите ти.

Не мисли какво ТРЯБВА да направиш. Мисли какво ИСКАШ да направиш :) Помня как заведох едно момиче на билярд, след което отидохме в един тунел, свряхме се до стената му, и чакахме да минат влаковете на метър от нас. Емоцията е несравнима.

Бъди различен от предишния идиот, който я е черпил кафета до припадък и с който е умряла от скука.

3. Много ми е малък члена/Аз съм кльощав/Аз съм дебел/Аз съм беден
Това са все неща които телевизията и обществото ни карат да мислим че са определящи за нашета сексуалност и привлекателност, и създава хиляди и хиляди комплексирани момчета.
Размера НЯМА значение. Точка. (стига да е в някакви допустими граници)
Външния вид е маловажен.
Парите не създават емоция. Качествените момичета не се купуват.

4. Трябва да я впечатля
Всеки път когато кажеш "Имам нова кола""Аз съм мн надарен""Голям съм пич""Правя страхотен секс" тя се смее истерично на ум.
Ако наистина си мъж на място, няма нужда да се хвалиш и разправяш какъв си пич. Бъди леко тайнствен, не говори много за себе си, и я остави тя да разбере че си стойностен, без да се надуваш.

Всеки път когато се опиташ да я впечатлиш, угодиш, тя ще се отдръпва от теб. Бъди себе си! Бъди импулсивен! Бъди непредсказуем!

5. Не знам какво да кажа
ВИНАГИ има какво да кажеш. Единственото което те спира да говориш е мозъка ти който ти казва "мери си приказките, за да не оплескаш нещо". Говори. За каквото и да е. Не е необходимо да говориш умно, изтънчено или логично. Забавлявай се, не забавлявай нея.

Между другото, колкото по нелогично и глуповато говориш, толкова по-добре :). Жените не са логични. Избягвай дискусии за компютрите, пари, политика, компютърни игри, спорт.... избягвай ВСЯКАКВИ дискусии. Така разговарят мъжете помежду си.

По-добре да говориш за това как кученцето ти случайно се е качило на ролери и е потрошило цялата кухня, отколкото да цитираш показателите на новия Pentium процесор.

6. Срамежлив съм.
Ако помислиш, ще видиш че няма причина да си срамежлив покрай момичета. Те искат секс толкова колкото и ти. Те имат нужда от мъже, както и ние от жени. Още по рождение имаш всичко което може да направи една жена щастлива и влюбена.
Отрязвали са ме много момичета. Наистина много. Разбери че това да те отрежат е толкова пагубно, колкото и да си изпуснеш вафлата на земята и да я изцапаш. Мъжът не изпада в депресия ако някое момиченце му бие шута.

7. Жените са кучки и курви
Глупости. Това, че някоя не ти е вързала не я прави кучка. Това, че е спала с някой не я прави курва. Не съди момичетата за това че са момичета. По-лесно е да промениш себе си, отколкото 3 милиарда жени на този свят.
Приемай грешките си и се учи от тях.
Много голямото его само ще ти навреди.

07-02-2007, 11:50
1. Трябва да се съобразявам за всичко е нея, да я питам какво иска да прави и за какво да говорим, за да е доволна.
Дълго време съм бил "мил и сладък", и като резултат си спечелих повече просто приятелки отколкото мога да броя. Ролята на мъжа е не да търси позволение за действията си. Трябва да водиш. Вземай ВИНАГИ инициативата в твои ръце - къде ще ходите, какво ще правите, за какво си говорите. Позволете й тя да се запознае с вашия свят. Хвани я за ръка, после я пусни. Завърти я. Говори за хобито което толкова много харесваш.
НЕ питай какво иска тя и как да се направи нещо.
Когато една жена види мъж, който уверено и доминиращо я води през много и красиви емоции, тя се чувства сигурна и комфортно.

Избягвай досадните въпроси "къде ти се ходи, какво ти се прави".
Звънни й и кажи "Утре в сутринта си на поход на Витоша. Облечи се топло и си вземи храна и хубаво настроение. Ще те взема от вас в 9."


Сега разбирам къде ми е голямата грешка. Батка мноу добре си го написал аз нямам забележки никакви вс дет си написал е точно така брау =D> =D> =D> =D> =D>

eikichi
07-02-2007, 11:54
човек , мерси 8)
браво на теб , понаучих доста неща \:D/

Just_say_no
07-02-2007, 12:04
:shock: :shock: :shock: Брееей имало момчета, които могат да мислят !

Браво на автора дори аз не бих си справила толкова добре, въпреки, че съм момиче. :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

Момчета четете и се образовайте ! Всичко това е вярно.

fNatiC
07-02-2007, 12:14
Поклон батенце :)

neverand
07-02-2007, 12:22
евала,много правилно казани са нещата ;)

JiMiTo
07-02-2007, 12:43
=D> =D> =D> =D> =D>
евала е това е истината !!!!!

07-02-2007, 12:50
xuu pi4,mersi,i az sam barkal s nqkoi ot teq ne6ta.nai ve4e 1voto.xuu,oba4e ima 1 momi4e,koeto naistina haresvam,a ve4e sam poopleskal ne6tata malko.a naistina mi puka za neq,ne e kato s ostanalite.kfo bi me posavetval da napraa?

petel
07-02-2007, 13:06
Първата смислена тема във тоя форум от както чета тук(една седмица някъде).

А май и първото мнение без правописни грешки. Евала бате

07-02-2007, 13:29
xuu pi4,mersi,i az sam barkal s nqkoi ot teq ne6ta.nai ve4e 1voto.xuu,oba4e ima 1 momi4e,koeto naistina haresvam,a ve4e sam poopleskal ne6tata malko.a naistina mi puka za neq,ne e kato s ostanalite.kfo bi me posavetval da napraa?

Ми пусни темка и пообясни малко по-ясно, че нищо не разбрах... :roll:

koalka
07-02-2007, 14:59
Много полезна тема, браво.

mnogomili4kata-sf
07-02-2007, 15:09
RESPECT!!!!!!!!!!!!!! :smt006

thefreak
07-02-2007, 15:39
Не смятам че това е нещо изчерпателно или че е библия за момчетата. Но това, което ви пиша тук, са неща в които съм твърдо убеден и са базирани на опит.

Опит, базиран на ежедневни контакти с нови и нови момичета - познати и напълно непознати. Свалката е мое хоби и удоволствие :) Контактувал съм със стотици момичета, и съм се дънил безброй пъти. Но като резултат, съм спал и обвързвал с десетки момичета :)

Ако не сте съгласни с нещо - момчета или момичета - пишете.

Ето някои грешни подхода:

1. Трябва да се съобразявам за всичко е нея, да я питам какво иска да прави и за какво да говорим, за да е доволна.
Дълго време съм бил "мил и сладък", и като резултат си спечелих повече просто приятелки отколкото мога да броя. Ролята на мъжа е не да търси позволение за действията си. Трябва да водиш. Вземай ВИНАГИ инициативата в твои ръце - къде ще ходите, какво ще правите, за какво си говорите. Позволете й тя да се запознае с вашия свят. Хвани я за ръка, после я пусни. Завърти я. Говори за хобито което толкова много харесваш.
НЕ питай какво иска тя и как да се направи нещо.
Когато една жена види мъж, който уверено и доминиращо я води през много и красиви емоции, тя се чувства сигурна и комфортно. ......

Чакай, чакай ся... Има неща, с които не съм съгласен.(than again аз не съм съгласен с почти всичко...)
Има доста противоречия в написаното. Не мога едноврменно да съм открит да й говоря за хобито си и за "моя свят", и същевременно да съм потаен и загадъчен. Не мога едновременно да съм себе си и да съм непредсказуем, импулсивен.
Мисля, че това, което липсва е наръчник за употреба на тези правила. Защото това, което си написал е общо, за всики типове момичета. Невъзможно е да правиш всичко това с ЕДНО момиче.
Още нещо, няма нищо лошо в хубавото тяло, макар да не притежавам такова... Заблуда е да се смята, че хубавото тяло непременно се употребява за свалки. Има много повече приложения на стегнатите мускули, от тези свързани със свалките. Има и още неща дет ми се иска да кажа, ама много лесно се отегчавам и не ми се пише повече.

LilitoO
07-02-2007, 16:18
СУПЕР!!!

BeBsItO
07-02-2007, 16:41
:smt006 braoaooo temata kefi qko. izlaga ne6tata takiva kakvito sa :)

07-02-2007, 18:44
xuu pi4,mersi,i az sam barkal s nqkoi ot teq ne6ta.nai ve4e 1voto.xuu,oba4e ima 1 momi4e,koeto naistina haresvam,a ve4e sam poopleskal ne6tata malko.a naistina mi puka za neq,ne e kato s ostanalite.kfo bi me posavetval da napraa?

Ми пусни темка и пообясни малко по-ясно, че нищо не разбрах... :roll:

emi na4i bqxme na 1 rojden den.ne se poznavaxme o6te,samo q bqx vijdal,6toto sme v 1 daskalo(8 klas sme i 2mata,ako ima nqkvo zna4enie).i posle az sa napix mnogo i otidox da q zaribqam.ama sled tolkoz vodka,samo kat si pomislq kvi gluposti sam i govoril.i taka cqla ve4er bqx s neq,tq ne me otblasna ne6to,ama 100% 6toto bqx mn piqn.sled tova praixme laf nqkolko pati,predimno v neta i tva e za sia.ako moje6 s ne6to da pomogne6,6a 4erpa :) ako mine6 kam ruse de ;)

beautiful.soul
07-02-2007, 18:54
Тва за влака ми хареса мисля да го пробвам, но не е ли прекалено рисковано?

Briseis
07-02-2007, 19:41
Не съм съгласна за дискусиите. Ако дадено момиче е умно и интелигентно би предпочела дискусиите,а не глупавите историики. Аз лично се интересувам и от пари, и от икономика, и от политика, и от компютри. И би било удоволствие за мен да водя дискусия на всяка една от тези теми. Прекалено много подценяваш момичетата с твоите съвети.Винаги трябва да уважваш нейното желания. Естествено трябва да си мъж на място, но това става с времето като я опознаеш...

07-02-2007, 20:00
съгласна съм. по-скоро, умният мъж може поне донякъде да прецени момичето и да се държи АДЕКВАТНО. Смис, на някое бонбонено лейди няма да говори сложни неща, да не й гръмнат бушоните, обаче, ако мацката има нещо в главата и това в по-голяма част не са бръмбари, е добре да подхване някоя мааалко по-интересна тема. Пък е, честно казано, даже е хубаво да има спор, стига и двамата да правят разлика между дискусия и караница. Ама то това вече е мн персонално...

hoseto_
07-02-2007, 20:25
незнам дали защото съм рак и характерът ми е такъв, но бих изразил няколко критики:
1. подчи никое момиче не харесва да и заповядвад, да и казват какво да прави и къде да ходи.

2. За мен романтична вечер не означава кафе. предпочитам някой реторантче(китайски хем е евтино, хем хубаво). цветя никога не подарявам освен на 14-ти февруари или 8-ми март

3.ако момичетата не гледаха външния вид тогава защо: В дискотеката виждаш момиче което ти харесва, но ти си по пълен. отиваш до нея да я заприказваш, а тя ти казва "бе я са разкарай". Половин час по-късно я зарибява някой с по-добро телосложение и тя естествено не го разкарва

4. тук съм съгласен

5. Тук съм на мнение:"Ако незнаеш какво да кажеш, по добре не казвай нищо". Защо винаги ти трябва да говориш. Нека и тя да каже нещо

6. тук съм съгласен

7. тук съм съгласен

Valar
07-02-2007, 20:34
1. подчи никое момиче не харесва да и заповядвад, да и казват какво да прави и къде да ходи.

Значи познаваш момичетата адски бегло...

3.ако момичетата не гледаха външния вид тогава защо: В дискотеката виждаш момиче което ти харесва, но ти си по пълен. отиваш до нея да я заприказваш, а тя ти казва "бе я са разкарай". Половин час по-късно я зарибява някой с по-добро телосложение и тя естествено не го разкарва

Ами да така ще се получава като по време на заговарянето си повтаряш нон-стоп колко си грозен и дебел... и също плимпаш само глупости!

5. Тук съм на мнение:"Ако незнаеш какво да кажеш, по добре не казвай нищо". Защо винаги ти трябва да говориш. Нека и тя да каже нещо
Ахаха и значи на срещата или ако е бабрива ще я остави да води 99% от разговора!Което ни довежда до мисълта,че тя ще те сваля!
Или ако е от здуханите ще си малчите и сазерцавате небосклоните!
Иначе браво за темата!

petel
07-02-2007, 20:38
1. подчи никое момиче не харесва да и заповядвад, да и казват какво да прави и къде да ходи.

Значи познаваш момичетата адски бегло...


А също и българската граматика и правопис

hoseto_
07-02-2007, 20:48
1. подчи никое момиче не харесва да и заповядвад, да и казват какво да прави и къде да ходи.

Значи познаваш момичетата адски бегло...

3.ако момичетата не гледаха външния вид тогава защо: В дискотеката виждаш момиче което ти харесва, но ти си по пълен. отиваш до нея да я заприказваш, а тя ти казва "бе я са разкарай". Половин час по-късно я зарибява някой с по-добро телосложение и тя естествено не го разкарва

Ами да така ще се получава като по време на заговарянето си повтаряш нон-стоп колко си грозен и дебел... и също плимпаш само глупости!

5. Тук съм на мнение:"Ако незнаеш какво да кажеш, по добре не казвай нищо". Защо винаги ти трябва да говориш. Нека и тя да каже нещо
Ахаха и значи на срещата или ако е бабрива ще я остави да води 99% от разговора!Което ни довежда до мисълта,че тя ще те сваля!
Или ако е от здуханите ще си малчите и сазерцавате небосклоните!
Иначе браво за темата!

за 1.
мнооооооооого грешиш

3. излез малко по окусани дрехи и хуууубавичко да миришеш на пот и с малко по черно лице и иди до някое момиче да видим дали и една дума ще можеш да кажеш

5. интересно ми е ако тя те попита нещо на което просто незнаеш отрговора, а на нея тази тема и е интересна ти ще почнеш да и приказваш за кучето ли си???

Valar
07-02-2007, 20:57
hoseto_ просто ти показах,че си в грешната посока!
Не ми се спори с теб сигурен, съм че опита ми с момичета е пъти по повече от твоя!
Приеми го просто като градивна критика не като заяждане .

07-02-2007, 21:00
3. излез малко по окусани дрехи и хуууубавичко да миришеш на пот и с малко по черно лице и иди до някое момиче да видим дали и една дума ще можеш да кажеш
Ти къде си виждал коминучистач да сваля мадама ?
Тука става въпрос за тяло не за хигиена, издребняваш младши, за да докажеш недоказуемите си твърдения. Impossible...

hoseto_
07-02-2007, 21:20
Valar приемам критики и уважавам такива хора като теб защото човек се учи докато е жив, и много неща съм научил от хора дето са ме критикували

и относно другото мнение на Гост-а. то хубу де ама коминучистачът не е ли човек, няма ли право на полов живот или той не е човек???

PaSsioN_GiRL
07-02-2007, 21:21
Супер си.точно така е =D>

Coolguy
07-02-2007, 21:51
Благодаря за добрите думи на всички писали!

@beautiful.soul
Да, рисковано е. Може да те блъсне влака ако си заплесче. Ако не си от авантюристичния тип момичета - по добре не опитвай. :)

@aLL|aLoNe
Няма нужда тя да говори за пари и икономика. Дори в най-глуповатите и детски моменти интелекта на момичето си личи. :)
От друга страна, ако момичето пред мен се запалва по икономика, компютри и политика на първа среща, ще помисля че така опитва да компенсира глупостта си за пред мен, отколкото да се възхитя на ума й :)

@hoseto_
1. Къде прочете че трябва да "заповядваш"?
2. Това не е критика.
3. Ако не смяташе че теглото ти е проблем, и заговориш момичето със същата увереност, усмивка и позитивна енергия като добре сложения симпатяга, щеше да имаш същите резултати като него :) Гарантирам ти пич.
5. А къде прочете че винаги само ти трябва да говориш?

Мерси за конструктивното мнение. Интересно ми беше да прочета.
Но не смятам да отговарям на последните ти постове....

@Valar
Брутален аватар пич!

@thefreak
Сори, не те разбирам напълно

@Госте
Спри контакта с нея за няколко седмици. После я изведи някъде, и не опитвай да "изясняваш" какво се е случило преди. Начисто.
Момичето е очаквало да направиш по-сериозна крачка, но ти просто си говорил и говорил и говорил цяла вечер :)

thefreak
07-02-2007, 22:03
и относно другото мнение на Гост-а. то хубу де ама коминучистачът не е ли човек, няма ли право на полов живот или той не е човек???
Сигурен съм, че ще си фърли един душ преди да тръгне да сваля, който и да било.
Невъзможна ситуация създаваш. Никой няма да тругне мръсен опърпан и смръдлив да сваля някоя.

thefreak
07-02-2007, 22:06
[quote="Coolguy"]
@thefreak
Сори, не те разбирам напълно
[/quote
Това, което имам предвид, е че има изключения много(ама много), не може да се направи универсален наръчник за свалки. Ако това си се опитал да направиш(макар и в умален вариант) не си успял. По добре раздели момичетата/жените на групи и помисли за коя група какъв подход би бил по подходящ. Едва ли за всичките си свалки си прилагал еднакви действия.

07-03-2007, 07:38
xuu pi4,mersi,i az sam barkal s nqkoi ot teq ne6ta.nai ve4e 1voto.xuu,oba4e ima 1 momi4e,koeto naistina haresvam,a ve4e sam poopleskal ne6tata malko.a naistina mi puka za neq,ne e kato s ostanalite.kfo bi me posavetval da napraa?

Ми пусни темка и пообясни малко по-ясно, че нищо не разбрах... :roll:

emi na4i bqxme na 1 rojden den.ne se poznavaxme o6te,samo q bqx vijdal,6toto sme v 1 daskalo(8 klas sme i 2mata,ako ima nqkvo zna4enie).i posle az sa napix mnogo i otidox da q zaribqam.ama sled tolkoz vodka,samo kat si pomislq kvi gluposti sam i govoril.i taka cqla ve4er bqx s neq,tq ne me otblasna ne6to,ama 100% 6toto bqx mn piqn.sled tova praixme laf nqkolko pati,predimno v neta i tva e za sia.ako moje6 s ne6to da pomogne6,6a 4erpa :) ako mine6 kam ruse de ;)

Пич, работата съвсем не е за отчайване.Тряаа да се сетиш как точно си се държал на купончето и дали тя е усетила, че имаш симпатий към нея (което според мен е станало защото момичетата имат шесто чувство за тия неща). Ок хубаво е, че сте си писали в чата, ама така де не и показвай, че ти е слабост. Така тя ще може да те манипулира един вид тя знае, че те е спечелила и може да прави каквото си иска (т.е. прехвърляш топката в нейните ръце и тя решава дали ще излезе нещо). Гледай да я позавъртиш малко. Като я усетиш, че ти пише по - често почни да се правиш на леко недостъпен.Накрая я питай дали иска да дойде с твоята компания на кафе или където и да е... може и на разходка, но важното е да не сте сами.Не бива да сваляш картите на масата.Гледай я как се държи, дали гледа да е по-близо до теб и дали гледа да те заговаря.Тя сама ще се издаде ако те е харесала чак тогава вече направи нещо по - така. Някой намек или там както си решиш.Според мен тактиката е бавно, но славно.Пък и щом казваш, че тя е по - различна и, че наистина ти пука за нея трябва да поизчакаш малко (като имам предвид да направиш всичко това което написах в рамките на максимум 2 седмици) :wink: Успех!!!

П.П. Мненията със зеленото не са на автора на тази тема. :-) Надявам се да съм ти помогнала...

young_rich_famous
07-03-2007, 07:44
Браво баце, много полезни приказки ... ела те черпа една бира по случая ... от наща партия си ... РЕСПЕКТ ! =D>

eikichi
07-03-2007, 17:41
Уважавам автора на тая тема и всички, които подкрепят неговото мнение, не е лесно да се промениш и да се дрържиш като мъж без да питаш
"искаш ли на кафе" на всяка среща , но с времето.. :smt023

coldspagetti
07-03-2007, 18:13
how sweet :-D
qvno naist si cool guy -kvi ne6ta razkazva6 :) vqrno i svejarsko 10ka ot men !

M[m]M
07-03-2007, 19:45
Първо поздравления за темата и за труда на автора =D>




xuu pi4,mersi,i az sam barkal s nqkoi ot teq ne6ta.nai ve4e 1voto.xuu,oba4e ima 1 momi4e,koeto naistina haresvam,a ve4e sam poopleskal ne6tata malko.a naistina mi puka za neq,ne e kato s ostanalite.kfo bi me posavetval da napraa?

Ми пусни темка и пообясни малко по-ясно, че нищо не разбрах... :roll:

emi na4i bqxme na 1 rojden den.ne se poznavaxme o6te,samo q bqx vijdal,6toto sme v 1 daskalo(8 klas sme i 2mata,ako ima nqkvo zna4enie).i posle az sa napix mnogo i otidox da q zaribqam.ama sled tolkoz vodka,samo kat si pomislq kvi gluposti sam i govoril.i taka cqla ve4er bqx s neq,tq ne me otblasna ne6to,ama 100% 6toto bqx mn piqn.sled tova praixme laf nqkolko pati,predimno v neta i tva e za sia.ako moje6 s ne6to da pomogne6,6a 4erpa :) ako mine6 kam ruse de ;)

Искам и аз да попитам тука че понеже съм в същотото положение изторията е същата , но при мен в нета когато и пиша май нещо нещата се прецакаха и когато и кажа да излезнем на кафе се ми вика че има уговорка с някои друг .Сега имам среща с нея даите някои съвет ко да прая ако пак ми откаже и измисли някое оправдание , какво да правя ??

Дигитал
07-03-2007, 19:56
абе bull shits
гоу фък йоърселф

тва го е писала неква тъпа меланхолична путкa като bungle

Valar
07-03-2007, 20:00
Искам и аз да попитам тука че понеже съм в същотото положение изторията е същата , но при мен в нета когато и пиша май нещо нещата се прецакаха и когато и кажа да излезнем на кафе се ми вика че има уговорка с някои друг .Сега имам среща с нея даите някои съвет ко да прая ако пак ми откаже и измисли някое оправдание , какво да правя ??
Просто те реже лека,полека!
Няма смисъл повече да се излагаш с нея!
Следващата те са много ти си един!

sladko_dete
07-03-2007, 20:31
Edna ot to4kite ne6to ne mi dopada, no inache ostanalite sa mn tochno kazani i dobre preceneni! Ta za zabelejkite.... nikoi ne obicha da go komandvat, i ako e nqkoq s harakter, a ne bezmoza4na kukla edva li 6te ti se varje, v dneshno vreme jenite sa vlastni i obi4ame da ni se pod4inqvat :P Razbirase silnite hora tarsqt podobni, no tova ne ozna4ava 4e si tarsqt gospodar!!!

Coolguy
07-03-2007, 21:04
Мерси за похвалите още веднъж.
Ако продължавате ще ми порастне твърде много егото и ще спра да пиша тук :wink:


Ролята на мъжа е не да търси позволение за действията си. Трябва да водиш. Вземай ВИНАГИ инициативата в твои ръце - къде ще ходите, какво ще правите, за какво си говорите. Позволете й тя да се запознае с вашия свят. НЕ питай какво иска тя и как да се направи нещо.
Когато една жена види мъж, който уверено и доминиращо я води през много и красиви емоции, тя се чувства сигурна и комфортно.

Тук къде прочетохте "подчинява" или "заповядва"? :)
Може би трябваше да напиша 10 страници за да бъда правилно разбран...ех...

07-04-2007, 12:04
obache verno si za cherpene brat mi :D

Момиче :))
07-04-2007, 12:35
Не съм съгласна за дискусиите. Ако дадено момиче е умно и интелигентно би предпочела дискусиите,а не глупавите историики. Аз лично се интересувам и от пари, и от икономика, и от политика, и от компютри. И би било удоволствие за мен да водя дискусия на всяка една от тези теми. Прекалено много подценяваш момичетата с твоите съвети.Винаги трябва да уважваш нейното желания. Естествено трябва да си мъж на място, но това става с времето като я опознаеш...
+1 :mrgreen: А за забележката на Coolguy - дискусията не означава че искаш да се перчиш с това колко знаеш. Просто различни интереси..
btw, аз предпочитам момчето да предлага каде да се ходи, но наистина да има други предложения освен кафе, заведение и ресторант. И освен това предпочитам да ми го каже точно както в примера на Coolguy, пак аз ако не искам винаги мога да откажа :mrgreen:

GaNgStAz
07-04-2007, 12:39
евала пич ! =D> сичко е точно, ясно и правилно :smt023 :smt038 :smt041 :smt049 :smt058

lesstats
07-04-2007, 12:50
хммм
дотук добре
ама ...
всички жени са различни и някои работи не са особено точни
тук се говори за определен тип момичета ...
иначе това може да е от полза ноо не е хубаво да се доверява човек напълно на тия работи ....
все пак най важното правило със всяко ново момиче е да забравиш това което е действало с предишното


единственото сигурно нещо със жените е че няма нищо сигурно !!!