PDA

View Full Version : Как се разбира ... ? / За МоМиЧеТа /



XLaDy
07-02-2007, 15:00
Значи искам да попитам следното: При положение, 4е се взимат противозачатъчни хапчета и съответно се прави секс без презерватив, ако случайно се забременее (или няма такъв риск :?: ) , как може да се разбере :-k , като се има напредвид, че в последствие от приема на хапчеата спира менструцията .

П.С. Отговори по Въпросчето да дават опитни дами :wink:

krem4et0
07-02-2007, 15:04
С противозочатъчни си има менструация. По-скоро това е менструало подобно течение, но си е същото с болките, с кръвта, с главоблието. А иначе рискът е пренебрежимо малък 1 на ръка, а другото е, че ако се забременее(което става 1 на 1000 и то при пропуск на хапче или повръщане)не трябва да се пият противозачатъчни. Ако все пак има риск единствено тест ще покаже. но пак казвам-ако хапчетата са вземани на време и не са повръщани, то вероятността да се забременее е нищожна. въпреки това аз не давам на гаджето ми да свършва в мен!

ThePainIsReaL
07-02-2007, 15:06
Менструално кървене пак си има.. не спира нищо.. дрън-дрън.. не знам какво си чела, но кървене пак получаваш след като спреш хапчетата през определената седмица. Възможно е само първите два месеца от приема да няма или да има много по-леко зацапване, но не се случва при всеки.

DarkPrincess
07-02-2007, 16:09
Хапчетата не спират менструацията - тя си идва когато свърши опаковката. Ако наистина не ти идва по-добре отиди да си купиш тест, не са скъпи, а е най-добре да знаеш навреме.

alkobalko
07-02-2007, 16:41
Рискът от забременяване е много малък. И менструацията не спира, идва редовно. Ако има съмнения за бременност нй-добре е д се нпрви тест.

sexy_sladuranka___
07-02-2007, 17:18
shansa za zabremenqvane e mnogo mal1k za6toto teq hap4eta sa b1kani s hormoni , cik1la si idva normalno i taka , no ako se zabremenee se razbira po tsariq si na4in test4e ili iz4ezvane na cik1la :)

`Death`Whore``
07-02-2007, 17:20
Мисля, че в листовката пишеше, че ако жената забременее, фиктивната менструация изчезва.