PDA

View Full Version : Moderated: Да го направя ли с него?



az :S
07-02-2007, 12:12
parvo zdraveite :) moqt problem e sledniq:zabivam se s 1 mom4e ot mesec nqkade,no ne se vijdame mn 4esto,za6toto sme ot razli4ni gradove koito sa blizki 1 do drug,kogato hodq na disko tam se celuvame zaedno sme i toi mi e navit(ili pone taka kazva)i az na nego sa6to,no mislq 4e moje i da mu e samo za 1 sex.Ta problema e 4e o6te ne sam go pravila i neznam kakvo da napravq,dali 6te bade pravilno ili ne,dali e rano ili ne i ako go napravq kakvo da kaja sled tova?pls horata s opit da mi dadat nqkakav savet [-o<

Moderated by Barbie
7т.

tedi1234
07-02-2007, 12:18
po dobre iz4akai da se uveri6 4e ne te iska samo za 1 ve4er, izleste nqkolko pyti na kafe a ne samo v diskotekata da se natiskate i taka.

jjjjjj6363
07-02-2007, 12:43
zna4i ako e prekaleno povurhosten i gelda na tebe samo kato porednata broika shte kaje 4e e u4arovan 4e ti si mu purvata a ina4e shte prikazva na drugite 4e si bahti lapeto i takvai raboti ako e dobro i svqsno mom4e naistina shte se u4arova 4e ti si mu se otdaval i moje da se zaformi enda mnogo golqma lubov :smt008 \:D/

avtora
07-03-2007, 17:51
emi i az neznam dokolkoto sam 4uvala ot drugi i ot nego toi si darji na vrazkite,pak i dnes bqh s nego na kafe i s 1 moq fr i ne6to se zagovorihme za biv6ata mu s koqto e hodil 11 meseca i posle q e zarqzal zaradi druga(tq e razbrala)i sa skasali no neznam kakvo da msilq parvo kaza 4e se zabil s neq ei taka samo za ve4erta da ne e sam pak posle bili zaedno 11 meseca neznam kakvo da pravq napisami 4e me obi4a(no az ne vqrvam mn mn,poneje e bil na kupon i e pil)i dnes kato bqhme na kafe mu kazah 4e sam razbrala 4e e bil piqn ot sms a toi mi kaza 4e si e bil dobre no neznam kakvo da pravq ](*,)

Kraken
07-03-2007, 17:55
Епа да ти кажа че е пиян по-добре щот ти казва истината кво не му верваш Примерно искаш да узнаеш нещо от някой просто го напиваш и той се изпява сичко в смиии едва ли те е излъгал...

avtora
07-03-2007, 17:59
Пуснато на: Вто Юли 03, 2007 8:51 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

emi i az neznam dokolkoto sam 4uvala ot drugi i ot nego toi si darji na vrazkite,pak i dnes bqh s nego na kafe i s 1 moq fr i ne6to se zagovorihme za biv6ata mu s koqto e hodil 11 meseca i posle q e zarqzal zaradi druga(tq e razbrala)i sa skasali no neznam kakvo da msilq parvo kaza 4e se zabil s neq ei taka samo za ve4erta da ne e sam pak posle bili zaedno 11 meseca neznam kakvo da pravq napisami 4e me obi4a(no az ne vqrvam mn mn,poneje e bil na kupon i e pil)i dnes kato bqhme na kafe mu kazah 4e sam razbrala 4e e bil piqn ot sms a toi mi kaza 4e si e bil dobre no neznam kakvo da pravq

zabravih da kaja 4e dnes kato bqhme na kafe toi ni6to ne napravi nito me gu6na nito ni6to pak i a zneznaeh dlai d atragna sled tva s erazhodihme a toi neprekasnato razpitva6e moita fr ko e stanalo v diskotekata (negoviq fr q zabiva6e togava) i posle az nali sma ot dr grad i na spirkata smao go celunah za dovijdane no ni6to drugo :([/list]

Kraken
07-03-2007, 18:08
Еми оди се изясни с него там. Поговорете си. Абе ти пък бахти първо говориш с него и се изясняаш и после ни питаш кво бихме напраили ние на твое място в сми ние па да не сме врачки че да знаеме

alkobalko
07-04-2007, 06:14
Лично според мен трябва да изчакаш. Направи го с някой, когото обичаш, а не с някой непознат. Не знам на колко си, но си личи, че си несигурна, така че най-добре изчакай.

MeTaL4eTo`f
07-04-2007, 12:01
](*,) Щом искаш да се изчукаш с някакъв непознат,който само те привлича - направи го ! Но ако искаш първия ти път да е с човек,на който вярваш и,който обичаш - изчакай !!! Ти си знаеш все пак .... :)

VerryBerry
07-04-2007, 12:11
stiga da iska6..i posle da ne se 4uvstva6 kato posledniq bokluk na sveta :|

BeBeToY
07-04-2007, 12:15
](*,) Щом искаш да се изчукаш с някакъв непознат,който само те привлича - направи го ! Но ако искаш първия ти път да е с човек,на който вярваш и,който обичаш - изчакай !!! Ти си знаеш все пак .... :)
Съгласна съм,зависи от самата теб и от това,което искаш,но ако бях на твое място бих изчакала докато се убедя че няма да е само заради секса.