PDA

View Full Version : За Тичането...



lioness
07-02-2007, 16:15
Сутрин ли е по-добре да се тича или вечер и каква е разликата? Мерси предварително!

maroon
07-04-2007, 07:52
ne ne, ne moga da razbera kyv e smisylyt da puska6 10 novi temi po ve4e sy6testvuva6ti vyprosi :? :? :? :? :?
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=107713

xSaShEtOx
08-01-2007, 13:41
Ami po princip e po-dobre sutrin, zashtoto tva e nqkuv vid sutreshna trenirovka. A i sutren e po-hladno, abe po-qko e. A i posle se chuvstvash po-dobre. Az naprimer sutrin kato stana v 7 i v 8- 8:30 sum v parka s bashta mi. Tichame do 9 i neshto i posle si hodq v nas izkupvam se i mi e super, a toj si hodi napravo na rabota i tam se izkupva predi rabotniq den. I posle cql den :smt006 :smt005 :-D

rabaddd
08-04-2007, 18:21
lioness, значи прегледах само 1та страница на линка, който ти беше даден и да ти кажа... ми там не пише нищо...

това е въпрос, който има аспекти и може да се говори с часове, но ще систематизирам,
1) тичането е оптимално сутрин на или след др вид тренировка, защото тогава инсолина е мин
2) е въглехидрата, трябва да е мин също
3) са белтъчините, белтък= живот, така че...

аз отдавна се занимавам активно със спорт, изчел съм доста спорт лит. и съм пробвал мн неща, но фт-те ми ми казват, при моя реплика "дай на бг" така че ако има нещо...