PDA

View Full Version : Не ми харесва на външен вид...



..::ufff::..
07-02-2007, 13:26
Ето следното проблемче:

След няколко часа имам среща с едно момче, което изобщо не ме привлича на външен вид, но не знам как да му го кажа (или покажа). :| Знам, че не бива да съм прекалено критична ама... кво да направя??? Пък той много ми се надява (смисъл въобразява си, че ще тръгнем и разни такива). Аз изобщо не го познавам, нито като личност, нито като характер. На практика той е просто един напълно непознат с неприятна външност.

Никога не ме е бивало да разкарвам момчетата... :? Моляяяя виии помагайте!!!

miss_survivor
07-02-2007, 13:31
kaji 4e si nakazana 6toto maika ti kat se e pribrala u vas e bilo mrysno..izmykni se ne izlizai s nego 6toto i ti 6te se 4uvstva6 nelovko a i toi 6te si vyobrazqva uspeh :smt006

tedinkata_
07-02-2007, 13:31
zashto ne mu kajesh 4e si imash gadje prosto...

MuJleH4eTo
07-02-2007, 13:33
Ми просто излез с него и му покажи по някакъв начин да нЕ се надява! Няма смисъл да го държиш в очакване... :)

kindergarden
07-02-2007, 13:36
а защо първо не го опознаеш може да ти хареса,но ако мислиш,че няма никакъв шанс не му давай напразни надежди и му кажи,че мислиш,че между вас не може да се получи :wink:

Just_say_no
07-02-2007, 13:45
Накарай го да съжалява, че те познава.Кажи му, че ще закъснееш за срещата и обезателно да те чака... и отиди след някъде час. Ако ще ходите на кафе, поръчай си нааай - скъпя коктейл и после кажи, че си си забравила портмонето ще се наложи той да го плати. През цялото време му говори за суперготиния си съсед и как сте се забили на един купон... :-D :-D :-D

Ако все пак той още те харесва и ти се надява както казваш - замисли се !!! Значи това момче наистина иска да е с теб.

Обикновено тия номера мъжете ги въртят, но това не означава, че и жените не могат. :::

sasha_90
07-02-2007, 13:51
Кажи му го направо,без да увърташ.

hristowoww
07-02-2007, 13:56
Няма нужда от такива номера, каквито казва "just_say_no". Все пак ти как би се почувствала ако беше на негово място - по-добре да ти го кажат направо, а на да ти увъртат и ти да се надяваш, нали?
Просто му го кажи без да увърташ, не е задължително да му го кажеш лице в лице.

Valar
07-02-2007, 13:58
Авторке а ти каква си на външен вид!?

sexy_for_you
07-02-2007, 14:00
защо изобщо излизаш с него,след като не ти е приятен на външност?по-добре да му беше отказала.След като си се съгласила,просто излезте.И когато се разделяте просто му кажи,че между вас не може да има нищо,освен приятелство.По-добре истината в очите,отколкото порочен кръг от лъжи.УСПЕХ!

07-02-2007, 14:01
mi pokaji mu po nqkakav na4in za da ne se nadqva..ili mu kaji 4e ne e tvoi tip..ne mu davai nadejdi-6tom ne ti haresva,nqma smisal da go okurajava6 s bezpolezni misli,a za6to vaob6te si priela sre6tata?!moje6e da mu otkaje6 i da sloji6 kraq o6te v na4aloto!

..::ufff::..
07-02-2007, 14:04
Авторке а ти каква си на външен вид!?

Emi az sam si takava kakvato sam ... vse pak toi me haresva a az nego ne .... znam 4e bi bilo kofti taka da mu go kaja v liceto 4e ne me privli4a i za tva molq za saveti... pak vremeto si izti4aa... :? i az vse o6te ne znam kakvo da pravq.

07-02-2007, 14:10
каквото и да е,не му го казвай в лицето...не стига,че ще го нараниш и разбиеш мечтите му,той ще те помисли за някаква повърхностна...и отделно ще смъкнеш самочувствието му до земята,нали не би искала заради тебе да се чувства непривлекателен и това да попречи на бъдещите му връзки ? Просто,ако ще му казваш нещо,кажи му че не искаш да бъдеш с него,че си влюбена в друг,ил нещо такова.Но не казвай че не те привлича на външнсот ;) усепх.

koalka
07-02-2007, 14:44
А тогава защо си приела да излезеш с него като не ти харесва??
Просто му кажи, че нищо няма да стане, не изпитваш към него такива чувства и това е. :wink:
Ако започнеш да го избягваш и ти самата ще се тормозиш, а и той накрая ще разбере.Колкото по-рано, толкова по-добре.

Maiden`Fenka
07-02-2007, 15:35
по - добре му кажи че не се интересуваш от него в противен случай той може да си помисли че му даваш напразни надежди